Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Gal kazkuri daresi krutu pakelima ir didinima pas Karaleviciu Siauliuose? Kokie atsiliepimai? Nes man paciai jau trys men. praejo, ir vaizdas nedziugina, keista forma, vienas auksciau, gydytojas sako, kad cia ne galutinis vaizdas. Ar buvo kazkam pradzioje taip, ar susitvarke viskas veliau? O gal korekcija gydytojas dare?
Atsakyti
Taigi sakė merginos, kad gali būti vienas žemiau kitas aukščiau per laika viskas susitvarkys. Neskubėk pergyventi ankščiau laiko. O nueit geriau į realself ten yra nuotrauku po savaitės, po mėnesio, puses ir pan. O išvis geriausia ka galėtum padaryti nueiti pas savo gyd, ir pasirodyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 29 sausio 2017 - 09:42
QUOTE(Chocolatea @ 2017 01 29, 10:41)
Taigi sakė merginos, kad gali būti vienas žemiau kitas aukščiau per laika viskas susitvarkys. Neskubėk pergyventi ankščiau laiko. O nueit geriau į realself ten yra nuotrauku po savaitės, po mėnesio, puses ir pan. O išvis geriausia ka galėtum padaryti nueiti pas savo gyd, ir pasirodyti.

Gydytojas ir sako, kad dabar dar ne galutinis vaizdas. Suprantu. Bet vistiek neramu. Ypac del pacios formos. Kai skaitau, kad merginos jau po poros men. neatsidziaugia rezultatais. Ko apie save negaleciau pasakyti. Tiesiog siaip butu idomu pabendrauti, kurios daresi butent pas Karaleviciu ir koks galutinis rezultatas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 29, 12:19)
Gydytojas ir sako, kad dabar dar ne galutinis vaizdas. Suprantu. Bet vistiek neramu. Ypac del pacios formos. Kai skaitau, kad merginos jau po poros men. neatsidziaugia rezultatais. Ko apie save negaleciau pasakyti. Tiesiog siaip butu idomu pabendrauti, kurios daresi butent pas Karaleviciu ir koks galutinis rezultatas gavosi.

O kas su forma negerai?
Pas Karaleviciu operavosi is musiskiu tik kelios, ir dare tik didinima be pakelimo. Gali pabandyt ikelt foto cia, ir pakomentuos tos merginos kurios daresi pakelima ir didinima ir siaip savo pastebejimus parasysim g.gif
Atsakyti
Na jai gyd, sako negalutinis rezultatas mažiau suk galva ir palauk dar truputi. O jai jau labai neramu siūlyčiau nueiti kitur pasirodyti.
Atsakyti
Noreciau ikelti nuotrauka, bet paskui istrinti, tik nezinau kaip reikia redaguoti arba istrinti savo pranesimus. Gal padesit?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif pasivadenu ax.gif begale rupesciu visokiu....
unsure.gif
Man jau 5 men bet kaip mane nervina speneliai unsure.gif beproto skauda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoskin @ 2017 01 29, 12:21)
Noreciau ikelti nuotrauka, bet paskui istrinti, tik nezinau kaip reikia redaguoti arba istrinti savo pranesimus. Gal padesit?


Susikurkit nemokama accounta photobucket.com ten galit savo galerija pasidaryti tokiems va visokiems nereiksmingiems forumams ir palikti ji atvira - neprivatu. Idedat foto kokia ten, cia nuoroda ikeliat kaip paveiksliuko.
Kai is ano savo albumo istrinsit tas nuotraukas kuriu nenorit kad matytusi sitam forume, ju neberodys, nes nebebus tame albume jusu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 01 29, 14:36)
Sveikutes  4u.gif pasivadenu  ax.gif begale rupesciu visokiu....
unsure.gif
Man jau 5 men bet kaip mane nervina speneliai  unsure.gif beproto skauda  blink.gif

Neklausei gyd, kodėl skauda?

Aš tai sulaukiau gyd, laiško siūlo didesnį variantą 350cc nes nusiunčiau nuotraukas, ko norėčiau tai tikriausiai imsiu 350cc. smile.gif nes tikrai su 315cc buvau abejonei..
Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 01 29, 14:36)
Sveikutes  4u.gif pasivadenu  ax.gif begale rupesciu visokiu....
unsure.gif
Man jau 5 men bet kaip mane nervina speneliai  unsure.gif beproto skauda  blink.gif


Tavo labai grazus wub.gif

O bet tau po raumeniu dejo..? Kazin ko cia tie speneliai sumaste skaudeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 01 29, 15:36)

Man jau 5 men bet kaip mane nervina speneliai  unsure.gif beproto skauda


Mano irgi ziauriai jautrus buvo, kazkur po gero pusmecio nustojo skaudeti... Tai dar pakentek biskuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 01 27, 23:20)
sveikos  smile.gif

pries kiek laiko tau buvo atlikta pirma op? As apie tave vis pagalvodavau  mirksiukas.gif

Damules, ar implantas turi buti viduryje tokiu paciu atstumu nuo spenelio iki apacios kiek ir iki virsaus??


Sveikos, bigsmile.gif

Trys mėnesiai, buvo praėje nuo pirmos operacijos. Kiek per mėnesį buvo pasileidęs tiek ir buvo, toliau nei iš vietos, tai su gydytoju nusprendem kad nenoriu laukti ir gaišti daugiau laiko.
Papildyta:
QUOTE(rabuska @ 2017 01 29, 16:36)
Sveikutes  4u.gif pasivadenu  ax.gif begale rupesciu visokiu....
unsure.gif
Man jau 5 men bet kaip mane nervina speneliai  unsure.gif beproto skauda  blink.gif


gal PMS? Man prieš PMS laaabai jautrūs ir skaudūs buna.
Atsakyti