Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 08 01, 17:01)
Sekmes ir istvermes, prisiduok jau po visko  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif , prisiduodu.

Viskas sklandžiai, gyd užsuko, pasakė, kad viskas pagal planą. Ilgai snūduriavau, vis gėriau vandenį pabusdama, dabar jau išsimiegojau, duos valgyt 😃
Skausmų nėra, kol veikia vaistai, tik krûtinės raumenai kaip po žiauriai intensyvios treniruotės. Kartais nudiegia kairę krūtį, bet vos vos tik. Drenai iki ryto bus, tai kiek apsunkina judėjimą, bet irgi ne problema. Techniškai jaučiuosi lyg galėčiau viską daryt, bet prisibijau, tai vis sesutės atsiklausiu, ar tą aną galima 😃
Lipti iš lovos stengiuos nesinaudodama rankomis, nes va tada tai jaučiasi..,
Personalas puikus, labai padėjo anesteziologės ryte duota tabletė - nuramino visiškai. Sesutės mielos ir dėmesingos, tas irgi labai padeda smile.gif
Guliu su ledo kompresais.
Atsakyti
Pirma naktis praėjo normaliai, nuostabi naktinė sesutė wub.gif , paliko vaistų, papildė vandens su citrina, šiaip laaabai miela moteris. Papasakojo, kad esam trise "tokios pačios", bet visos po vieną išguldytos, nors aš pvz dvivietėj palatoj. Ryte pažiūrėjo, kiek ten to kraujo sukapsėjo - na tai sakė, mano būklė geriausia. Spėju - esu vyriausia, tai gal dėl to? biggrin.gif Vakar stengiaus judėti kiek tik įmanoma, pasėdėti, vaikščioti skersai išilgai palatos. Miegojau su nubudimais, bet papildomos tabletės negėriau - nebuvo reikalo. Iš lovos keliuosi jau pasiremdama rankomis, dešinė krūtinės pusė beveik nereaguoja, kairė suskausta labiau, iš jos ir kraujo daugiau.
Pykinimo jokio nebuvo ir nėra, vakar gavau sriubos, žuvies, sulčių, va ką tik ryte - lašinę nuo skausmo, kavos ir sūrelių. Nusiprausiau, vaikštinėju po palatą.
Krūtinės be šarvo dar nemačiau, jaučiu tik, kad implantai aukštai, krūtys kietos. Dešinė, kuri buvo mažesnė, pripumpuota riebalų ir didesnė. Kol kas man viskas tinka 😃
Pilvas ir šlaunys - raudonai juodos, skaudena dūrių vietas, bet oda daugiau aptirpus nei skauda. Jaučiu, nesiveršiu į džinsus, prigriebiau sportines tympas.

Tai tiek detalių, gal kam pravers ;)
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 26, 12:37)
<p>kuo arciau op, tuo daugiau dvejoniu man 😌 360 hp ar 380 hp? As smulkute, maza, bijau per dideliu, bet ir per mazu nenoriu. Gyd rekomendavo kaip saugu 360, paskui pertarem max 380 mano noru. Dvejoju tikrai ar nebus per daug...</p>

Koks ugis ir svoris. Jei maza, 380 labai dideliai atrodys. As 162 cm turiu 335ml. Gavosi C.
Atsakyti
Man jau 6 sav po operacijos. Papai kreivi ir nevienodam aukšty, vieno viršus pilnas, kito ne. Mėlynių dar turiu, bet pagaliau nežymių. Net nežinau, kol kas nepatenkinta vaizdu verysad.gif. Kažkaip viskas sudėtingesniu būdu vyksta. Mėnesio pabaigoje vizitas pas gyd. ziuresiu ka sakys, nes aš jau prisiskaičiau visko, kas tik gali būti blogiausio.
Atsakyti
Pakomentuokit profesionales. As iki siol nezinau, kokia ta mano projekcija. Auksta ar zema 😂. Pasiemiau papu pasa ir nieko nesuprantu. REF: 15746-335 po to eina SN numeris ( taip suprantu gal koks serijos numeris) nes kiekvienas papas skiriasi paskutinis skaicius. Po to eina VOl: 335ml. Tada Opticon Mesmo HS. Ar cia eina ka nirs suprasti?
Atsakyti
Pas mane aiškiai parašyta "moderate", tai toks ir profilis.
Gal tiesiog gūglėn sumesk tą specifikaciją, pažiūrėk - gal platesnis aprašas bus?

