Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos 4u.gif


Turiu klausimuką ax.gif Pamiršau, kada jau galima į pirtį? Namie turim, tai jau norisi rolleyes.gif



QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 22, 12:08)
Mano pusantrinuke tai nesupranta ko as cia issisukineju nuo jos nesiojimo, bet kol kas sieina apgauti dazniausiai  biggrin.gif Kiti du tai jau paauge, nera bedos su anais.

Man sake kad svorio "pakelti" galima iki 18 kg (t.y. pakelti, karts nuo karto jei reikalas yra, o ne nesioti ir kilnoti kiaura diena).
__

Siandien tarpkrutis samanu spalvos  biggrin.gif

Mano metų trijų men tai jau nebesiprašo ant rankų, tik pasiglausto, o kai grįžta tėvelis, tai jau puola pas jį biggrin.gif norisi man mažiuką panešiot, biški skauda širdelę, bet biški pakentėsiu unsure.gif biggrin.gif

Man leido po poros savaičių įkelt/iškelt iš lovytės, bet aš porą dienų prieš jau kėliau, svarbiausia nenešot ant klubo!!!! Man sakė viską galima daryt iki skausmo ribos, dabar skausmo nėra, tik nepatogumas kartais, tai kai pajaučiu, kad nepatogu ir nedarau rolleyes.gif

Pas mane buvo porą nedidelių mėlynių, bet dar dabar paspaudus skauda tarpkrūtį, kaulą skauda, nors mėlynės ten nėra, tai nežinau kodėl, ką ten darė... g.gif ax.gif

Atsakyti
Butri, kaip jautiesi po korekcijos?

DenimOnDenim, o kodėl tavo tobuliems papuliams korekcija reikaliga?

MrsNorris, pas mus už tat ramu su parduotuvėm. Įeini, pamatai, kad senai kolekcijai 20 proc nereali nuolaida, apsisuki ant kulno ir eini naujos žiūrėt. Susitaupo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O sakykit kur jusu randai yra? Kam daryta op po krutine? Rauksles vietoj? Man kai tik buvau konsultacijos del op, sake visai nebus matyt rando, nes atsistos i rauksle. Bet kad mano pjuvis yra virs tos rauksles. Ant papuliu paciu. Nuo rauksles koks cm net? Buvau po men konsultacijoj, sako viskas kaip ir idealu. Uzklausiau del to pjuvio. Ar jis dar atsistos i vieta, tai kazka numyke, susake, nieko ir nesupratau g.gif
Atsakyti


MissFoxy, kaip tu po korekcijos? Kiek jau laiko? Ar patenkinta? Gal kada pasirodysi? smile.gif

Labas  :4u:  as ne po korekcijos, mano operacija tik Vasario 6d, tai neturiu visiskai ka parodyti  :D  bet kai gausiu rakteli i albumeli, iskart fotkinsiu  :D  :rolleyes: 

Sveikos, merginos  :4u: 

Butri, kaip laikaisi? :4u: 

Ingrida irgi kazkur dingus :hmm:​ 

Atsakyti
Mano gyd. tai apie pjuvi po krutim buvo taip pakomentaves, kad dazniausiai jie taip ir buna, kaip tau susake, BET kiekvienos fiziologija skirtinga ir istiesu gydytojui neimanoma nuspeti kiek pasileis krutis tiksliai, kaip uzsipildys, kaip raumuo suformuos ir t.t. - t.y. labai daug veiksniu kurie itakoja tai, ar bus "atspeta" ta pjuvio vieta i busima raukslele, todel paklaidos tikimybe, kad nebus visai tiksliai raukslelej visada yra.
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2017 01 23, 15:50)
O sakykit kur jusu randai yra? Kam daryta op po krutine? Rauksles vietoj? Man kai tik buvau konsultacijos del op, sake visai nebus matyt rando, nes atsistos i rauksle. Bet kad mano pjuvis yra virs tos rauksles. Ant papuliu paciu. Nuo rauksles koks cm net? Buvau po men konsultacijoj, sako viskas kaip ir idealu. Uzklausiau del to pjuvio. Ar jis dar atsistos i vieta, tai kazka numyke, susake, nieko ir nesupratau g.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 23, 16:19)
Mano gyd. tai apie pjuvi po krutim buvo taip pakomentaves, kad dazniausiai jie taip ir buna, kaip tau susake, BET kiekvienos fiziologija skirtinga ir istiesu gydytojui neimanoma nuspeti kiek pasileis krutis tiksliai, kaip uzsipildys, kaip raumuo suformuos ir t.t. - t.y. labai daug veiksniu kurie itakoja tai, ar bus "atspeta" ta pjuvio vieta i busima raukslele, todel paklaidos tikimybe, kad nebus visai tiksliai raukslelej visada yra.

