Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos 4u.gif

Vėl senokai buvau... ax.gifdabar pas mane namie chaosas, vienas vaikas su vėjaraupiais unsure.gifnusiplūkiau aplink vieną tupinėt, gerai, kad inkubacinis laikotarpis ilgas, nes jei du sirgtų, tai būtų šakės blink.gif


Mano papuliams jau virš dviejų savaičių, jaučiuosi puikiai. Šiandien pirmą kartą vairavau, tai visai gerai (su mechanine), stengiausi atsargiau viską daryt, bet kitą kartą jau nereiks. Mano vyrui tai keista, jam atrodo žiauriai dideli biggrin.gifaš tai jau pripratau rolleyes.giftik aišku forma dar nekokia, žiūri į šonus biggrin.giflaukiu toliau, kol dar pagražės rolleyes.gif




MoulinRouge sveikinu 4u.gif4u.gif4u.gifdžiaugiuosi dėl tavęs mirksiukas.gif

 

Aciu uz sveikinimus, kokia as laiminga sakes  :wub: 
 

Man liepe 9val prisistatyti, kad kraujo tyrimus galetu padaryti, o operacija 12val  :rolleyes:

 

 

As irgi nulekiau akis paganyt, tai visai s.....  :hmm:

Sveikinimai  :wub:

 

Labas vakaras, merginos  :4u:

 

As jau sapnuoju, laukiu  :yahoo:   mano mazius susirgo, bijau, kad neuzsikresciau... 

Nu linkiu nesusirgti, ateis ta diena greit, kol lauki atrodo ilgai, o paksui tik viskas op op op ir yra! ( . )( . )  :daktaras

 

Moulin Rouge, sveika atkentėjusi, pas ką operavaisi? Kokius įsidėjai?

Aciu  :4u: 

Pas Tautrima. Mentor 375 cc 

 

As deviu biggrin.gifIr labai man vasarai tos neonines spalvos patinka ax.gif

As prisikaiciau apie tuos implantus-ir nusprendziau, kad mentor noriu, tik beda, kad vienas is gydytoju (pas kuri eisiu konsultuotis) dirba tik su Natrelle arba polytech... Pradejau metytis... Galvoju gal pas dar viena gydytoja uzsirasyt konsultacijai...

 

Zinok, kiekvienas gyd turi savo asmenine patirti ir nuomone apie implantus. As manau, kad gyd., pasirinkes dirbti su tam tikrais, turi tam argumentu (paprasyk gyd. argumentuoti kodel jis juos pasirinko). 
As gi cia "google caraite" buvau uzsikepusi Motiva - naujausius ir FDA patvirtintus ir t.t., nu bet va kai nuejau pas TA, jis man susake ju minusus, susake kodel jis vistik rekomenduoja Mentora ir kodel jis jais pasitiki, nu ir pakeiciau nuomone "on spot"  :D 
__

Siaip esu labai patenkinta TA klinika Kaune. Sesutes labai mielos ir paslaugios, tikrai puikiai jauciuosi cia  :yahoo: 
__

P.S. Mano katiliukuose pritekejo apie 40-50 ml ... Daugoka nea..?  :hmm:

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 19, 20:11)
Aciu  4u.gif

As va miegociau dar, bet kakzo pykinti pradejo, toks jausmas, kad skrandis sustojo  unsure.gif

biggrin.gif

Einu ikelsiu sarvu foto i albumeli  4u.gif

Sveikinu 4u.gif 4u.gif

Mane ir labai pykino po narkozes unsure.gif
Atsakyti
Aha, bet nieko jau, issivemiau kokius 10 sykiu ir kaip nauja biggrin.gif

Ikeliu foto - prasisegiau liemenele bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip galima pažiūrėti Jūsų nuotraukas? hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 20 sausio 2017 - 16:33
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 20, 12:23)
Aha, bet nieko jau, issivemiau kokius 10 sykiu ir kaip nauja  biggrin.gif

Ikeliu foto - prasisegiau liemenele  bigsmile.gif

Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 20, 16:30)
Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet  daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.


Liida, uzjauciu del to kad reikes korekcijos-bet jei pasiryzai-tai tikiu, kad ne be reikalo... Aisku, uzknisa ne tik, kad reikes dar viena narkoze iskest, bet or tai, kad reiks dar pinigelius moket... Na bet nera baisi ta suma tokia. O ka gydytojas sako? As cia jo kalte, ar tiesiog taip gali nutikt kiekvienai ir tai labiau nuo moters fiziologijos priklauso?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 20, 18:30)
Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet  daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.



