Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 01 24, 18:13)
Kaip gaila verysad.gif pas mane kai su 'skriestuvu' nurezta, rodos ir visoms taip gaunasi. Nebesigirsiu, bet ir randukai aplink labai ploni, vos iziurimi, vertikaliu randu ne nebesimato. As labai dziaugiuos. Tobulai! Tuomet lai sutvarko areoles, nes tie randukai labiausiai i akis kris ;) esi minejus, kad tau norisi to aukstumo, tai pirmyn 4u.gif
Kada planuoji korekcija? Ir pilvukui reikia?

aciu, saulele, puikiai man viskas! Net per gerai biggrin.gif tfu... Injekcijos yra jega! Manau tai vienintele intervencija, kuri duoda didziausia efekta su min pastangom.
Lupytes bandysiu irgi putlinti, tai butinai pasidalinsiu ispudziais. Butri gi musu specas sioj srity! Beje, idomu kaip jai korekcija praejo! Auuu!

Mano sesuo  leidosi i skruostikaulio sryti, tai wow! Efektas lb geras!



Joa as pamenu,kad grazus randukai pas tave! Kaip gaila,kad ne visoms taip buna.Planuoju Kovo gale,ziuresim kaip seksis suderinti data.Kuo toliau tuo labiau galvoju,kad jau taip atsitiko,kad tenka vel gryzti ant stalo,busiu labai reikli..Susakysiu pries op trumpai ir aiskei ko tikiuosi,nes visur ir visada esu perdaug atlaidi,ir gali buti,kad gydytojas tai jaucia.
Taip noreciau,kad randuka siek tiek nuzemintu,nes islenda. Jei nebutu teke gultis del krutines,buciau susitaikius su tuo kaip yra.
Papildyta:
QUOTE(Butri @ 2017 01 24, 18:22)
Nieko nedare biggrin.gif paziurejom kartu dar su 2iem chirurgais, ir pakalbeje nusprendem, kad nieko nedarom, nes gali paskui blogiau atrodyt... viena turejo tvarkyt, bet kazkaip man jis pradeda geriau atrodyt  ax.gif

Jei jau tiek akiu ziurejo,matyt jie teisus..
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 01 24, 17:22)
Nieko nedare biggrin.gif paziurejom kartu dar su 2iem chirurgais, ir pakalbeje nusprendem, kad nieko nedarom, nes gali paskui blogiau atrodyt... viena turejo tvarkyt, bet kazkaip man jis pradeda geriau atrodyt  ax.gif

Ir gerai, mazute, padaret! 4u.gif

QUOTE(liida @ 2017 01 24, 18:02)
Joa as pamenu,kad grazus randukai pas tave! Kaip gaila,kad ne visoms taip buna.Planuoju Kovo gale,ziuresim kaip seksis suderinti data.Kuo toliau tuo labiau galvoju,kad jau taip atsitiko,kad tenka vel gryzti ant stalo,busiu labai reikli..Susakysiu pries op trumpai ir aiskei ko tikiuosi,nes visur ir visada esu perdaug atlaidi,ir gali buti,kad gydytojas tai jaucia.
Taip noreciau,kad randuka siek tiek nuzemintu,nes islenda. Jei nebutu teke gultis del krutines,buciau susitaikius su tuo kaip yra.
Papildyta:

Jei jau tiek akiu ziurejo,matyt jie teisus..

As susidariau nuomone apie vk kad jis kartais zada daugiau nei gali padaryti. Viska suprantu... Fiziologija ir t.t... Bet vienintelis dalykas, kuris man jame nepatiko, tai per didelis pasitikejimas savimi ir pazadai 'as daryciau taip ir taip, va kodel kitas padare taip ir anaip' ir daugelis moteru butent del to ir pasiduoda, nes patiki jo pazadais.... O mano dr atvirksciai-nesigiria, nezada, bet tyliai sumurma 'padarysiu, kad butu grazu' ir pagarba jam uz tai! Cia tik mano asmenine susidariusi nuomene ir patirtis! Nesakau, kad jis nera profas, nes jis yra! Bet lb moka moteru jausmais 'groti', tiesiog moka pateikti viska rozinem spalvom. Bet.. Ir niekada neatsisakys savo broko taisyti! Kas irgi labai gerbtina!

