Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 24, 16:08)
Kalbant apie tobulumą. Aš irgi matau , kad mano vienas gavosi putlesnis. Dėl to būtų įdomu jūsų nuomonė. Siunčiau Alexi savo foto. Tik nežinau ar įkėlė į albumą? Ar aš čia per daug kabinėjuosi. Gaila, kai nežinau pas ką jūs operavotės. Liida, aš irgi nuolanki. Bet kažkaip reikia susiimti!

Sveikos gyvčiukes wub.gif
Eikit prabalsuot balsingosios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaske @ 2017 01 25, 18:13)
Labuka,
Šimtas metu nebuvau, jau turbūt ir naujų papuotų daug, sveikinimai visoms  4u.gif
Daug visko įvyko, nebuvau čia pati aktyviausia bet jei iš senesnių atsimenate, turėjau asimetrija, nesileido vienas gržuolis ir viskas.
Tad vis dėl to, jau esu po korekcijos beveik du mėnesiai, aišku bijau džiūgauti kol kas, bet šiai dienai kas yra, jau man patinka.  biggrin.gif  Pati operacija praėjo sklandžiai, šarvus jau galėjau pamest, bet vis dar nešioju. Skausmas po korekcijos buvo daug mažesnis nei po operacijos, ir šiaip nebuvo to tokio neįgalumo.
Žodžiu, kai turėsiu galimybe pasirodysiu, gal kuriai aktualu.
Labai dvejojau dėl korekcijos, bet dabar džiaugiuosi, jei neišlys kokių bėdelių (kaip pastebėjau, kad kartais mergaitėms nutinka) būsiu pati laimingiausia motera pasaulyje  blush-anim-cl.gif  tongue.gif
Ką gi einu skaityti, dvidešimt lapų laukia, įdomu kaip gyvenat  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Sveika!man idomu!jei galesi idek foto pries ir po ar esi albume?as ruosiuos korekcijai,kolkas negaliu suprasti ar noriu kad implantus leistu ar spenelius keltu auksciau.Jei leistu implantus sake tureciau zema naturalia krutine,dabar jie auktai...as nezinau ar noriu tos zemos..naturalios kaip Kelvita sako gal pades apsispresti pries pat op.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 25, 21:46)
Sveika!man idomu!jei galesi idek foto pries ir po ar esi albume?as ruosiuos korekcijai,kolkas negaliu suprasti ar noriu kad implantus leistu ar spenelius keltu auksciau.Jei leistu implantus sake tureciau zema naturalia krutine,dabar jie auktai...as nezinau ar noriu tos zemos..naturalios kaip Kelvita sako gal pades apsispresti pries pat op.

ka tik baigiau skaitinius,
Ir apie Jus galvoju smile.gif Kaip suprantu pas JUs sudėtingesnė situacija, pas mane tiesiog viena buvo pakibusi, taip lyg butų neįsistačiusi į vieta. Aišku kad sutvarkyt vis tiek buvo reikalinga operacija, bet manau paprastesnė.
Jus turit žiūrėt savo požiūriu, kaip labiau patinka kai žiūrite pas kitų meraičių, nes man asmeniškai patinka tas natūralesnis variantas, ir lašo formos. Kaip pastebėjau dauguma dedasi ir džiaugiasi apvaliais. Gal todėl ir gydytojas neišsako savo nuomonės, nes gal tos taktikos skirtingiems rezultatams.
Taip esu albumėly.

Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 25, 21:46)
Sveika!man idomu!jei galesi idek foto pries ir po ar esi albume?as ruosiuos korekcijai,kolkas negaliu suprasti ar noriu kad implantus leistu ar spenelius keltu auksciau.Jei leistu implantus sake tureciau zema naturalia krutine,dabar jie auktai...as nezinau ar noriu tos zemos..naturalios kaip Kelvita sako gal pades apsispresti pries pat op.

