Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 21, 15:01)
Motivos rinkodara tikrai labai gera.

Pagrindinis minusas ju - pavirsius "silk" yra slidokas + "nugarine" dalis nera pakankamai kieta, todel tas implantas taip kaip maisiukas susmunka ir kune gana daznai apsivercia, nes del pavirsiaus "nepriauga", o del nugarines dalies tvirtumo nebuvimo neislaiko formos vertikalioj padetyje.

Ju pliusai - itin geras isorinio sluoksnio tamprumas ir "sipukas" su visa info (na cia tas pliusas toks del mandrumo gal labiau) smile.gif

Tikiuosi pagelbejau  4u.gif
__

O po op as i darba eisiu va pirmadieni, tai kas cia gaunasi... 5-ta diena. Tai mano darbas ofisinis, sedimas - visiskai isivaizduoju nesunkiai ta daranti. As jau ligoninej po op su kompu lovoje darbavausi. Aisku, nelygu koks darbas, jei kazka kilnoti, nesioti - tai nelabai isivaizduoju  4u.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif na mano darbas irgi ofisinis, tai manau 10 dienu tikrai uzteks thumbup.gif
Atsakyti
Labas smile.gif man korekcija pirmadieni.... ax.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 21, 15:01)
Motivos rinkodara tikrai labai gera.

Pagrindinis minusas ju - pavirsius "silk" yra slidokas + "nugarine" dalis nera pakankamai kieta, todel tas implantas taip kaip maisiukas susmunka ir kune gana daznai apsivercia, nes del pavirsiaus "nepriauga", o del nugarines dalies tvirtumo nebuvimo neislaiko formos vertikalioj padetyje.

Ju pliusai - itin geras isorinio sluoksnio tamprumas ir "sipukas" su visa info (na cia tas pliusas toks del mandrumo gal labiau) smile.gif




Sveikinu su papais!!! 4u.gif

As butent juos ir dejausi del to minuso kur tu ivardijai, jie apvalus ir nepasisuks, o atrodo kaip laso formos, nes nera pilnai pripildyti, mano chirurgas sake, kad apsivertes buvo tik vienai moteriai per visa jo darbo laika. Del priaugimo tai priaugantys isviso man rodos yra tik keli, nepriauga siaip... tik jie standesni, o motiva labiau naturaliai atrodantys ir jausmas naturalesnis lieciant.
Atsakyti

Labas smile.gifman korekcija pirmadieni.... ax.gif


Sekmes  :4u: 

Sveikos  :)   

MoulinRouge, smagu, kad gerai jautiesi  :4u:  tikekimes, viskas taip ir isliks.

Mane Sausis jau uzkniso, viskas nesiseka, siandien dar ir masina uzsalo, ko niekada nebuve  :blink:  i darba velavau, autobusu namo vaziuot teko, tai susalau i raga  :unsure:  tikiuosi, nesusirgti... as bent jau nekoseti baisiai  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 01 21, 13:11)
tiesa, bet ten nėra galimybės pamatyti mūsų chirurgų darbų.
O dar kai matai ugi/svori, kiek cc ideta, gali isivaizduoti, kaip mazdaug tas atrodytu ant tavo matmenu  rolleyes.gif

Bet, kaip sako, atėjus i svecius savu taisykliu neivedinesi gi smile.gif gaila tiesiog, gal padetu susidelioti aiskuma galvoje.

Visos per ta perejom. As prisijungima gavau pabudusi po op biggrin.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 21, 16:01)
Motivos rinkodara tikrai labai gera.

Pagrindinis minusas ju - pavirsius "silk" yra slidokas + "nugarine" dalis nera pakankamai kieta, todel tas implantas taip kaip maisiukas susmunka ir kune gana daznai apsivercia, nes del pavirsiaus "nepriauga", o del nugarines dalies tvirtumo nebuvimo neislaiko formos vertikalioj padetyje.

Ju pliusai - itin geras isorinio sluoksnio tamprumas ir "sipukas" su visa info (na cia tas pliusas toks del mandrumo gal labiau) smile.gif

Tikiuosi pagelbejau  4u.gif
__



Motivos yra ne tik silk pavirsius. Pas mane yra velvet - siurkstus, bet nepriaugantys. Priaugantys yra tie poliuretaniniam apvalkale. Sukritimas ju labai naturalus, ir minkstumas pats tas smile.gif

Butri, sekmes! Ka tau konkreciai darys? Tik viena tvarkys ar abu?

MissFoxy, kaip tu po korekcijos? Kiek jau laiko? Ar patenkinta? Gal kada pasirodysi? smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras! Noriu ir aš prie Jūsų prisijungti. Konsultacijoje jau buvau, dabar beliko išsirinkti datą. Buvau pas D.R., tai viskas labai patiko ir nuomonės, atrodo, sutapo. Bet jis nieko prieš nesako... Viską sakė prieš operaciją pamatuos ir nuspręs pats. Tik pasakiau, kad noriu šiek tiek didesnės. Iš darbų nuotraukų visi labai natūraliai atrodo. Kiek pasakė, tai po raumeniu per aureolę apvalius silikoninius. Tik va labai mažai informacijos radau, kam pas jį teko operuotis. Gal kam teko susidurti, ar ką girdėti apie šį chirurgą?
Atsakyti
QUOTE(Felizk @ 2017 01 21, 23:36)
Buvau pas D.R., tai viskas labai patiko ir nuomonės, atrodo, sutapo. Bet jis nieko prieš nesako... Viską sakė prieš operaciją pamatuos ir nuspręs pats.
ar tu tikra, kad silikonus des? mirksiukas.gif jis pagrinde su fiz. skysciu dirba ir todel tik operacijos metu aisku buna, kiek ir ko prileidzia. Graziai jis padaro - jei jau turi krutine, tik ja padidinti nori, ir tikiesi naturalaus rezultato 4u.gif bet jei visai nieko neturi...tai dar gal pas ka kitka pasikonsultuok g.gif . Beje, jis is op isleidzia ta pacia diena, nelaiko per nakti kaip kiti, ta turetum irgi zinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 22, 01:54)
ar tu tikra, kad silikonus des?  mirksiukas.gif jis pagrinde su fiz. skysciu dirba ir todel tik operacijos metu aisku buna, kiek ir ko prileidzia. Graziai jis padaro -  jei jau turi krutine, tik ja padidinti nori, ir tikiesi naturalaus rezultato 4u.gif bet jei visai nieko neturi...tai dar gal pas ka kitka pasikonsultuok  g.gif . Beje, jis is op isleidzia ta pacia diena, nelaiko per nakti kaip kiti, ta turetum irgi zinoti 4u.gif

