Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2016 12 13, 17:24)
Labas, naujoke ateina smile.gif
Buvau snd pas kt gydytoja, T.A. tai visai kitaip viska pasiule..


Pakomentuokit kas ir kaip? Pas koki gydytoja buvot?
Atsakyti

sveikos, nesenia praeituose namuose rasiua kad pergyvenu del dydzio kad per didelius pasiemaiu. vakar paskambinus gydytojui apie tai uzsiminiua, tai tokiu grieztu tonu kai atreze- pala, ponia, jus pati aket didesniu. sakau sakiau bet dabar persigalvojau, sako paklausykit manes- tik 2 moterim per mano praktika buvo per dideli, 30 procentu sako galejo buti didesni. ako as manua kad parinkom optimalu variata. sakau nu aiku, tada nusiraminsiu. bet ne velnio nenusiraminau, vis atrodo kad sakes bus su tai 480 ml bumbolais. ka daryt?
guodzia tik mintis kad kazkas rase kad kai po raumeniu deda dydis sumazeja neguatrodo kad bus matuojantis? ar tas teisa,, gal atsakys kas jau pasidare?
aciu

o tu paskutini karta kai patiko tie didesni ir matavaisi sita dydi? nes jei tada atrode tau jie geri, tai sakyciau visas sitas nerimas tik sukile nervai ir tiek. as kai matavausi dydzius, man kaip tik norejosi didesniu, bet jau niekur nebutu sukise dar daugiau, plius uzsideti sizer'i ir tureti tikrus sudetus papus irgi skirtingai atrodo, kur tas dydis ant virsaus uzdetas, o kur jis pakistas. nesifotografavai su sizeriais? nes tikiu kad ta diena vienaip atrodo kai matuojiesi, o po savaites vel kitaip. as pati per diena kelis variantus galvodavau, per savaite du kart buvau nutarus keisti, bet mano atveju ne kazka ir keitaliot galejau, tai tik karta pasididinau ir labai dziaugiuosi dabar kad taip nusprendziau.

Atsakyti
Esu po op, norejau paklausti merginos, ziauriai skauda tarpa tarp krutu kai ikvepti oro unsure.gif ar kam buvo mergaiciukai??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta-dute: 13 gruodžio 2016 - 22:49
QUOTE(ruta-dute @ 2016 12 13, 22:46)
Esu po op, norejau paklausti merginos, ziauriai skauda tarpa tarp krutu kai ikvepti oro unsure.gif  ar kam buvo mergaiciukai???  unsure.gif

man turbut pirmas 3 dienas atrode, kad negaliu normaliai kvepuot, bet cia del suspaudimo, atsisegus dirza palengvedavo iskart, bet tai leisdavau sau tik keliom minutem smile.gif
Atsakyti

man pries op sake koki norit susideti dydi, tai namuose atsigulkit ant lovos ir uzsidekit ant krutines pora knygu, arba kruopu pakuote, nu atitinkamai pagal svori, tai va toks spaudimas jums ir jausis pirmas dienas, paskui pamazu pripranti. as pirmas dienas net ikvept daug negalejau, atrodo nera plauciams vietos kur plestis, istine dar viskas plius. tai ir kvepavimas toks tankesnis mazesniais oro kiekiais gaunasi ir visa kita :)

Atsakyti
Labuka 4u.gif

As jau po keliones, uzsivertus darbais reikalais, skyrybos juda i prieki! Valio! vyras nusileido susitarem, atrodo pavyks issiskirti graziuoju!

O del papu einu penktadieni konsultacija, ziuresim ar darysim korekcija ir kas kaip ax.gif

labas naujokems 4u.gif

ruta-dute sveikinu su papais bigsmile.gif
Atsakyti
Laba

QUOTE(3wa @ 2016 12 14, 13:18)
as pirmas dienas net ikvept daug negalejau


Sunkumas kvepuojant tik gelytes, lyginant su tuo, kas buna, prireikus nusikoset ar (neduokdie) nusiciaudet tom pirmom savaitem biggrin.gif

QUOTE(Butri @ 2016 12 14, 15:46)

As jau po keliones, uzsivertus darbais reikalais, skyrybos juda i prieki! Valio! vyras nusileido susitarem, atrodo pavyks issiskirti graziuoju!



