Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Labuka,
Šimtas metu nebuvau, jau turbūt ir naujų papuotų daug, sveikinimai visoms 4u.gif
Daug visko įvyko, nebuvau čia pati aktyviausia bet jei iš senesnių atsimenate, turėjau asimetrija, nesileido vienas gržuolis ir viskas.
Tad vis dėl to, jau esu po korekcijos beveik du mėnesiai, aišku bijau džiūgauti kol kas, bet šiai dienai kas yra, jau man patinka. biggrin.gifPati operacija praėjo sklandžiai, šarvus jau galėjau pamest, bet vis dar nešioju. Skausmas po korekcijos buvo daug mažesnis nei po operacijos, ir šiaip nebuvo to tokio neįgalumo.
Žodžiu, kai turėsiu galimybe pasirodysiu, gal kuriai aktualu.
Labai dvejojau dėl korekcijos, bet dabar džiaugiuosi, jei neišlys kokių bėdelių (kaip pastebėjau, kad kartais mergaitėms nutinka) būsiu pati laimingiausia motera pasaulyje blush-anim-cl.giftongue.gif
Ką gi einu skaityti, dvidešimt lapų laukia, įdomu kaip gyvenat bigsmile.gifbigsmile.gif

Sveika  :4u:  pas ka operavaisi? 

Labas rytas 4u.gif

Rytoj pirmas vizitas pas TA po savaites po op... Nu tai idomu ka sakys del to vieno, kuris "virsuje" unsure.gif

:4u:  gal dar ankstoka pergyventi? Juk tik savaite praejo...  :4u: 

Sveikos, merginos  :4u:  man savaitele iki  op beliko, laukiu issisiepus, tik labai bijau salciu Lietuvoj  :unsure:  jau atpratus per tiek metu uzsienyje  :P 

Klausimas toms, kurios daresi korekcija - ar kaina tokia, kaip naujos operacijos ar mazesne?  :hmm:​ 

Atsakyti
Sveikos. smile.gif Sveikinu naujas papuotas merginas. 4u.gif
Buvau pradingusi tumpam, svečių turėjau iš LT. Vakar perskaičiau visus puslapius kada nebuvau čia, mačiau viena mergina eis konsultacijai pas Gyd. R.Bagdona aš pas jy darysiuosi operaciją Kovo 8d. Turiu pažystamų merginų kurios rekomendavo jy ir darėsi pas jy, tai gavau gerus atsiliepimus apie jy ir jo darbus mačiau tikiuosi nenusivilsiu. rolleyes.gif
Pradėjau jaudintis nes kadangi artėja ta diena, užsipuoliau klausimais seselę ax.gif Ir nerimauju dėl pasirinkto dydžio kadangi pažiūrėjus internete 315cc su mano svoriu ir ūgiu skirtingi papuliai vos ne visi, tai nerimauju, planuoju šendien susisiekti su daktaru aptarti ir vėl dydi ir prisegti nuotraukas ko maždaug norėčiau. Seselė sakė krūtinės dydis skiriasi nuo pradinio varianto, nuo turimo liaukinio audinio kiekio ir nuo to priklauso koks rezultatas bus, todėl vienom būna didesni kitom mažesni, o aš ir pergyvenu dėl mažesnio varianto. Beto pasakė jokio gelinio priauginimo nagams, jokio lako ar akrilo ar dar kažko. unsure.gif Siūlai išimami ir apžiūra po 7\10d vyksiu po 7d kadangi skrįdis namo po 9d bus.
Kovo 31d vestuvės MB sesers ir turėsime hot tub, nepataria 5sav eiti į baseinus, saunas, pirtis ar karštas vonias aišku sakė priklauso kaip gyja randas, šašai ir visa kita kaip pati jautiesi, tai šitas labai nuliūdino, tai dar kaip sakoma viltis durnių motina. bigsmile.gif
Tai va, bėgsiu rašyti laiškelį daktarui ir tartis vėl dėl dydžio ir ikelsiu nuotraukas, žiūrėsiu ką sakys patars ar galėsiu keisti pasirinktą dydi ar patars pasilikti prie pasirinkto. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 01 26, 22:53)
Labas ☺ buvau siand dar vienoj konsultacijoj. Siulo deti 360 ml. Vidutines projekcijos, po raumeniu pjuvis per speneli. Ai ir apvalius, nes mano virsus tuscias ir pilnesne apacia, turetu gautis pilnas C kokio ir noriu ☺ kazkaip buvau uzsiciklinus ant anatominiu, bet manau gyd geriau zino.. ir kad per speneli pjuvis kazkaip keista.... sake kad mano pakankamai sviesus ir nesimatys rando.. gal kam dare per speneli? Kaip randas gijo? Ar nedingo jautrumas visam laikui?  hmm.gif