Ačiū už informaciją! Turiu tokį nepilną B smile.gif tai minimaliai reiktų. Mano atveju silikonas, nes aureolės pilnai užtenka įdėti implantui, jo didelio nereikia. Klausiau kaip dėl fiziologinio skysčio implantų, nes tokių nenoriu. Tai pasakė jog mano atveju ir nerekomenduotų tokių. Bent jau man sakė, kad pagal poreikį, bet dažniausiai nelieka miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Felizk @ 2017 01 22, 01:36)
Labas vakaras! Noriu ir aš prie Jūsų prisijungti. Konsultacijoje jau buvau, dabar beliko išsirinkti datą. Buvau pas D.R., tai viskas labai patiko ir nuomonės, atrodo, sutapo. Bet jis nieko prieš nesako... Viską sakė prieš operaciją pamatuos ir nuspręs pats. Tik pasakiau, kad noriu šiek tiek didesnės. Iš darbų nuotraukų visi labai natūraliai atrodo. Kiek pasakė, tai po raumeniu per aureolę apvalius silikoninius. Tik va labai mažai informacijos radau, kam pas jį teko operuotis. Gal kam teko susidurti, ar ką girdėti apie šį chirurgą?


As pas ji operavausi, absoliuciai nieko blogo negaliu pasakyti. Padare lygiai tokius, kaip norejau smile.gif . Ir tikrai nera jokios prasmes likti per nakti, juolab kad jis jokiais drenais neapkabineja, tai simtakart geriau savo namuose nei siauroj ligonines lovoj ilsetis smile.gif

Laba.

Butri, ka taisysi...? g.gif

MoulinRouge, dziugu, kad taip lengvai atsigauni 4u.gif

Jau galetu ir baigtis ispardavimai, neimanoma praeiti po pardes doh.gif Metu pradzioje su vyru pasitarem, kad siemet pataupysim, nes pernai belekiek daug i nama sukisom, tai kur tau - kaip tik savaitgalis, taip ir griztam namo su kruva maisu ir maxed out kreditkem biggrin.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz sveikinimus ir palaikyma. As atsibundu po naktie sir vel laiminga kaip rubli gavus zinokit biggrin.gif

Del tu implantu "priaugimo" gal as cia durnai issireiskiau, turejau omeny, kad Mentoro pavirsius siurkstesnis ir jis tarp audiniu "neslidineja" kaip Motivos tarkim lyginant (cia as kalbu is savo susirinktos info palyginimuose) 4u.gif O kad Motivos minkstesni tai tikrai minkstesni, naturalesnis jausmas atrodo bent jau isoriskai abu rankoje laikant.
As zinau, kad atveju tirkia daug ir visi labai individualus, tikria nelaikykit to mano komentaro kaip kokio ispeikimo Motivos. Tik sakau kodel as pakeiciau nuomone del ju ir pasirinkau Mentora 4u.gif
__

O as kaip sykis norejau kuo ilgiau likti, nes man cia va grizus vaikai ant kaklo kariasi kaip isproteje, tai sakau bent 2 pirmas naktis ramiai pabuvau biggrin.gif
Atsakyti
Mano namuose irgi du padauzos laksto, mastau gal reiktu jiem suorganizuot atostogas pirmai savaitei po operacijos pas mociute biggrin.gif Tiesa apribojimas svoriui kelti galioja tik ta laika kol reikia nesiot spec. Liemenele? Klausiu nes mano trimetis vis dar pasipraso ant ranku... o as pergyvenu kas bus kai negalesiu jo pakelt.. g.gif
Atsakyti
Mano pusantrinuke tai nesupranta ko as cia issisukineju nuo jos nesiojimo, bet kol kas sieina apgauti dazniausiai biggrin.gif Kiti du tai jau paauge, nera bedos su anais.

Man sake kad svorio "pakelti" galima iki 18 kg (t.y. pakelti, karts nuo karto jei reikalas yra, o ne nesioti ir kilnoti kiaura diena).
__

Siandien tarpkrutis samanu spalvos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 22 sausio 2017 - 11:09
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 22, 10:34)

Del tu implantu "priaugimo" gal as cia durnai issireiskiau, turejau omeny, kad Mentoro pavirsius siurkstesnis ir jis tarp audiniu "neslidineja" kaip Motivos tarkim lyginant (cia as kalbu is savo susirinktos info palyginimuose)

Ko gero, tu ciupinejai Motiva tik su silk pavirsium. Nes ju buna 2 rusiu, mano velvet grubletas ir neslidus smile.gif

Pas mane jokiu melyniu po op nebuvo, matyt pakako laisvos odos smile.gif ar nuo ko tos nelynes priklauso...



Atsakyti