Aš tai tinstu, bet perspėjo, kad šiandien ir ryt taip bus. Persiklijavau pleistrus kur pakraujavę, pardėn su treningu ėjau, nes popiet į džinsus nebetilpau. Skausmas pakeliamas, tą 500 mg tabletikę gal nakčiai įkalsiu tik.

Dėl dydžio - kol pleistrus tvarkiausi, pasmalsavau ir kpks liemenėlės dydis, tai 34d uždėta. Tiesa, man pms dabar, sutinus prieš op buvau, tai manau liks pilnas C kaip ir norėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapatybė: 02 rugpjūčio 2017 - 19:30
QUOTE(Tapatybė @ 2017 08 02, 19:27)


Dėl dydžio - kol pleistrus tvarkiausi, pasmalsavau ir kpks liemenėlės dydis, tai 34d uždėta. Tiesa, man pms dabar, sutinus prieš op buvau, tai manau liks pilnas C kaip ir norėjau.

Koks buvo dydis iki op? Idejo 300 ir gavosi D? Mano buvo 32 B su 335ml liemenele, bet mano iki op nieko nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 08 02, 22:08)
Koks buvo dydis iki op? Idejo 300 ir gavosi D? Mano buvo 32 B su 335ml liemenele, bet mano iki op nieko nebuvo.

Iki op nešiojau 75B liemenėles be pushup'ų, nors gyd kai matavo, sakė kad labiau 70C, bet kad tokių nesu dėvėjus 😃
Dar tinimas atslūgs, D man nereikia, visai tiks pilnas C, juolab, pilvo lašinį nugramdžius, krūtinė dar išraiškingesnė. Žodžiu, tai ką matau ir kaip įsivaizduoju, kad atrodys, kai susidėlios į vietas - man labai patinka smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 08 03, 02:21)
Iki op nešiojau 75B liemenėles be pushup'ų, nors gyd kai matavo, sakė kad labiau 70C, bet kad tokių nesu dėvėjus 😃
Dar tinimas atslūgs, D man nereikia, visai tiks pilnas C, juolab, pilvo lašinį nugramdžius, krūtinė dar išraiškingesnė. Žodžiu, tai ką matau ir kaip įsivaizduoju, kad atrodys, kai susidėlios į vietas - man labai patinka smile.gif.

Aisku tada. Jei i B idejo 300ml, tai gausis laisvai pilnas C, o gal net D.
Atsakyti

Koks ugis ir svoris. Jei maza, 380 labai dideliai atrodys. As 162 cm turiu 335ml. Gavosi C.

As kaip ir tu tokia. Tai turiu pasirinkti 330 arba 380. Zinok as irgi jau link 330 linkstu. Super auksto profilio. 

Atsakyti

Tapatybe didziausi sveikinimai  :yahoo:  :4u: tokia ramybe is tavo postu, visai nebaisu atrodo :) tikiu, kad viskas sklandziai ir praeis. Per pazasti dare? Faina, papuliai nesupjaustyti, viskas graziai bus:) kur randukas gavosi? Prieky ar giliau pazasty?

simasina, gal tas vienas nenusileides dar ar ka?  :hmm: juk vienodus dejo? Pas ka tu darei? Gyd kiek pamenu sake kad viskas gerai, ane? :unsure: 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 08 03, 18:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Akimirkos jėga" data-cid="71744489" data-time="1501693402"><div><p>Koks ugis ir svoris. Jei maza, 380 labai dideliai atrodys. As 162 cm turiu 335ml. Gavosi C.</p></div></blockquote><p></p><p>As kaip ir tu tokia. Tai turiu pasirinkti 330 arba 380. Zinok as irgi jau link 330 linkstu. Super auksto profilio. </p>

Jei nori super vaizdo ir visi iskart pastebes, imk 380, jei nori, kad butu naturaliau ir visi speliotu, ar tavo ar sudeti, imk 330. Mano tik dabar supranta, kai atejo vasara, atvuros maikutes. Ziema niekas nesuprato.
Atsakyti