Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos,

Ar dar gyvuoja fotki albumiukas? Jei taip gal prisijungima man kaip senbuvei galetumet atsiusti? ☺  

Jau 6 metai nuo op praejo 😬 

Atsakyti

Sveikos,

Ruošiuosi operacijai. Gydytojas perspėjo, kad kurį laiką negalėsiu kelti ranku į viršų. Bet nepamenu ar nesakė ar aš pro ausis praleidau kiek laiko nebus galima kelti rankų? Ar savaitę? Ar mėnesį? Tai taip išeina, kad net apsirengti ir galvos išsiplauti negalėsiu. Tai ir mąstau kaip čia viską susidėliojus. Kiek laiko tas nepatogumas trunka?

Ačiū

Atsakyti

O kaip į tą FB grupę patekti?

 

Po mėnesio man operacija.

Atsakyti
Sveikos 🤗 po daugiau nei 10metu griztu pas jus,jau ne kaip senbuvis o kaip naujoke 🤦🏽♀😂

Pries kokia 12metu dejausi silikona pas Papecki,buvau labai patenkinta,bet po dvieju vaiku,atmaitintu po 3metus laikas pasikeisti,oda isplonejo,ir lenda riplingas 🤦🏽♀

Randu nemazai rasanciu,kad tik ne pas ji darytis,bet akivaizdziu nusiskundimu nerandu,gal jus ka zinote 🤗
Atsakyti
QUOTE(Ex liux @ 2018 11 28, 12:01)
Sveikos 🤗 po daugiau nei 10metu griztu pas jus,jau ne kaip senbuvis o kaip naujoke 🤦🏽♀😂

Pries kokia 12metu dejausi silikona pas Papecki,buvau labai patenkinta,bet po dvieju vaiku,atmaitintu po 3metus laikas pasikeisti,oda isplonejo,ir lenda riplingas 🤦🏽♀

Randu nemazai rasanciu,kad tik ne pas ji darytis,bet akivaizdziu nusiskundimu nerandu,gal jus ka zinote 🤗

Sveika.
Kadangi tema realiai neaktyvi, niekas ir nepasakys apie Papečkį. Jei dareisi pirmą kartą ir buvai patenkinta, kam blaškytis. Na, bent aš tokia, kuriai nelengva daktarą pakeist smile.gif
Atsakyti

Labas, ir aš iš senbuvių (3m atgal), galvoju apie keitimą į didesnius :) Jei dar gyvuoja albumas, noriu pasižvalgyti :)

Atsakyti
QUOTE(Ex liux @ 2018 11 28, 11:01)
Sveikos 🤗 po daugiau nei 10metu griztu pas jus,jau ne kaip senbuvis o kaip naujoke 🤦🏽♀😂

Pries kokia 12metu dejausi silikona pas Papecki,buvau labai patenkinta,bet po dvieju vaiku,atmaitintu po 3metus laikas pasikeisti,oda isplonejo,ir lenda riplingas 🤦🏽♀

Randu nemazai rasanciu,kad tik ne pas ji darytis,bet akivaizdziu nusiskundimu nerandu,gal jus ka zinote 🤗

Manau tuoj visos prades atsiradinet po 10 m.Pats laikas.Galbūt atgis senbūvių- naujokių pokalbiai:)
Aš ir prieš 10 ,pas aa Knėpienę. Tad buvom tikrai pažįstamos forume.
Pradedu dairytis ir gydytojo.Norisi formos kitos ,dabartine apvali,ryškus riplingas( nors nežinau,ar jis isnyktų,nes neturiu toje vietoje jokio riebalinio audinio)
Tema ,kaip matau,nelabai aktyvi unsure.gif
Atsakyti
As nezinau ar labai senbuve skaitausi, 3 su biskiu metu mano papuliams smile.gif didesniu nenoriu (315cc turiu), tik nervina, kad gulejimas ant sono pasidare nebekomfortabilus, nemaloniai impalntas spaidzia tarpkruti.
Siandien norejau prisijungti prie albumo prisiminti savo senuosius papukus, nes tik ten yra islike foto, ka telefone turejau, viskas dingo, kai pavoge telefona. Bet neleidzia prisijungti, kazkas pakeite slaptazodi? Ar siaip baigesi galiojimas albumo?
Atsakyti

sveikos, as taip pat is senbuviu jei taip galima sakyti, praejo 4 metai. noreciau ir albumiuke pasiziureti i save ir siaip pabendrauti. taip pat susilaukiau vaikucio per si laika, dabar 10 men tuoj bus. praejusiam poste pameciau skaicius, tai pataisau, buvo 3,5 metu. taip pat jei yra kokia nors fb grupe noreciau nuorodos i ja.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3wa: 18 kovo 2019 - 07:25

sveikutes! 100 metu  :rolleyes:   uzmeciau aki, ogi ziuriu 3wa ir joli84 cia  :4u:   prisimenu jus ir kazkada, kai kartu grazinomes  :wub:  

Maniskiams (.)(.) jau 3 metukai. Bet vis dazniau ir dazniau pagalvoju, kad noriu didesniu  :rolleyes:   mano 375 ml, noreciau kokiu 420  :wub:  dabar mastau pirkt liemenele su gan dideliais pakietinimais (vel kaip kazkada)  :D   su operacija reikes palaukt, nes noreciau dar vieno leliuko  :wub:   bet po to tai tikrai didinsiu vel. ir noreciau minkstesniu implantu  :rolleyes:  maniskiai anatominiai Mentor. Jie yra truputi kietesni. Noreciau minkstesniu  :wub:​ 

Atsakyti

As nezinau ar labai senbuve skaitausi, 3 su biskiu metu mano papuliams smile.gifdidesniu nenoriu (315cc turiu), tik nervina, kad gulejimas ant sono pasidare nebekomfortabilus, nemaloniai impalntas spaidzia tarpkruti.
Siandien norejau prisijungti prie albumo prisiminti savo senuosius papukus, nes tik ten yra islike foto, ka telefone turejau, viskas dingo, kai pavoge telefona. Bet neleidzia prisijungti, kazkas pakeite slaptazodi? Ar siaip baigesi galiojimas albumo?

man irgi tas gulejimas ant sono kliuna. Turiu ranka laikyt ant sono..jeigu ranka guli prikyje manes, tai nesmagiai spaudzia krutine. O siaip nakti visada miegu su sportine liemenele.

Atsakyti

sveikos, as taip pat is senbuviu jei taip galima sakyti, praejo 4 metai. noreciau ir albumiuke pasiziureti i save ir siaip pabendrauti. taip pat susilaukiau vaikucio per si laika, dabar 10 men tuoj bus. praejusiam poste pameciau skaicius, tai pataisau, buvo 3,5 metu. taip pat jei yra kokia nors fb grupe noreciau nuorodos i ja.

sveikinu su vaikuciu!  :4u:  :wub:   ir as noriuuuu  :angel_not:   idomu kaip bus su krutine. Bet manau kad nepakis forma labai baisiai  :D   ai, bet noreciau vistiek perdaryt po poros metu  :rolleyes:​  

Atsakyti