Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Tropic @ 2017 01 27, 22:20)
sveikos  smile.gif

pries kiek laiko tau buvo atlikta pirma op? As apie tave vis pagalvodavau  mirksiukas.gif

Damules, ar implantas turi buti viduryje tokiu paciu atstumu nuo spenelio iki apacios kiek ir iki virsaus??

Is sonu jis turi buti iscentruotas, o spenelio aukstis gali buti buti ir 50/50 ir 45/55 ir net 35/65.
Neberandu vienos lenteles, joje vaizduojama, kad berods naturaliausiai ir graziausiai atrodo proporcija 45/55
Papildyta:
Nors gal ir del sonu kazkiek pastumia, kad pvz mazesnis tarpas butu :hm Jei visi operuotu pagal viena taisykle, tai nebutu tiek skirtingu daktaru nuomoniu, pasiulymu ir rezultatu :hm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 28 sausio 2017 - 09:35
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 01 28, 08:34)
Nors gal ir del sonu kazkiek pastumia, kad pvz mazesnis tarpas butu :hm
ar tu tuo tikra? Na nebent ten koki procenta ar kelis paslenka, netikiu, kad daugiau. Nes kitaip gaunasi juk visiskai zvairi (. )( .) papai blink.gif biggrin.gif mano pvz idealiai simetriskai iscentruoti, todel ir tarpas liko didelis.

Papildyta:
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 26, 20:48)
Na matau jau daug kas matet. Kaip jums S V rezultatas? Is nieko padare neblogai?
fainiai 4u.gif man panasus i mano biggrin.gif SV braizas gal toks ax.gif
Atsakyti
Moocho. Ar gavai mano žinutę į privata? 4u.gif
Atsakyti
gavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 01 26, 21:53)
Labas ☺ buvau siand dar vienoj konsultacijoj. Siulo deti 360 ml. Vidutines projekcijos, po raumeniu pjuvis per speneli. Ai ir apvalius, nes mano virsus tuscias ir pilnesne apacia, turetu gautis pilnas C kokio ir noriu ☺ kazkaip buvau uzsiciklinus ant anatominiu, bet manau gyd geriau zino.. ir kad per speneli pjuvis kazkaip keista.... sake kad mano pakankamai sviesus ir nesimatys rando.. gal kam dare per speneli? Kaip randas gijo? Ar nedingo jautrumas visam laikui?  hmm.gif


Mano per speneli, mano tamsus jie. Kolkas tik puse metu praejo tai matosi tikrai. Siaip viskas gerai, jautrumas nedinges.
Atsakyti
Agiku Aš tau rašiau į privata, ar gavai mano žinutę?
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 28, 14:02)
ar tu tuo tikra? Na nebent ten koki procenta ar kelis paslenka, netikiu, kad daugiau. Nes kitaip gaunasi juk visiskai zvairi (.  )(  .) papai  blink.gif  biggrin.gif mano pvz idealiai simetriskai iscentruoti, todel ir tarpas liko didelis

Netikra, del to ir rasau "gal" biggrin.gif
Ir kalbu tik apie nezymu paslinkima.
Mano tarpas irgi nemazas, nes speneliai is prigimties i sonus ziuri ;)
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 01 28, 15:01)
Mano per speneli, mano tamsus jie. Kolkas tik puse metu praejo tai matosi tikrai. Siaip viskas gerai, jautrumas nedinges.

Aciu! Na tikiuos man irgi viskas bus ok. Nebent pries pat operacija persigalvos del pjuvio vietos. ☺
Jau laukiu operacijos ir to kad pagaliau galesiu atsikratyt visu poroloniniu liemeneliu 😆 su jom vos vos B isspausdavau, po vaiku maitinimo dar labiau sunyko...
Atsakyti
Siandien gyd nulupo vos kabancius jau tuos po op pleistriukus, tai pirmakart apziurejau siulytes. Kokios super duper vykusios atrodo! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, esu jau trys men. po krutu kelimo ir didinimo operacijos. Rezultatai kol kas nedziugina. Galvoju, gal prisigalvoju. Kaip suprantu turit kazkoki katalogeli, kur dalinates nuotraukomis. Gal butu galumybe prisijungti prie jusu grupes, kad issklaidyti abejones?
Atsakyti

Pritariu stiprei ankstoka..
Del korekcijos kainos tai kaip yra kitur nezinau,gr.ch uz narkoze susimoket reikia.Saugok save salciuose,oro permaina tikrai ne i nauda..

Va va, as irgi pergyvenu del tos oro kaitos, bet niekur nosies nekisiu ir gal kaip nors  :P 

Labas rytas,

Pas mane per speneli, labai patenkinta rando beveik visai nesimato praejo 5 menesiai. Jau sasiukui nuėjus labai grazus ploni randeliai buvo. Jautrumas net nebuvo dinges, kol kas net sujautrejes tas jautrumas.
Pas koki gydytoja darysiesi?

Kaip pavydziu... Man KM nedes per speneli, nes jie pas mane per mazi implantui, tai yra galimybe audinio plysimui, del to randai bus negrazus ir gan matomi...


ar tu tuo tikra? Na nebent ten koki procenta ar kelis paslenka, netikiu, kad daugiau. Nes kitaip gaunasi juk visiskai zvairi (. )( .) papai blink.gifbiggrin.gifmano pvz idealiai simetriskai iscentruoti, todel ir tarpas liko didelis.


Net balsu susijuokiau is tu zvairu papu  :lol:  :lol:  :lol: 

Siandien gyd nulupo vos kabancius jau tuos po op pleistriukus, tai pirmakart apziurejau siulytes. Kokios super duper vykusios atrodo! bigsmile.gif

Valiooooo  :4u:​ 

Atsakyti
Paprastai albumiuke atsiduria dazniau / aktyviau bendraujancios merginos. Jei turite noro ir ten pakliuti, ir siaip pasiplepeti, tai aktyviau bendraukite ir tada galima bus i albumiuka pasiprasyti 4u.gif
Atsakyti