Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 24, 07:35)
As i pirtis ir baseinus po menesio grizau  ;)
Nu niekaip nesutinku. Pabandyk ne per ispardavimus greitai rasti daikta, kurio tikrai reikia (ar tai kokio svarko, ar kompo), uz gera kaina - nesakau, kad neimanoma, bet man elementariai butu gaila sugaisto laiko lakstant per daugybe pardziu. Tai jei uzejus i viena parduotuve per sales pamatau grazias kelnes, nukainuotas nuo 800 iki 80, imu ir nesuku galvos, ar labai man ju siuo momentu reikia. 
Jei atvirai, as apie daugeli jusu korekciju galvoju panasiai, kaip tavo vyras biggrin.gif Aisku nekalbu apie atvejus, kai tos korekcijos tikrai reikia (tarkim, jei labai akivaizdziai skirtingi papai), bet jei kazkas skiriasi keliais mm, kad net nuotraukose sunku iziureti, kazkaip nematyciau prasmes dar karta gultis po peiliu... Nesupykit tik  4u.gif

As i tokias sales kur buna kelniu uz 800 net neuzeinu,bet jei netycia gautus kaip tavo atveju tai vistiek pirmiausia matuosiuos...nei kaina nei brendai man ne visada aktualus..Kai reikia daikto nuvaziuoju ir nusiperku,nes nebusiu be orkaites pvz kaip dabar kol bus ispardavimas tinkamam modeliui.

Del korekciju sutinku kartais man ir toks jausmas skaitant..bet mano atveju kai (.)(.)atrodo kaip bulkos is priekio,o visu jusu grazus kaip nulieti.Korekcija butina,grazu buna kai vos kilsteliu rankas.Galvojau ir as ilgai gultis nesigulti po tuo peiliu,bet ziurint foto visu tikrai skanei sultingai atrodo..,o i savo pasiziuriu ir nera to rezultato del kurio ryzaus tam viskam,kokius pinigus paklojau.Nera to ka rode foto pries tai kaip turetu but..kolkas tik foto rodo man kaip but turetu..Jei butu tik aureole ne tokia grazi kaip noreciau,nors ir matosi tikrai,nebuciau gulusis tvarkyt,buciau susitaikius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 24 sausio 2017 - 10:15
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 24, 10:36)
Ar buvo kam taip skirtingai jos "leidosi"?


Mano vienas laikesi pakibes beveik du menesius ;)

QUOTE(pusele33 @ 2017 01 24, 10:57)
Labryt  biggrin.gif
Iš esmės į pirtį galima, kai šašai nukrenta, ane? 


Neprisimenu, ar tie sasai buvo nukrite, ar ne biggrin.gif . Gyd pasake, kad po menesio galesiu i pirtis, tai nesukdama sau galvos lygiai po menesio ir nuejau smile.gif


liida, as gi kalbu apie greitai susivartojancius daiktus, o ne apie tokius, kuriuos perki vienakart ilgam laikui. Orkaites juk kasmet nekeiti, lygiai kaip batu ar maikes nenesioji po 10-15 metu. I brand'us ir as nelabai ziuriu, bet man svarbi kokybe - todel geriau pirksiu praejusio sezono kelnes is naturalios vilnos su 90% nuolaida, nei naujo sezono kelnes is kokios Zaros, kurios po triju skalbimu tinka tik siuksliadezei.
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 24, 09:32)
Mano vienas laikesi pakibes beveik du menesius ;)
Neprisimenu, ar tie sasai buvo nukrite, ar ne biggrin.gif . Gyd pasake, kad po menesio galesiu i pirtis, tai nesukdama sau galvos lygiai po menesio ir nuejau smile.gif
liida, as gi kalbu apie greitai susivartojancius daiktus, o ne apie tokius, kuriuos perki vienakart ilgam laikui. Orkaites juk kasmet nekeiti, lygiai kaip batu ar maikes nenesioji po 10-15 metu. I brand'us ir as nelabai ziuriu,  bet man svarbi kokybe - todel geriau pirksiu praejusio sezono kelnes is naturalios vilnos su 90% nuolaida, nei naujo sezono kelnes is kokios Zaros, kurios po triju skalbimu tinka tik siuksliadezei.


