Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Summerfield, būtinai grįžk papasakoti, kaip tavo savijauta po operacijos. Kaip imunitetas, ir ar išsisprendė prieš tai kankinusios bėdos.

Atsakyti
Rioma, sveikinu!!!! Nu va, atlaikei, dabar belieka sparčiai taisytis 4u.gif

Aš išleista namo po op tik vieną tabletę nuo skausmo išgėriau - ir tai labiau profilaktiškai, prieš naktį. Daugiau nereikėjo. Nors trečią - ketvirtą paromis buvo didžiausias tinimas, o va nuo ketvirtos pasijautė ryškus pagerėjimas, ir po to sulig kasdiena vis geriau. Svarbu neužsigulėt, judėt kiek gaunasi smile.gif

Papasakok, kai apsižiūrėsi bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas, visoms gražuolėms!

Tikriausiai nereikia sakyti, kad gyvenimas NUOSTABUS!!!  :yahoo: 

Pati negaliu patikėti savo savijauta. Negėriau nė vienos tabletės nuo skausmo. Vakare buvo mintis išgerti, galvojau gal naktį gali pasidaryti ne kas, bet žinokit nieko, viskas super. Yra kažkoks maudimas,tempimas, bet ne toks, kad reikėtų vaistų. Ryte šiek tiek nugarą skaudėjo todėl, kad per naktį teko ant jos gulėti.

Atsikėliau, vaikams pritepiau sumuštinių, išleidau į mokyklas, išsimaudžiau, apsižiūrėjau  :wub:  :wub:  :wub: , išsidžiovinau plaukus, pasidažiau ir galvoju ką čia veikt  :laugh:  Žinoma, judesiai šiek tiek riboti, rankom švaistytis į visas puses negaliu, bet iš esmės jaučiuosi puikiai!

Vaizdas veidrodyje džiugina. Žinoma, realiai viskas pasimatyt po kelių mėnesių. Bet vistiek taip smagu matyti "konkolus", o ne tuščius odos maišelius. Toookia dabar moteriška, daili figūra  :wub: 
Daug kas priklauso nuo organizmo, bet noriu padrąsinti visas, kurios laukia didžiosios dienos. Tikrai nėra taip baisu!  :mirksiukas: 

Atsakyti

Summerfield, būtinai grįžk papasakoti, kaip tavo savijauta po operacijos. Kaip imunitetas, ir ar išsisprendė prieš tai kankinusios bėdos.

Kolkas dar tik pora savaiciu praejo, sunku ka pasakyti. Tik tiek kad tos blogosios kruties skausmas dingo ir buves nejautrumas atsistatyneja, Taip pat ir nugaros nebeskauda, bei kvepuoju labai laisvai. Kuno tynimas dingo iskart, svarstykles net 3,5 kg maziau rodo. Kaip del vio kito, ziuresiu laikui begant.

Atsakyti

Oho, kaip smagu skaityti, kad kazkam taip viskas puikiai ir gerai su tais papuliais praejo. Tik kelios dienos, o jau ir susisukuoji, sumustinius sutepi. As gera menesi po op galima sakyti neigali buvau, ypac su kairiaja puse, kur blogai gavosi, rankos normaliai nepakeliau 1,5 men.

Tikrai dziaugiuosi ir linkiu visko ko geriausio gyvenant su (.)(.), gaila kad man su tuo reikalu nepasiseke  :cry2: siuo metu emociskai lb sunku, bet stengiuos kabintis ir nesusikoncentruoti i tai kaip i svarbiausia gyvenime dalyka, nes kitaip prapulciau...

Atsakyti

Oho, kaip smagu skaityti, kad kazkam taip viskas puikiai ir gerai su tais papuliais praejo. Tik kelios dienos, o jau ir susisukuoji, sumustinius sutepi. As gera menesi po op galima sakyti neigali buvau, ypac su kairiaja puse, kur blogai gavosi, rankos normaliai nepakeliau 1,5 men.

 

Tikrai dziaugiuosi ir linkiu visko ko geriausio gyvenant su (.)(.), gaila kad man su tuo reikalu nepasiseke  :cry2: siuo metu emociskai lb sunku, bet stengiuos kabintis ir nesusikoncentruoti i tai kaip i svarbiausia gyvenime dalyka, nes kitaip prapulciau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo summerfield: 29 rugsėjo 2017 - 10:51
Rioma, grynai taip pat ir aš jaučiausi biggrin.gif , buvau viena atskridus, po op ir pardėn ėjau tik grįžus iš ligoninės, ir livą klojausi, ir valgyt dariausi - vienžo visą įprastą buitį. Saugojaus tik todėl, kad buvo prisakyta atsargiai, o aš įtartinai gerai jaučiausi 😃
Po 8 dienų viena skridau namo, nuovargis kiek didesnis, bet nieko ypatingo. Po 4 sav buvo leista nusiimti šarvus, su malonumu grįžau prie miego be nieko, jokio ten nesaugumo jausmo. Po mėnesio keliavau su vaikais, po 6 sav grįžau į sporto salę. Dabar po 2 mėn tarsi niekas ir nedaryta, tik vaizdas - jėzau, kad būčiau žinojus, Kiek tai yra daug, ta graži sutvarkyta krūtinė! biggrin.gif
Sunkiausias dalykas man buvo miegas ant nugaros. Priguldavau pusiau ant šono bent kelioms minutėms, toookia palaima apimdavo...
Atsakyti

Summerfield, paskaičiau Tavo istoriją. Labai gaila, kad taip kai kurioms nutinka  :(  Linkiu greitai atsistatyti ir pamiršti tuos papulius, kaip bebūtų jie tikrai nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Nosį aukštyn ir pirmyn!  :mirksiukas: 
Aš taip pat vis pamąstau, kad tik nebūtų kokių komplikacijų. Šiandien jaučiuosi puikiai, bet žinau, kad kažkas gali išlįsti ir po kurio laiko. Tad laikau kumščius, kad viskas būtų gerai ir man ir visoms kitoms merginoms.

Tapatybe, duok penkis! Nu mes tikrai šaunuolės!  :good: 

Aš ir iki darbo nukulniavau šiandien, atsakiau visus e-mailus. Oras puikus, saulutė šviečia. Taip, nuovargis šioks toks jaučiasi, didesnis nei įprastai. Nu bet ko norėt, vakar narkozę turėjau, šiandien gyvenu pilnavertį gyvenimą  :bigsmile:  

O man žinok sakė, kad galiu miegot ir ant šono, jei man tik taip patogu. Tik pirmą naktį prisakė būtinai ant nugaros.

Atsakyti
Ir man leido ant šono - tiek kiek pačiai tas gaunasi. Tai va nesigaudavo, vos pasukdavau viršutinę kūno dalį ir omg, koks nemalonus jausmas. Pirmas keturias naktis miegojau ant dviejų pagalvių bokšto, trečią po keliais pasikišusi. Tada atskrido vyras, teko vieną pagalvę atiduot 😃
Ant šono taip visai normaliai miegojosi gal tik po 4 savaičių.
Atsakyti

Na supratau, matysiu kaip čia man gausis.

O dar turiu klausimą dėl liemenėlės ir tos juostos viršuje. Griežtai prisakė daktaras dieną naktį nešioti ir nenusiimdinėti. O tai kada išskalbti ir išdžiovinti??? Skalbyklėj neturiu džiovinimo funkcijos, tai ant gyvatuko kokį pusdienį gi džius. Kur papulius padėt per tą laiką?

Atsakyti
Juostos nenešiojau, o liemenėlę buvau parsisiuntus iš Macom - pakeitimui, ir kiek atviresnė ji, labiau tiko į darbą, nelindo iš po rūbų. Nusinešiau per apžiūrą parodyt gyd, atsiklausiau ar tinka, tai leido dėvėt.
Gyd uždėta man per daug erzino pažastis, tiesiog ant pjūvių gulė, tai ten iškarpiau, gerai atrodė, vyras žvengdavo kad kaip jadzka nuo konteinerių, tik fingalo po akim trūksta.
Atsakyti

Matau tą vaizdelį!  :lol:  :lol:  :lol: 

Bandysiu ir aš parsisiųsti pakeitimui. Galvoju gal paskui ir sportuot ši liemenėlė patogi, m?

Atsakyti