as galvoju gerai, kad nusprendet darytis korekcija, juk tam ir daretes operacija kad gautumėt rezultata. Pažiūrėjus atrodo kad tikrai odos pasilike po speneliu, aišku nesu kažkokia profesionalė, bet jaučiu daryčiau su tos odos lopinėlio išėmimu.
Bet gal Jums reiktu dar pasikonsultuot su kitais gydytojais, ne dėl to kad darytumėtės pas juos, bet tiesiog išgirstumėt kompetetingo žmogaus nuomone iš kitos varpinės. Manau nieko neprarastumėt, neskaitant laiko ir kelių dešimčių eurų. ax.gif
Papildyta:
Mergaitės, tiek perskaičiau ir Vorutos pasigedau, pamenu kad jai labai širdelė skaudėjo dėl laisvesnės odos, įdomu kaip situacija, ar pasitaisė nes tada dar buvo labai mažai laiko prabėge, nu žiauriai įdomu kaip viskas susistovėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 24, 22:08)
Kalbant apie tobulumą. Aš irgi matau , kad mano vienas gavosi putlesnis. Dėl to būtų įdomu jūsų nuomonė. Siunčiau Alexi savo foto. Tik nežinau ar įkėlė į albumą? Ar aš čia per daug kabinėjuosi. Gaila, kai nežinau pas ką jūs operavotės. Liida, aš irgi nuolanki. Bet kažkaip reikia susiimti!


Pas mane vienas didesnis, kaip aiskino, nes liauka jo didesne, o T.A. kai siunciau foto pries iskarto sake, kad to papo liauka didesne ir reiketu didesnio implanto. Gla pas tave taip pat. bet dziaugiuosi, kad nesidejau didesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas, as jau balsa atidaviau albumiukyje, eikit ir kitos isreiksti savo nuomones, kitaip "valdzia" isrinks be jusu balso biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 01 25, 17:36)
Nezinau,kazkaip vaziuot 1k.konsultuotis,2k.operacijai....kazkaip.
na, sorry. Ar tau papu reikia, ar nauju nagu?
del papu ir ne tiek galima nuvaziuot, jei reikia gero rezultato mirksiukas.gif 4u.gif mes is uzsienio suskraidom mirksiukas.gif
beje gali nusiusti savo foto keliem gydytojam emailu ir paprasyti konsultacijos emailu, galbut kazkurio atsakymas tave labiausiai sudomins.
Atsakyti
As irgi paantrinsiu, kad geriau ne i lokacija ziureti, bet issirinkti gyd., kuris atrodo patikimas / kurio darbai labiausiai patinka ir tinka, ten jau tas miestas - antriausia "beda" 4u.gif
Atsakyti
Labas ☺ buvau siand dar vienoj konsultacijoj. Siulo deti 360 ml. Vidutines projekcijos, po raumeniu pjuvis per speneli. Ai ir apvalius, nes mano virsus tuscias ir pilnesne apacia, turetu gautis pilnas C kokio ir noriu ☺ kazkaip buvau uzsiciklinus ant anatominiu, bet manau gyd geriau zino.. ir kad per speneli pjuvis kazkaip keista.... sake kad mano pakankamai sviesus ir nesimatys rando.. gal kam dare per speneli? Kaip randas gijo? Ar nedingo jautrumas visam laikui? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 01 25, 22:43)
Pas mane vienas didesnis, kaip aiskino, nes liauka jo didesne, o T.A. kai siunciau foto pries iskarto sake, kad to papo liauka didesne ir reiketu didesnio implanto. Gla pas tave taip pat. bet dziaugiuosi, kad nesidejau didesnio  mirksiukas.gif



QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 25, 23:19)
Labukas, as jau balsa atidaviau albumiukyje, eikit ir kitos isreiksti savo nuomones, kitaip "valdzia" isrinks be jusu balso  biggrin.gif  4u.gif

Na matau jau daug kas matet. Kaip jums S V rezultatas? Is nieko padare neblogai? Beveik jau 2 men. Galiu jau sarvus numesti. Bet jauciu, kad naktimis desiuos. Nusipirkau Lindex flirt modelio liemenele. Gavos C75. Kaip gerai, kad jus esat ir patariat. Nereikejo ir galvos lauzyt, kai staigiai i baliu reikejo liemeneles. Nelabai ka grazesnio ir yra is tu, kur butu be lankelio.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 01 26, 15:48)
Na matau jau daug kas matet. Kaip jums S V rezultatas? Is nieko padare neblogai? Beveik jau 2 men. Galiu jau sarvus numesti. Bet jauciu, kad naktimis desiuos. Nusipirkau Lindex flirt modelio liemenele. Gavos C75. Kaip gerai, kad jus esat ir patariat. Nereikejo ir galvos lauzyt, kai staigiai i baliu reikejo liemeneles. Nelabai ka grazesnio ir yra is tu, kur butu be lankelio.


iki patekimo i albuma liko vienas zingsniukas. Rasyk Agiku az mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Rytoj pirmas vizitas pas TA po savaites po op... Nu tai idomu ka sakys del to vieno, kuris "virsuje" unsure.gif
Atsakyti