Labas rytas,

Pas mane per speneli, labai patenkinta rando beveik visai nesimato praejo 5 menesiai. Jau sasiukui nuėjus labai grazus ploni randeliai buvo. Jautrumas net nebuvo dinges, kol kas net sujautrejes tas jautrumas.
Pas koki gydytoja darysiesi?
Atsakyti
Radau neblogą puslapį, skaitinėjau vieną vakarą. Daug naudingos ir geros informacijos, daug bet netingėkit pasiskaitinėti. 4u.gif

http://apvalumai.lit...tuo-bus-aiskiau
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 27, 09:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="jurgitaske" data-cid="71389962" data-time="1485364399"><div><p>Labuka,
Šimtas metu nebuvau, jau turbūt ir naujų papuotų daug, sveikinimai visoms vartotojo įkelta nuotrauka
Daug visko įvyko, nebuvau čia pati aktyviausia bet jei iš senesnių atsimenate, turėjau asimetrija, nesileido vienas gržuolis ir viskas.
Tad vis dėl to, jau esu po korekcijos beveik du mėnesiai, aišku bijau džiūgauti kol kas, bet šiai dienai kas yra, jau man patinka. vartotojo įkelta nuotraukaPati operacija praėjo sklandžiai, šarvus jau galėjau pamest, bet vis dar nešioju. Skausmas po korekcijos buvo daug mažesnis nei po operacijos, ir šiaip nebuvo to tokio neįgalumo.
Žodžiu, kai turėsiu galimybe pasirodysiu, gal kuriai aktualu.
Labai dvejojau dėl korekcijos, bet dabar džiaugiuosi, jei neišlys kokių bėdelių (kaip pastebėjau, kad kartais mergaitėms nutinka) būsiu pati laimingiausia motera pasaulyje vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Ką gi einu skaityti, dvidešimt lapų laukia, įdomu kaip gyvenat vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveika  4u.gif  pas ka operavaisi? </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MoulinRouge" data-cid="71393930" data-time="1485502930"><div><p>Labas rytas vartotojo įkelta nuotrauka

Rytoj pirmas vizitas pas TA po savaites po op... Nu tai idomu ka sakys del to vieno, kuris "virsuje" vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p> 4u.gif  gal dar ankstoka pergyventi? Juk tik savaite praejo...  4u.gif </p><p></p><p>Sveikos, merginos  4u.gif  man savaitele iki  op beliko, laukiu issisiepus, tik labai bijau salciu Lietuvoj  unsure.gif  jau atpratus per tiek metu uzsienyje  tongue.gif </p><p></p><p>Klausimas toms, kurios daresi korekcija - ar kaina tokia, kaip naujos operacijos ar mazesne?  hmm.gif </p>

Pritariu stiprei ankstoka..
Del korekcijos kainos tai kaip yra kitur nezinau,gr.ch uz narkoze susimoket reikia.Saugok save salciuose,oro permaina tikrai ne i nauda..
Atsakyti
QUOTE(jurgitaske @ 2017 01 27, 12:11)
Labas rytas,

  Pas mane per speneli, labai patenkinta rando beveik visai nesimato praejo 5 menesiai. Jau sasiukui nuėjus labai grazus ploni randeliai buvo. Jautrumas net nebuvo dinges, kol kas net sujautrejes tas jautrumas.
Pas koki gydytoja darysiesi?

Aciu ☺ nuraminot, kazkaip kuo daugiau jusu patirciu skaitau tuo labiau nusiraminu ir suprantu kad pati prisigalvojau visokiu baisybiu lygioj vietoj 😆
operuosiuos Pas Jankuna, kovo 10
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 01 27, 11:42)


Imk max ka siulo ax.gif patariu, nes pasklui gailesies...
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 01 27, 20:35)
Imk max ka siulo  ax.gif  patariu, nes pasklui gailesies...

Jis man pasiūlė 275cc Arba 315cc bet aš pati pasakiau nenoriu labai nenaturaliu, kad atrodytu, bet peržiūrėjau prieš ir po darbus internete su 315cc ir kaikuriais nusivyliau. Man per maži kaikurie. Parašiau savo gyd. Prisegiau nuotraukas ko norėčiau, tai laukiu atsakymo. ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
QUOTE(jurgitaske @ 2017 01 25, 22:41)
ka tik baigiau skaitinius,
Ir apie Jus galvoju smile.gif Kaip suprantu pas JUs sudėtingesnė situacija, pas mane tiesiog viena buvo pakibusi, taip lyg butų neįsistačiusi į vieta. Aišku kad sutvarkyt vis tiek buvo reikalinga operacija, bet manau paprastesnė.

pries kiek laiko tau buvo atlikta pirma op? As apie tave vis pagalvodavau mirksiukas.gif

Damules, ar implantas turi buti viduryje tokiu paciu atstumu nuo spenelio iki apacios kiek ir iki virsaus??
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 01 27, 20:18)
Jis man pasiūlė 275cc Arba 315cc bet aš pati pasakiau nenoriu labai nenaturaliu,
koks tavo ugis, svoris, ka turi dabar?

QUOTE(Tropic @ 2017 01 27, 20:20)
Damules, ar implantas turi buti viduryje tokiu paciu atstumu nuo spenelio iki apacios kiek ir iki virsaus??
hm...laso formos, tai buna apatiniam trecdaly. del apvaliu, is pradziu parasiau kad centruoja, bet nzn..is sonu tai jo, o is virsaus/apacios.. unsure.gif teoriskai, tai turetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 27 sausio 2017 - 22:34
Ūgis 161, svoris 53kg. Dabartinis dydis 32a.
Atsakyti
as tau parasiau zinute 4u.gif
Atsakyti