Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Šiandien mums jau 3 sav. Tik vis labai neramu, nes krūtinės apačioje dar yra žaizdelės ir nuolat pašlapiuoja. Gydytojas sakė, kad viskas gerai ir išrašė tepalo, bet aš visvien nevilty, nes kai skaitinėju atrodo, kad nelabai kam taip buvo.

Nepanikuokit!Vienoms vienoks gijimas, kitoms-kitoks.Jei gyd. sako, kad taip gali būt- reiškias taip ir yra. :D Man asmeniškai taip nebuvo, bet nors jau 4 sav krūtinė via dar kaip akmuo ir skausminga, laip per nėštumą.Laikykitės! Mano autikimo su operac formoj paraşyta: reiks kantrybės :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos merginos, gal galite parekomenduoti gera gydytoja - mamologa, kuris gali paziureti operuotas krutis? Turiu problemeliu, ne del operacijos (su jas viskas ok, dariausi pries 2 metus). Aciu :)

Atsakyti

Bogusevicius

Atsakyti
Sveikos, ar buvo kam apsivertes implantas?
Atsakyti
Laba diena. Pagaliau ryžausi krūtų plastikai. Esminė dilema - iššsirinkti patį pačiausią chirurgą. Imponuoja T. A., tačiau kiek baiminuosi jo taip mėgiamo operavimo technikos per pažastį. O gal be reikalo būgštauju? Būsiu dėkinga už atsiliepimus ir rekomendacijas paties pačiausio paieškose. 4u.gif
Atsakyti
Huuuu... smile.gif Užsiregistravau T.A. konsultacijai gegužės gale. Pasirodo, Vitkaus klinikoje jis ne tik konsultuoja, bet ir operuoja. Super, nereiks baladotis į Kauną, jei nuspręsiu pas jį. thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos. As vis dar nesiryzau operacijai po visu baisybiu, kurias prisiskaiciau.. bet vis tiek toliau sekmingai domiuosi ir skaitau. :huh2: Matyt kol nepasidarysiu, nenurimsiu :D :hmm: 

Buvau pas gydytoja ne Lietuvoje, tai tokiu graziu pavyzdziu prisiziurejau, kur zaiuriai naturaliai atrodo su apvaliais implantais. Bet man kazkodel atrodo, kad TA padarytu naturaliai, nes pas ji man labai grazu tas lasas, bet tipo jei apsiverstu ar apsisuktu? Tai man ir idomu, ar pas kazka is laso formos buvo apsivertes implantas? ir kas tokiu atveju buna?

Atsakyti
Sveikos. Ar cia uzsuka dar senbuviu? Ziuriu ir pirmo psl sarasas nebesipildo...
Mano papuliams jau 2 su puse metu! Bet pries pora men.pradejau jausti kazka negero. Gulint ant kairio sono, desine krutis pakrenta skausmingai ant kairios kruties. Lyg viduje kazkas tempia, maudzia tarpkrucio srity. Bijau ar nebus trukes implantas, nes taip gulint ir ciupinejant kruti, jauciu daug nelygumu, gumbeliu, impalnto rauksliu. Ant kito sono atsigulus taip nera. Eisiu uz 3sav pas operavusi gydytoja konsultacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joli84: 04 birželio 2018 - 18:30
QUOTE(joli84 @ 2018 06 04, 18:29)
Sveikos. Ar cia uzsuka dar senbuviu? Ziuriu ir pirmo psl sarasas nebesipildo...
Mano papuliams jau 2 su puse metu! Bet pries pora men.pradejau jausti kazka negero. Gulint ant kairio sono, desine krutis pakrenta skausmingai ant kairios kruties. Lyg viduje kazkas tempia, maudzia tarpkrucio srity. Bijau ar nebus trukes implantas, nes taip gulint ir ciupinejant kruti, jauciu daug nelygumu, gumbeliu, impalnto rauksliu. Ant kito sono atsigulus taip nera. Eisiu uz 3sav pas operavusi gydytoja konsultacijai.

Kokie pas jus implantai? Kas operavo? Sorry, kad taip smalsauju, nes esu dabar aktyviam informacijos rinkimo etape. rolleyes.gif Rudenį jau esu numačiusi operaciją.
Atsakyti

Dariausi per pazasti, praejo jau 8 men. Randai dar yra bet jie nepastebimi, visiskai ju neslepiu. Tikrai nesigailiu.

Pojutis kaip su savo krutine. Tik vat Lieciant is apaciuos as juos jauciu, aisku tas erzina. Bet implanta dengia tik oda tai nera ko noreti. 

Su apvaliais 375 ml Krutine atrodo labai nuturaliai, kas nezinotu tai neitartu kad implantai ideti. Net noretusi kad butu virsus auksciau, bet daktaras sako fiziologija tokia. Zodziu nepabandes nezinosi. 

Seip T.A. darbu esu patenkinta. 

Atsakyti
QUOTE(Sayta @ 2018 06 05, 18:38)
<p>Dariausi per pazasti, praejo jau 8 men. Randai dar yra bet jie nepastebimi, visiskai ju neslepiu. Tikrai nesigailiu.
</p><p>Pojutis kaip su savo krutine. Tik vat Lieciant is apaciuos as juos jauciu, aisku tas erzina. Bet implanta dengia tik oda tai nera ko noreti. 
</p><p></p><p>Su apvaliais 375 ml Krutine atrodo labai nuturaliai, kas nezinotu tai neitartu kad implantai ideti. Net noretusi kad butu virsus auksciau, bet daktaras sako fiziologija tokia. Zodziu nepabandes nezinosi. </p><p></p><p>Seip T.A. darbu esu patenkinta. </p>

Man T.A. taip pat planuoja dėti pusiau po raumeniu, pusiau po liauka, tik pjūvis bus po krūtimi. Dės 395 cc ir 5,3 projekcijos lašą (Mentor). Tuo pačiu atliks pakėlimą iš vidaus. Čia, kaip suprantu, paties implanto aukščio ir projekcijos pakaks kilstelti liauką ir užpildyti laisvą paodį.
Ar ir šiandien žengtumėt tą patį žingsnį, jei galėtumėt atsukti laiką atgal? ax.gif
Atsakyti

Man T.A. taip pat planuoja dėti pusiau po raumeniu, pusiau po liauka, tik pjūvis bus po krūtimi. Dės 395 cc ir 5,3 projekcijos lašą (Mentor). Tuo pačiu atliks pakėlimą iš vidaus. Čia, kaip suprantu, paties implanto aukščio ir projekcijos pakaks kilstelti liauką ir užpildyti laisvą paodį.
Ar ir šiandien žengtumėt tą patį žingsnį, jei galėtumėt atsukti laiką atgal? ax.gif

As kartociau tik pasidomeciau daugiau kaip buna po to. 

Atsakyti