Mano irgi ant papulių, apie1cm virš raukšlės g.gif bet aš kažkaip nematau problemos kol kas, nes šešėlis krenta ir nelabai taip matosi. Bet pagalvojau dar vieną dalyką, jei būtų pačioj raukšlėj, tai jei pvz. su maudymke biški kilst rankas ir vis tiek kartais būna, kad liemenėlė pasikelia, tai gal geriau net, kad pjūvis 1cm ar 0,5 cm aukščiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 23, 15:19)
Mano gyd. tai apie pjuvi po krutim buvo taip pakomentaves, kad dazniausiai jie taip ir buna, kaip tau susake, BET kiekvienos fiziologija skirtinga ir istiesu gydytojui neimanoma nuspeti kiek pasileis krutis tiksliai, kaip uzsipildys, kaip raumuo suformuos ir t.t. - t.y. labai daug veiksniu kurie itakoja tai, ar bus "atspeta" ta pjuvio vieta i busima raukslele, todel paklaidos tikimybe, kad nebus visai tiksliai raukslelej visada yra.


Tai va, apie tuos spejimus pjaunant, man ir bande isaiskint biggrin.gif
QUOTE(pusele33 @ 2017 01 23, 15:35)
Mano irgi ant papulių, apie1cm virš raukšlės g.gif bet aš kažkaip nematau problemos kol kas, nes šešėlis krenta ir nelabai taip matosi. Bet pagalvojau dar vieną dalyką, jei būtų pačioj raukšlėj, tai jei pvz. su maudymke biški kilst rankas ir vis tiek kartais būna,  kad liemenėlė pasikelia, tai gal geriau net, kad pjūvis 1cm ar 0,5 cm aukščiau... g.gif

Nea man ir nera problemos. Tik uzsiciklinus, kad turi i rauksle atsistot ir laukiu kada gi cia taip bus biggrin.gif o ir uzsidejus maudymuka, buvau pagalvojus, jei nusileis i raiksle, tai jei atviras virsus ir pasikeltu, tai net gali matytis.

Aciu uz atsakymus. Tuomet paliksiu ramybej tuos randus bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 23, 13:06)
Butri, kaip jautiesi po korekcijos?

DenimOnDenim, o kodėl tavo tobuliems papuliams korekcija reikaliga?

MrsNorris, pas mus už tat ramu su parduotuvėm. Įeini, pamatai, kad senai kolekcijai 20 proc nereali nuolaida, apsisuki ant kulno ir eini naujos žiūrėt. Susitaupo  biggrin.gif


man tai isviso jokios itakos neturi nauja ar sena kolekcija biggrin.gif perku tai kas patinka,ir jei daiktas isparduodamas ir man patinka ciumpu.Seip kadangi nedaznai vaikstau po pardes tai ir nepavyksta sugaudyti tu kolekciju..ir is vis tas ispardavimu bumas ne visada pasiteisina,prisiperki ir nenesioji.Geriau pirkti tik tada,kai tikrai reikia,bus pigiau ax.gif

idomu kaip sekesi Butri 4u.gif koks jausmas po korekcijos lyginant su pirmaja op?

parasiau laiska savo daktarui,nes esu pasimetus po tos konsultacijos.Kadangi yra du budai tai padaryti,bet rezultatas bus skirtingas paprastuoju pakeliant spenely krutis isliks auksciau isliks tas kalniukas,pilnesnis virsus,o kitu leidziant implantus liks zemiau ir bus ligesnis virsus.Perziurejau foto daugumos yra zemai ir be jokiu kalniuku..Man dabar jau nebeaisku ir ka daryti,nenoriu,kad mano neprofesionali nuomone itakotu gydytojo sprendima korekcijos budui pasirinkti.Noriu apvalios pinos formos,tai jam ir parasiau,ir kaip reiketu daryti,o ne taip kaip as noriu.Ziuresiu ka atrasys.Tos krutys pasilenkus tokios tuscios atrodo..tikrai nepatinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 23, 15:06)
Butri, kaip jautiesi po korekcijos?

DenimOnDenim, o kodėl tavo tobuliems papuliams korekcija reikaliga?

Aha, idomu kaip Butri smile.gif

O man korekcija kaio ir nera reikalinga smile.gif Daktaras sako viskas gerai, vyras isvis galvoja, kad man varztai susisuko ir prisigalvoju lygioj vietoj biggrin.gif
Jei nesikabinejant prie smulkmenu ir jei nesioperuociau dabar pilvo, tai tikrai prie (.)(.) nelisciau. Turbut ir nesugalvociau, kad kazkas netenkina. Ir dabar nesu iki galo apsiprendus smile.gif
O siaip tai mano audiniai, oda yra neelastingi, implantu svoris tempe zemyn ir dar patampe viska, ir tas apatinis polius pilnesnis, tai perpjautu per sena randa, isimtu kazkiek odos ir vel uzsiutu. Butu mini pakelimas. Sake tik randas vos pailgetu.

QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 23, 16:14)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DenimOnDenim" data-cid="71380062" data-time="1485032615"><div><p>
MissFoxy, kaip tu po korekcijos? Kiek jau laiko? Ar patenkinta? Gal kada pasirodysi?

Nu man jau visai nekas biggrin.gif sumaisiau tave su sena nare, kuri pasikeite nicka ir daresi korekcija rolleyes.gif
Auuu, priminkit jos nauja nika, kur ps DS operavosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2017 01 23, 14:22)
  Pamiršau,  kada jau galima į pirtį? Namie turim, tai jau norisi


As i pirtis ir baseinus po menesio grizau ;)

QUOTE(liida @ 2017 01 23, 18:08)
Geriau pirkti tik tada,kai tikrai reikia,bus pigiau


Nu niekaip nesutinku. Pabandyk ne per ispardavimus greitai rasti daikta, kurio tikrai reikia (ar tai kokio svarko, ar kompo), uz gera kaina - nesakau, kad neimanoma, bet man elementariai butu gaila sugaisto laiko lakstant per daugybe pardziu. Tai jei uzejus i viena parduotuve per sales pamatau grazias kelnes, nukainuotas nuo 800 iki 80, imu ir nesuku galvos, ar labai man ju siuo momentu reikia.

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 01 23, 22:12)
Daktaras sako viskas gerai, vyras isvis galvoja, kad man varztai susisuko ir prisigalvoju lygioj vietoj biggrin.gif



Jei atvirai, as apie daugeli jusu korekciju galvoju panasiai, kaip tavo vyras biggrin.gif Aisku nekalbu apie atvejus, kai tos korekcijos tikrai reikia (tarkim, jei labai akivaizdziai skirtingi papai), bet jei kazkas skiriasi keliais mm, kad net nuotraukose sunku iziureti, kazkaip nematyciau prasmes dar karta gultis po peiliu... Nesupykit tik 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nu as su savo "skirtingais" jau ateinu biggrin.gif

Man dabar 6 diena po op, kaire krutis tai jau leidziasi ir minksteja, o desine vis dar kaip "ikalta"... Ar buvo kam taip skirtingai jos "leidosi"? Nes jau man galvoj kontrakturos baubas vaidenasi unsure.gif
Atsakyti
Labryt biggrin.gif


QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 24, 09:35)
As i pirtis ir baseinus po menesio grizau  ;)


Jei atvirai, as apie daugeli jusu korekciju galvoju panasiai, kaip tavo vyras biggrin.gif Aisku nekalbu apie atvejus, kai tos korekcijos tikrai reikia (tarkim, jei labai akivaizdziai skirtingi papai), bet jei kazkas skiriasi keliais mm, kad net nuotraukose sunku iziureti, kazkaip nematyciau prasmes dar karta gultis po peiliu... Nesupykit tik  4u.gif

Iš esmės į pirtį galima, kai šašai nukrenta, ane? ax.gif taip ir maniau, tik galvoju dar pas žinoves pasitkrinsiu biggrin.gif


drinks_cheers.gif aš ir taip galvoju ax.gif pas mane dabar jau matau, kad nėr visiškai vienodi, bet ir anksčiau nebuvo. Ir daktaras, kai ėmė siūlus sakė, kad nebus dvynukai. Man tai dzin dėl to, nebent būtų akivaizdziai aukščiau/žemiau ar dydis labai jau skirtingai matytųsi, nu ar šiaip dubble bubble ar pan. Aš vyrui rodau, kad čia biški nevienodai, bet jis net nesistengia matyt, žiūr išpūtęs akis ir išsišiepęs, kad dideli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 24, 10:36)
Labas rytas  4u.gif

Nu as su savo "skirtingais" jau ateinu  biggrin.gif

Man dabar 6 diena po op, kaire krutis tai jau leidziasi ir minksteja, o desine vis dar kaip "ikalta"... Ar buvo kam taip skirtingai jos "leidosi"? Nes jau man galvoj kontrakturos baubas vaidenasi  unsure.gif

Pas mane pradžioj buvo vienas labai didelis, kitas ne, bet beveik susivienodino. Kaip greit suminkštėjo vienas tau, mano dar abu nepajudinami. ax.gif
Manau, dar ankstoka labai jaudintis, kas bus. Tikiu, kad nervas ima, bet reikia kantrybės, kad nervinsies kitaip nebus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 24 sausio 2017 - 09:51