Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(dr. @ 2017 10 20, 23:12)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="liida" data-cid="71791868" data-time="1504962635"> man nesulyginamai lengviau buvo po korekcijos. Sveikos vaziuosiu pasirodyti po korekcijos pirma karta.Atvirai pasakius dar ir dabar svarstau ar tikrai vaziuoti.Visai nenoriu to susitikimo.Uzsidejau ta pacia liemenele su kuria i korekcija vaziavau.Ji perdidele man..nesusigyvenu su tuo visiskai.Ir labai noriu isgirsti gydytojo komentara.Nes tikrai nebuvau ispeta,kad po korekcijos liks mazesnis dydis.Seip jei dydis tenkintu i visa kita nusispjauciau,nes daugiau ar maziau esu patenkinta kaip viskas sugule,ir daugiau nieko neplanuociau yra svarbesniu dalyku gyvenime,juo lab,kad nera net ko lyginti su pries tai buvusiu vaizdu.Bet sirdį drasko nemielas dydis,truksta putlumo ir tt. Labai idomu kaip gyvena senbuves?kaip jums sekasi?Man tai viskas ok planuojuosi kelione i Tailanda,bandau isivaziuoti i ritma is po vasaros.Grazios dienos visoms!</blockquote>
<p>Ar nuvaziavai? Ka daktaras?🤔</p>

:-)) ka ka liemenele gal susitrauke...taip ir pasake...
Papildyta:
QUOTE(Butri @ 2017 10 21, 08:32)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="liida" data-cid="71791868" data-time="1504962635">
<div>
<p> planuojuosi kelione i Tailanda,bandau isivaziuoti i ritma is po vasaros.Grazios dienos visoms!</p>
</div>
</blockquote>
<p>kada planuoji? as jau turiu bilietus gruodzio 4ta diena smile.gif </p>

Sveika.Mes Vasarį.Ateik pasipasakot paskui!Geros keliones!
Atsakyti

Sveikos, (.)(.) turetojos :) temute apmirus. Ar issikraustet kazkur?! ar turite dar kazkas tokia nepatogumo problema? Negaliu as ant pilvo miegoti. Lyg du akmenis pasikisus buciau. Kaip kitom? 

Atsakyti

Sveikos, (.)(.) turetojos :) temute apmirus. Ar issikraustet kazkur?! ar turite dar kazkas tokia nepatogumo problema? Negaliu as ant pilvo miegoti. Lyg du akmenis pasikisus buciau. Kaip kitom? 

Atsakyti

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 08 gruodžio 2017 - 00:30

Sveikos,

tema tikrai apmirus. Visos su grazuoliais savo laimingos  :4u: 

o as tiesa sakant dideliuose apmastymuose... nezinau, koks velnias mane nese ten, bet iejau i amerikieci merginu grupe ffcb ( Breast Implant Illnes and Healing by Nicole) ir tiesa sakant esu soke nuo moteru skaicaus, kurios issimineja po kazkiek laiko tuos implantu, kurie sukele ligas. Nenoriu cia nieko gasdinti ir t,t,  bet man idomu, ar buvo kas pries operacija pvz toje grupeje, skaite komentarus ziurejo foto. Nes nu as tiesiog nebeisivaizduoju kaip su tokia info man dbr eit i konsultacija , kuri jau po keliu savaicu ir kaip ryztis operacijai. Jauciu liksiu su maziukais visa gyvenima... :unsure: 

Atsakyti

Sveikute,

 

Na, mane ta kita medalio puse, t.y. visa tiesa labai paveike. As irgi atsitiktinai uzkliuvau, paskui pradejau pati dometis ir ieskoti info, tikrai isgasdino, juolab kad tai tiesa..... Buciau tuo pasidomejusi pries op, turbut nebebuciau jai pasiryzusi.

O db jau esu 3 men po ju isemimo, as issigandau..... :(

Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Ar albumėlis dar gyvas?

Jei taip gal kuri mergaitė galėtų parašyti ir kažkaip permesti nuotraukas iš Fotki? nes ten mano albumas yra ir man reikėtų nuotraukų savo biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, mergaitės  :) jungiuosi prie jūsų, nes po visų ilgų svarstymų, zyzimų vyrui, skaitinėjimų, stebėjimų ir mąstymų, vasario 13 d. guluosi operacijai  :yahoo: baimės jokios, tik begalinis laukimas ir noras. Gal šiek tiek neramu dėl skausmo, kuris laukia po op, bet manau dėl tokio malonumo galima ir pakentėti  :)​ 

Atsakyti

Gal galit pasidalinti tuo stebuklingu albumu? Kur jį rasti? Iš kur gauti prisijungimus? Kokios sąlygos?  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas Summerfield. O kaip tavo pačios savijauta po išsiėmimo? Kaip gijimas?

Aš po korekcijos ir panašu, kad reikalai vėl nelabai pagal planà einasi. Tai net nenoriu pagalvoti, kad ir vėl reikėtù tvarkytis, todėl ir aš pagalvoju apie tokį variantà. 

Atsakyti
QUOTE(summerfield @ 2017 12 09, 23:54)
<p>Sveikute,</p>
<p> </p>
<p>Na, mane ta kita medalio puse, t.y. visa tiesa labai paveike. As irgi atsitiktinai uzkliuvau, paskui pradejau pati dometis ir ieskoti info, tikrai isgasdino, juolab kad tai tiesa..... Buciau tuo pasidomejusi pries op, turbut nebebuciau jai pasiryzusi.</p>
<p>O db jau esu 3 men po ju isemimo, as issigandau..... verysad.gif</p>


jus išsiėmet implantus? kiek ml pas jus buvo? pas ką daretes?
o kaip vaizdas po išemimo? nes sako kad tada tokia kaip skūra kabo, ar tiesa?
jei 100 metų jau čia nebuvau
Atsakyti
Sveikutes,

Ar tema dar gyvuoja? Ar kas nors gali rekomenduoti chirurga krutines didinimui?
Atsakyti