Labas liida. Viskas bus gerai, susitvarkysi ;) Nors man irgi itariu reikes tvarkytis, bet ar as noresiu dar nezinau.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 20, 18:30)
Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet  daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.

4u.gif tikiu, kad po korekcijos sulauksi noreto rezultato.
Kada tau buvo daryta operacija? Ar pati iskelei pretenzijas del krutu?

Sveikos,

Didzioji dauguma sako, kad noretu didesnes krutines, o as, kuo toliau tuo labiau mastau, kad jei atsukciau laika deciausi mazesnius rolleyes.gif ir gailiuosi, kad nepaklausiau chirurgo del laso formos. Kai viskas mano atveju vyko super greitai taip ir gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 01 20, 18:31)

ir gailiuosi, kad nepaklausiau chirurgo del laso formos. Kai viskas mano atveju vyko super greitai taip ir gavosi.


O kodel noretumet laso formos?

As apie tokius net nesvarstau-net gydytojas neperkalbetu biggrin.gif
Noriu staciu pripildytu kruties virsum bumbulu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 20, 17:30)
Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet  daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.


Aciu, labai tikiuosi, kad mano euforija neisbles biggrin.gif 4u.gif

O Tau linkiu, kad viskas susitvarkytu kaip pageidauji ir toliau dziaugsies savim wub.gif


QUOTE(Tropic @ 2017 01 20, 19:31)
4u.gif tikiu, kad po korekcijos sulauksi noreto rezultato.
Kada tau buvo daryta operacija? Ar pati iskelei pretenzijas del krutu?

Sveikos,

Didzioji dauguma sako, kad noretu didesnes krutines, o as, kuo toliau tuo labiau mastau, kad jei atsukciau laika deciausi mazesnius  rolleyes.gif ir gailiuosi, kad nepaklausiau chirurgo del laso formos. Kai viskas mano atveju vyko super greitai taip ir gavosi.


Zinok as irgi visai nemanau,kad noresiu didesniu kai jie nusileis ir sugis. Man dabar jie atrodo didoki, bet zinant, kad pamazes patinimas ir t.t., manau bus pats tas man jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 01 20, 17:32)
o kaip galima pažiūrėti Jūsų nuotraukas?  hmm.gif

Kolkas niekaip smile.gif I albuma ileidziam tas, kurios pakankamai bendrauja. Visa info apie albuma pirmoj temos zinutej.

QUOTE(liida @ 2017 01 20, 18:30)
Sveikinimai 4u.gif labai atsakingai viska rinkaisi,linkiu,kad rezultatas nenuviltu!!!

Po konsultacijos as.Korekcija nusimato po poros menesiu.Pasislinkusi krutis,implantas likes pakankamai aukstai.Siulo kelti spenelius ir labai maza daly odos lopynelio pasalinti apacioje.Pilvo rando liesti nenorejo,bet pasakiau,kad is visur lenda jo vidurine dalis ir erzina.Slepiau po aukstais maudomais oda negrazia,dabar randa.Tai tuo pat ir tai patvarkys.Aisku,kad nei viena nenori tu korekciju,bet  daug laiko galvojau ir apsisprendziau,kad rysiuos.Kad ir kaip jau noretusi man,na neiseina dar palikti situ gyvatyno namu.Apie 300euru kainuos tas reikalas.

Tai tau randas nei is karto iskilo? Pradzioj zemiau buvo?
Mano op vasario 1, kartu, ko gero, koreguosiu siek tiek krutine, irgi isims po mazyti lopineli odos per siule.
Su tokia neelastinga oda, tikiuosi pilvo randas neiskils per aukstai unsure.gif
O kodel tau reikia odos isimt po krutine?

QUOTE(R.R. @ 2017 01 20, 20:19)
Labas liida. Viskas bus gerai, susitvarkysi ;) Nors man irgi itariu reikes tvarkytis, bet ar as noresiu dar nezinau.

O ka tau reikia tvarkyti? Truksta uzpildymo?


Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 01 20, 22:44)
O kodel noretumet laso formos?

As apie tokius net nesvarstau-net gydytojas neperkalbetu biggrin.gif
Noriu staciu pripildytu kruties virsum bumbulu ax.gif

todel, kad virsuje matomas konturas, kuris man nelabai patinka. Jei nori bumbulu tai aisku tik apvalus
Atsakyti