Pamenu, kai man dare korekcija, tai pasikviete DS ir taip tiesiai sviesiai klausia: nesuprantu, ar cia reikia ta riebala nusiurbti, ar dar suleisti smile.gif))) kartais kutos akys mato daug geriau! Manau Liida ir tavo atveju dr pasikvies dar kelis gyd galutiniam sprendimui!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 24 sausio 2017 - 21:30
Kalbant apie tobulumą. Aš irgi matau , kad mano vienas gavosi putlesnis. Dėl to būtų įdomu jūsų nuomonė. Siunčiau Alexi savo foto. Tik nežinau ar įkėlė į albumą? Ar aš čia per daug kabinėjuosi. Gaila, kai nežinau pas ką jūs operavotės. Liida, aš irgi nuolanki. Bet kažkaip reikia susiimti!
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 01 24, 20:25)
Ir gerai, mazute, padaret!  4u.gif
As susidariau nuomone apie vk kad jis kartais zada daugiau nei gali padaryti. Viska suprantu... Fiziologija ir t.t... Bet vienintelis dalykas, kuris man jame nepatiko, tai per didelis pasitikejimas savimi ir pazadai 'as daryciau taip ir taip, va kodel kitas padare taip ir anaip' ir daugelis moteru butent del to ir pasiduoda, nes patiki jo pazadais.... O mano dr atvirksciai-nesigiria, nezada, bet tyliai sumurma 'padarysiu, kad butu grazu' ir pagarba jam uz tai! Cia tik mano asmenine susidariusi nuomene ir patirtis! Nesakau, kad jis nera profas, nes jis  yra! Bet lb moka moteru jausmais 'groti', tiesiog moka pateikti viska rozinem spalvom. Bet.. Ir niekada neatsisakys savo broko taisyti! Kas irgi labai gerbtina!

Pamenu, kai man dare korekcija, tai pasikviete DS ir taip tiesiai sviesiai klausia: nesuprantu, ar cia reikia ta riebala nusiurbti, ar dar suleisti smile.gif))) kartais kutos akys mato daug geriau! Manau Liida ir tavo atveju dr pasikvies dar kelis gyd galutiniam sprendimui!

Gaila,bet nera to svento tokio..kitaip visos tik pas toky ir grazintusi.Visi jie klysta ir korekcijas daro.Maniskis ne isimtis.Tikiuosi viskas gerai baigsis,esu ir busiu dar laimingesne.
Atsakyti
Laba diena!!!!kokia tema radau!!! Paskutiniu metu tik apie tai ir galvoju biggrin.gif buvau konsultacijoje,pasiule 380ml,noreciau daugiau(nesu smulki,maza)kaip tik esu placiu peciu,klubu...hmmm ismatavo,hyd.parode savo darbus,issigandau pasakiau pagalvosiu verysad.gif ne ne ne operacijos issigandau ,bet gydytojo darbais,man reikalingas pakelimas+didinimas(o tai jau reikia islipdyti biggrin.gif ) Mergaites kss daretes Klaipedoje??Pas KA???Aisku nuomoniu milijonas,bet neissirenku gydytojo!!!! JANKUNAS?BAGDONAS?GELZINIS????
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 01 25, 14:27)
Laba diena!!!!kokia tema radau!!! Paskutiniu metu tik apie tai ir galvoju biggrin.gif buvau konsultacijoje,pasiule 380ml,noreciau daugiau(nesu smulki,maza)kaip tik esu placiu peciu,klubu...hmmm ismatavo,hyd.parode savo darbus,issigandau pasakiau pagalvosiu verysad.gif ne ne ne operacijos issigandau ,bet gydytojo darbais,man reikalingas pakelimas+didinimas(o tai jau reikia islipdyti biggrin.gif ) Mergaites kss daretes Klaipedoje??Pas KA???Aisku nuomoniu milijonas,bet neissirenku gydytojo!!!! JANKUNAS?BAGDONAS?GELZINIS????