Liuks! su tuo ir sveikinu 4u.gif As kelinta diena kapstausi po muitines forumus - ana diena nuejom pirkti uosvienei gimtadienio dovanos ir netycia prisipirkom baldu tongue.gif . Oro liniju agentukas neturi supratimo, kaip visas deklaracijas pildyt, o noriu veliausiai ryt issiust, kad kai kita savaite grisim i LT, jau rastume viska namie. Prisidariau is nieko problemu, kaip visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2016 12 14, 14:46)
Labuka  4u.gif

As jau po keliones, uzsivertus darbais reikalais, skyrybos juda i prieki! Valio! vyras nusileido susitarem, atrodo pavyks issiskirti graziuoju!

O del papu einu penktadieni konsultacija, ziuresim ar darysim korekcija ir kas kaip  ax.gif

labas naujokems  4u.gif 

ruta-dute sveikinu su papais  bigsmile.gif

Jergau vargsele skirybos unsure.gif uiiiii kaip nemalonu. Bet matomai neisvengiama. Surask bent viena kuriai is pirmo karto pasiseke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2016 12 13, 13:00)
sveikos, nesenia praeituose namuose rasiua kad pergyvenu del dydzio kad per didelius pasiemaiu. vakar paskambinus gydytojui apie tai uzsiminiua, tai tokiu grieztu tonu kai atreze- pala, ponia, jus pati aket didesniu. sakau sakiau bet dabar persigalvojau, sako paklausykit manes- tik 2 moterim per mano praktika buvo per dideli, 30 procentu sako galejo buti didesni. ako as manua kad parinkom optimalu variata. sakau nu aiku, tada nusiraminsiu. bet ne velnio nenusiraminau, vis atrodo kad sakes bus su tai 480 ml bumbolais. ka daryt?
guodzia tik mintis kad kazkas rase kad kai po raumeniu deda dydis sumazeja neguatrodo kad bus matuojantis? ar tas teisa,, gal atsakys kas jau pasidare?
aciu

Man buvo panika, kad per mažai doh.gif lotuliukas.gif kartais į veidrodį pažiūriu ir suabejoju, kur tie 360cc tilps, nes tik plona skūrytė ir kaulai, bijau kad nebūtų visokių kontraktūrų, double bubble ir pan... unsure.gif bet bandau pasitikėt gydytoju. Bet jei tau tiek daug abejonių, tai gal tikrai reikėtų pas kitą pasirodyt g.gif kada tau op?

QUOTE(Liniuxxx @ 2016 12 13, 19:24)
Labas, naujoke ateina smile.gif
Buvau snd pas kt gydytoja, T.A. tai visai kitaip viska pasiule..

Nu ir kaip? Ką pasiūlė?
Numetei jauką ir pabėgai blink.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Butri @ 2016 12 14, 15:46)
As jau po keliones, uzsivertus darbais reikalais, skyrybos juda i prieki! Valio! vyras nusileido susitarem, atrodo pavyks issiskirti graziuoju!

O del papu einu penktadieni konsultacija, ziuresim ar darysim korekcija ir kas kaip  ax.gif

Sveikinu 4u.gif rimti reikalai čia blink.gif drinks_cheers.gif

Tai tik nepamiršk pasidalint info mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau darbuose, nelabai turiu galimybės prisėsti prie kompo. Skausmų kaip ir nėbėra, tik šiandien labai tempė, maudė, bet taip turi būti. Šiuo metu mano 1 papas atrodo didesnis, bet tikiuosi pasikeis. o aš nesigaliu, kad išbuvau beveik 10 d. namie, jei būčiau galėjusi, būčiau dar 4 dienas kokias pabuvusi, nes kai dirbu, prasidėjo skausmeliai, kokių nebūdavo. Neina pasisaugoti.
Atsakyti
O man ydomu pasidarė prieš operacija klausia kraujo grupės ar ne? Man atsiuntė prieš operacinę sveikatos anketa ir ten buvo Lyg ir irašyti kraujo grupę. Nebegaliu pažiūrėti tos anketos nes dingo iš mano gmail. Laukiu kol nauja atsiūs.
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2016 12 14, 23:23)
O man ydomu pasidarė prieš operacija klausia kraujo grupės ar ne? Man atsiuntė prieš operacinę sveikatos anketa ir ten buvo Lyg ir irašyti kraujo grupę.

G.Ch. sveikatos anketoje reikejo irasyti kraujo grupe. Lyg ir anesteziologe pries op dar pasizymejo pas save.
Atsakyti