Del kokybes visiskai sutinku.Zinok turiu skaudanty dantý tad gal biskutį parasiau kaip tas piktas vienisas girinis is misko unsure.gif
Labai idomu pojuciai po korekcijos man mergaites,nes planuoju per tas 4 5 dienas dar ir rimtu proceduru atlikti kaip israuti kelis dantis ir implantacija keliu dantu,ar savijauta leis ta ar mesti is galvos...As kaip ir pries op labai optimistiskai nusiteikus..gal perdaug apsiziot zadu ka manot?
Atsakyti
Sveikos, mergaites!
Kaip visos laikotes?
QUOTE(liida @ 2017 01 24, 09:22)
Del kokybes visiskai sutinku.Zinok turiu skaudanty dantý tad gal biskutį parasiau kaip tas piktas vienisas girinis is misko unsure.gif
Labai idomu pojuciai po korekcijos man mergaites,nes planuoju per tas 4 5 dienas dar ir rimtu proceduru atlikti kaip israuti kelis dantis ir implantacija keliu dantu,ar savijauta leis ta ar mesti is galvos...As kaip ir pries op labai optimistiskai nusiteikus..gal perdaug apsiziot zadu ka manot?

Kaip suprantu nusimato korekcija... Tarkim as po korekcijos jauciausi labai labai gerai. Tiesa, ji buvo min. Plius pilvuko man neliete. Nebuvau 100proc, bet kita diena ejau i vaiku gimtadieni ir ten 'laksciau'.
Del dantuku, tai lb individualu. Juk implantus sudeti nera, kad 'vienas, du, trys...' Pradzioje dantukus israuna, reikia laiko, kol sugyja, tik tuomet ta pagrinda i kaula 'suka', po to vel lauki, kol sugis ir tik tuomet istato dantuka. Tai per 4,5d visko tikrai nepadarys. Gal kazkas dabar pasikeite, gal greiciau. Bet jei tik isssirauti dantukus, tai nieko cia tokio baisaus...

As taip pat planuoju su Dr susitikti, noriu echo krutu pasidaryti, kad tiksliai del tos ala kapsules zinociau. Todel noreciau pasiteirauti, ar turi Gr.Ch savo spec tam, ar reikia i kazkokia kita klinika uzsirasyti?
aciu 4u.gif
Grazios dienos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 24 sausio 2017 - 12:09
QUOTE(liida @ 2017 01 24, 12:22)
planuoju per tas 4 5 dienas dar ir rimtu proceduru atlikti kaip israuti kelis dantis ir implantacija keliu dantu,ar savijauta leis ta ar mesti is galvos...As kaip ir pries op labai optimistiskai nusiteikus..gal perdaug apsiziot zadu ka manot?


Sakyciau, mesk is galvos. Mano du draugai neseniai praejo per tokias proceduras, tai maza to, kad kelias dienas po rovimo jautesi tikrai prastai (temperatura + skausmas + valgyti tik silta maista per siaudeli), bet visas tas procesas uzima nemazai laiko - iskart po rovimo varzta i zandikauli sukti galima tik tuo atveju, jei dantys priekiniai, ir jei nera jokios infekcijos, kitaip reikia laukti, kol pilnai sugis. Plius pats varztas turi pilnai prigyti prie zandikaulio, tai iki karuneles dejimo dar 3-6 men. laukti.
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 01 24, 11:07)
Sveikos, mergaites!
Kaip visos laikotes?

Kaip suprantu nusimato korekcija... Tarkim as po korekcijos jauciausi labai labai gerai. Tiesa, ji buvo min. Plius pilvuko man neliete. Nebuvau 100proc, bet kita diena ejau i vaiku gimtadieni ir ten 'laksciau'.
Del dantuku, tai lb individualu. Juk implantus sudeti nera, kad 'vienas, du, trys...' Pradzioje dantukus israuna, reikia laiko, kol sugyja, tik tuomet ta pagrinda i kaula 'suka', po to vel lauki, kol sugis ir tik tuomet istato dantuka. Tai per 4,5d visko tikrai nepadarys. Gal kazkas dabar pasikeite, gal greiciau. Bet jei tik isssirauti dantukus, tai nieko cia tokio baisaus...

As taip pat planuoju su Dr susitikti, noriu echo krutu pasidaryti, kad tiksliai del tos ala kapsules zinociau. Todel noreciau pasiteirauti, ar turi Gr.Ch savo spec tam, ar reikia i kazkokia kita klinika uzsirasyti?
aciu 4u.gif
Grazios dienos wub.gif

Taip deja nusimato..kaip malonu,kad jus senbuves skaitot,uzeinat vis dar..Naaaa susisiekiau su odontologe Ruta is grozio ch ji taip minejo,ka galima atlikti,nes as jau per op buvau konsultuotis.Ziuresim del sito dar,kolkas reikia man suprasti ka dabar daryti,ar leisti implantus ar kelti spenelius.Laiska atrase man,bet aiskumo neinese palieka man spresti..bet dabar jau kai po op vel reikia gultis po peiliu bebijau ka ir sakyti savo nuomone,jis gi turi zinoti ir rekomenduoti taip ir atrasiau.Idesuu i albuma daug foto gal pades apsispresti.

Planuoji i Lt grynai echo?
Papildyta:
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 24, 11:17)
Sakyciau, mesk is galvos. Mano du draugai neseniai praejo per tokias proceduras, tai maza to, kad kelias dienas po rovimo jautesi tikrai prastai (temperatura + skausmas + valgyti tik silta maista per siaudeli), bet visas tas procesas uzima nemazai laiko - iskart po rovimo varzta i zandikauli sukti galima tik tuo atveju, jei dantys priekiniai, ir jei nera jokios infekcijos, kitaip reikia laukti, kol pilnai sugis. Plius pats varztas turi pilnai prigyti prie zandikaulio, tai iki karuneles dejimo dar 3-6 men. laukti.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 24, 10:29)
Taip deja nusimato..kaip malonu,kad jus senbuves skaitot,uzeinat vis dar..Naaaa susisiekiau su odontologe Ruta is grozio ch ji taip minejo,ka galima atlikti,nes as jau per op buvau konsultuotis.Ziuresim del sito dar,kolkas reikia man suprasti ka dabar daryti,ar leisti implantus ar kelti spenelius.Laiska atrase man,bet aiskumo neinese palieka man spresti..bet dabar jau kai po op vel reikia gultis po peiliu bebijau ka ir sakyti savo nuomone,jis gi turi zinoti ir rekomenduoti taip ir atrasiau.Idesuu i albuma daug foto gal pades apsispresti.

Planuoji i Lt grynai echo?
Papildyta:

4u.gif

wub.gif
Man implantu nerekomendavo... jei tik imanoma visada geriau savas dantukas 4u.gif
Jei areoles negraziai 'isspjaustytos'kelciau... Bet paprasciau yra nuleisti implantus 4u.gif Dr geriau matyti, keista, kad tau reikia apsispresti...

Planuoju i Lt, turiu reikalu, tai prie to pacio ir krutis parodyciau savo Dr. labai idomi butent jo nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 24 sausio 2017 - 12:35
Aciu uz atsakymus ir komentarus del "nusileidimo". Kantriai bandysiu laukti - oi sunku! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 01 24, 11:34)
wub.gif
Man implantu nerekomendavo... jei tik imanoma visada geriau savas dantukas 4u.gif
Jei areoles negraziai 'isspjaustytos'kelciau... Bet paprasciau yra nuleisti implantus 4u.gif  Dr geriau matyti, keista, kad tau reikia apsispresti...

Planuoju i Lt, turiu reikalu, tai prie to pacio ir krutis parodyciau savo Dr. labai idomi butent jo nuomone.

Taip ir atrasiau,kad apsispresti as galesiu tik isgirdus ka rekomenduoja gydytojas.Taip aureoles negrazei ispjaustytos..
Sudejau nuotrauku
Kaip seip sekasi?zadejei lupytes grazintis?nepersigalvojei?taip pat buvai leidusi injekciju i veida kokia nuomone patiko nepatiko
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 24, 09:35)
As i pirtis ir baseinus po menesio grizau  ;)
Nu niekaip nesutinku. Pabandyk ne per ispardavimus greitai rasti daikta, kurio tikrai reikia (ar tai kokio svarko, ar kompo), uz gera kaina - nesakau, kad neimanoma, bet man elementariai butu gaila sugaisto laiko lakstant per daugybe pardziu. Tai jei uzejus i viena parduotuve per sales pamatau grazias kelnes, nukainuotas nuo 800 iki 80, imu ir nesuku galvos, ar labai man ju siuo momentu reikia. 
Jei atvirai, as apie daugeli jusu korekciju galvoju panasiai, kaip tavo vyras biggrin.gif Aisku nekalbu apie atvejus, kai tos korekcijos tikrai reikia (tarkim, jei labai akivaizdziai skirtingi papai), bet jei kazkas skiriasi keliais mm, kad net nuotraukose sunku iziureti, kazkaip nematyciau prasmes dar karta gultis po peiliu... Nesupykit tik  4u.gif

Tai kad tiesa sakai, kaip ant taves pykt biggrin.gif
Identisko vienodumo as net nesitikiu, net nemanau, kad taip isvis gali buti smile.gif pas mane matosi siek tiek nukarimas, t.y. po speneliu daugiau odos ir daugiau uzpildyta apacia, tai atliktu mini pakelima, labai paprastai, tik per sena siule ispjaunat dali odos.
Jei ne pilvo op, tikrai nesugalvociau pjaustytis, gal net jokiu trukumu nepastebeciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 24, 10:59)
Taip ir atrasiau,kad apsispresti as galesiu tik isgirdus ka rekomenduoja gydytojas.Taip aureoles negrazei ispjaustytos..
Sudejau nuotrauku
Kaip seip sekasi?zadejei lupytes grazintis?nepersigalvojei?taip pat buvai leidusi injekciju i veida kokia nuomone patiko nepatiko

Kaip gaila verysad.gif pas mane kai su 'skriestuvu' nurezta, rodos ir visoms taip gaunasi. Nebesigirsiu, bet ir randukai aplink labai ploni, vos iziurimi, vertikaliu randu ne nebesimato. As labai dziaugiuos. Tobulai! Tuomet lai sutvarko areoles, nes tie randukai labiausiai i akis kris ;) esi minejus, kad tau norisi to aukstumo, tai pirmyn 4u.gif
Kada planuoji korekcija? Ir pilvukui reikia?

aciu, saulele, puikiai man viskas! Net per gerai biggrin.gif tfu... Injekcijos yra jega! Manau tai vienintele intervencija, kuri duoda didziausia efekta su min pastangom.
Lupytes bandysiu irgi putlinti, tai butinai pasidalinsiu ispudziais. Butri gi musu specas sioj srity! Beje, idomu kaip jai korekcija praejo! Auuu!

Mano sesuo leidosi i skruostikaulio sryti, tai wow! Efektas lb geras!

DenimOnDenim, sekmes tau!!! Laukia op irgi!
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 01 21, 23:03)

Butri, sekmes! Ka tau konkreciai darys? Tik viena tvarkys ar abu?



Nieko nedare biggrin.gif paziurejom kartu dar su 2iem chirurgais, ir pakalbeje nusprendem, kad nieko nedarom, nes gali paskui blogiau atrodyt... viena turejo tvarkyt, bet kazkaip man jis pradeda geriau atrodyt ax.gif
Atsakyti