Kurio chirurgo darbai isgasdino? As eisiu pas Jankuna i konsultacija
Atsakyti
QUOTE(echmėja @ 2017 01 25, 15:55)
Kurio chirurgo darbai isgasdino? As eisiu pas Jankuna i konsultacija

verysad.gif Jankuno..
Drauge dejo tik implantus tai graziai,o su pakelimu jau manau jis nesusitvarkys verysad.gif(
Kaip as pasineciau nebezinau ka daryt verysad.gif
Kt sav pas Bagdona keliausiu ziuresiu ka siulys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 25 sausio 2017 - 15:06
QUOTE(Butri @ 2017 01 24, 20:22)
Nieko nedare biggrin.gif paziurejom kartu dar su 2iem chirurgais, ir pakalbeje nusprendem, kad nieko nedarom, nes gali paskui blogiau atrodyt... viena turejo tvarkyt, bet kazkaip man jis pradeda geriau atrodyt  ax.gif



Issigando papulis, pradejo taisytis biggrin.gif
Labukas visoms. Vis paskaitineju jus.
Denim tu lyg klausei del korekcijos. Cia as taip pati nusprendziau, be dr. biggrin.gif lenda seseliai tokie, matosi kyrmano krutis baigiasi.bet as nesuku galvos, tik zinau kad gyd. gali siulytiriebaliukus leisti. Nes jis apie tai kalbejo, kad man lenda tas seseliavimas.
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 01 25, 13:27)
bet gydytojo darbais,man reikalingas pakelimas+didinimas(o tai jau reikia islipdyti biggrin.gif )
o kodel nenori Kaune? tikrai graziu pavyzdziu turim is TA, ar Grozio Chir. daktaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 25, 18:22)
o kodel nenori Kaune?  tikrai graziu pavyzdziu turim is TA, ar Grozio Chir. daktaru smile.gif



Nezinau,kazkaip vaziuot 1k.konsultuotis,2k.operacijai....kazkaip.
Panos noriu nuotraukas paziuret,padekit kaip apsisprest verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 25 sausio 2017 - 18:38
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 01 25, 17:36)
Nezinau,kazkaip vaziuot 1k.konsultuotis,2k.operacijai....kazkaip.
Panos noriu nuotraukas paziuret,padekit kaip apsisprest verysad.gif

Sveika,nepatiko vienas nueik pas kita.Sitoj vietoj panikuoti ir skubinti ivykiu neverta.Vaziuociau i Kauna,ir ten suderinciau pora konsultaciju.Pirmiausia issirink chirurga,o ne miesta kuriame nori grazintis.Labai svarbu zinoti ar jis tvarkys,po to kai nebusi patenkinta rezultatu,ar kazkas nepavyktu.Populiariausi yra Kauno chirurgai.
Atsakyti
Labuka,
Šimtas metu nebuvau, jau turbūt ir naujų papuotų daug, sveikinimai visoms 4u.gif
Daug visko įvyko, nebuvau čia pati aktyviausia bet jei iš senesnių atsimenate, turėjau asimetrija, nesileido vienas gržuolis ir viskas.
Tad vis dėl to, jau esu po korekcijos beveik du mėnesiai, aišku bijau džiūgauti kol kas, bet šiai dienai kas yra, jau man patinka. biggrin.gif Pati operacija praėjo sklandžiai, šarvus jau galėjau pamest, bet vis dar nešioju. Skausmas po korekcijos buvo daug mažesnis nei po operacijos, ir šiaip nebuvo to tokio neįgalumo.
Žodžiu, kai turėsiu galimybe pasirodysiu, gal kuriai aktualu.
Labai dvejojau dėl korekcijos, bet dabar džiaugiuosi, jei neišlys kokių bėdelių (kaip pastebėjau, kad kartais mergaitėms nutinka) būsiu pati laimingiausia motera pasaulyje blush-anim-cl.gif tongue.gif
Ką gi einu skaityti, dvidešimt lapų laukia, įdomu kaip gyvenat bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti