Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 18, 21:07)
<p>Ačiū, jau susipakavau... rankos kojos dreba, ryte anksti iš Vln išvažiuoju, nes turiu būt 'vietoj' 7.30 dry.gif</p>

Aš vietoje turėjau būti 07:00
Džiaugiausi, kad ne vidury dienos, nes tai kokia kančia nevalgyti biggrin.gif
Bet juokingiausia, kai atvažiavau, dar ir klinika nedirbo, o realiai manimi pradėjo domėtis 07:30, nors sakė atvažiuoti 07:00. Tai beveik buvau patikėjus, kad susapnavau aš tą savo operaciją ir visai be reikalo atvažiavau biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz linkejimus 4u.gif

Va vartausi, neina uzmigti - akys stacios nor stu ka... galvoju vistiek ten isismiegosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 19, 00:41)
Aciu uz linkejimus  4u.gif

Va vartausi, neina uzmigti - akys stacios nor stu ka... galvoju vistiek ten isismiegosiu  biggrin.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 01 18, 14:50)

Apie (.)(.) net pamirstu, kad buvo kas daryta.


Man irgi vis atrodo, kad tokie ir buvo. Labai grazi liemenele nuotraukoje wub.gif


QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 19, 00:41)

Va vartausi, neina uzmigti - akys stacios nor stu ka... galvoju vistiek ten isismiegosiu  biggrin.gif


Saldaus miego ir lengvo pabudimo 4u.gif

Labryt cool.gif

Vakar uzejau i VS apziuret ispardavimu, suds visiskas - su discountais tik visokios baisybes is neoniniu spalvu celofano, net nesinori i rankas paimti doh.gif . Gerai, kad Saks irgi ispardavimai, tai vis ne tusciom rankom grizau isejus pieno nusipirkt tongue.gif
Atsakyti
MoulinRouge, kaip tu?

MrsNorris, aš tai net neįsivaizduoju, kas dėvi tas neonines spalvas, kad jų vis prikuria biggrin.gif
Atsakyti

Labukas 😀 Na atsibudau po 2 val miegelio, atrode kad kas sumuses krutine butu. Dabar jau malsta sunkumas ir skausmas. Tikrai neblogai jauciuosi! Tikejausi kokius 5 k blogiau. Tai kol kas lb laiminga. Sesute sake kad busdama is narkozes apsiverkiau is laimes ir apsiciupinejus vis dziaugiausi kad pagaliau turiu krutine 😂

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 19, 17:33)
<p>Labukas 😀 Na atsibudau po 2 val miegelio, atrode kad kas sumuses krutine butu. Dabar jau malsta sunkumas ir skausmas. Tikrai neblogai jauciuosi! Tikejausi kokius 5 k blogiau. Tai kol kas lb laiminga. Sesute sake kad busdama is narkozes apsiverkiau is laimes ir apsiciupinejus vis dziaugiausi kad pagaliau turiu krutine 😂</p>



Sveikinu 4u.gif as busdama prasiau kad nezadintu, nes noriu dar pamiegoti biggrin.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

As va miegociau dar, bet kakzo pykinti pradejo, toks jausmas, kad skrandis sustojo unsure.gif

biggrin.gif

Einu ikelsiu sarvu foto i albumeli 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vėl senokai buvau... ax.gif dabar pas mane namie chaosas, vienas vaikas su vėjaraupiais unsure.gif nusiplūkiau aplink vieną tupinėt, gerai, kad inkubacinis laikotarpis ilgas, nes jei du sirgtų, tai būtų šakės blink.gif


Mano papuliams jau virš dviejų savaičių, jaučiuosi puikiai. Šiandien pirmą kartą vairavau, tai visai gerai (su mechanine), stengiausi atsargiau viską daryt, bet kitą kartą jau nereiks. Mano vyrui tai keista, jam atrodo žiauriai dideli biggrin.gif aš tai jau pripratau rolleyes.gif tik aišku forma dar nekokia, žiūri į šonus biggrin.gif laukiu toliau, kol dar pagražės rolleyes.gif




MoulinRouge sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif džiaugiuosi dėl tavęs mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš vietoje turėjau būti 07:00
Džiaugiausi, kad ne vidury dienos, nes tai kokia kančia nevalgyti biggrin.gif
Bet juokingiausia, kai atvažiavau, dar ir klinika nedirbo, o realiai manimi pradėjo domėtis 07:30, nors sakė atvažiuoti 07:00. Tai beveik buvau patikėjus, kad susapnavau aš tą savo operaciją ir visai be reikalo atvažiavau biggrin.gif

Man liepe 9val prisistatyti, kad kraujo tyrimus galetu padaryti, o operacija 12val  :rolleyes: 


Labryt cool.gif

Vakar uzejau i VS apziuret ispardavimu, suds visiskas - su discountais tik visokios baisybes is neoniniu spalvu celofano, net nesinori i rankas paimti doh.gif. Gerai, kad Saks irgi ispardavimai, tai vis ne tusciom rankom grizau isejus pieno nusipirkt tongue.gif

As irgi nulekiau akis paganyt, tai visai s.....  :hmm: 

Labukas 😀 Na atsibudau po 2 val miegelio, atrode kad kas sumuses krutine butu. Dabar jau malsta sunkumas ir skausmas. Tikrai neblogai jauciuosi! Tikejausi kokius 5 k blogiau. Tai kol kas lb laiminga. Sesute sake kad busdama is narkozes apsiverkiau is laimes ir apsiciupinejus vis dziaugiausi kad pagaliau turiu krutine 😂

Sveikinimai  :wub: 

Labas vakaras, merginos  :4u: 

As jau sapnuoju, laukiu  :yahoo:   mano mazius susirgo, bijau, kad neuzsikresciau... 

Atsakyti
Moulin Rouge, sveika atkentėjusi, pas ką operavaisi? Kokius įsidėjai?
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 19, 12:39)
MoulinRouge, kaip tu?

MrsNorris, aš tai net neįsivaizduoju, kas dėvi tas neonines spalvas, kad jų vis prikuria  biggrin.gif


As deviu biggrin.gif Ir labai man vasarai tos neonines spalvos patinka ax.gif

As prisikaiciau apie tuos implantus-ir nusprendziau, kad mentor noriu, tik beda, kad vienas is gydytoju (pas kuri eisiu konsultuotis) dirba tik su Natrelle arba polytech... Pradejau metytis... Galvoju gal pas dar viena gydytoja uzsirasyt konsultacijai...
Atsakyti