Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Susitvarkysi tikrai :) kiek ligoninej laiko? Dvi paras berods. Galima dar prasitesti, jei matysi, kad sunku bus vienai. 

Keisti galvoju is max i mazesni.

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 27, 16:57)
<p>Susitvarkysi tikrai smile.gif kiek ligoninej laiko? Dvi paras berods. Galima dar prasitesti, jei matysi, kad sunku bus vienai. </p><p>Keisti galvoju is max i mazesni.</p>

Operacija 10 ryte, iki kitos dienos 10-os turiu išsirašyt. Na aš esu turėjus narkozę vakarop jau, ir kitą rytą viešuoju transportu namo grįžus, tai manau viskas bus puikiai. Man tik dar nuo pilvo riebalus nuims, tai gal skausmingų vietų daugiau bus.

Suprantu dėl mažesnių, pati taip rinkčiausi. Nebijai, kad paskui gailėsies? biggrin.gif
Atsakyti

Primink, kur tu daraisi? Per pazasti tai pas TA turbut?  Lasa ar apvalius desi? 

Visko as jau prigalvoju ir neapsisprendziu. Nei del dydzio, nei del formos 🙈

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 27, 18:19)
<p>Primink, kur tu daraisi? Per pazasti tai pas TA turbut?  Lasa ar apvalius desi? </p><p>Visko as jau prigalvoju ir neapsisprendziu. Nei del dydzio, nei del formos 🙈</p>

Pas TA, lašą. Po visų tyrinėjimų pati sau buvau sugalvojus, ko tiksliai noriu, o jis lygiai tą patį ir pasiūlė, man tik nupasakojus, kokio tikiuosi rezultato. Tai labai padėjo apsispręst ir nesiblaškyt. Nors po realself pablūdyjus, visokių abejonių kyla, bet liksiu prie pradinio varianto.

O tu kada, ką ir pas ką? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vis skaitineju sia tema gal kokius kelerius metus su pertraukomis smile.gif bet po skyrybu, sakau - VISKAS. Reikia ir man, uztenka tik svajoti apie naujus papulius, bet reikia juos ir tureti ax.gif
Atsakyti

Pas TA, lašą. Po visų tyrinėjimų pati sau buvau sugalvojus, ko tiksliai noriu, o jis lygiai tą patį ir pasiūlė, man tik nupasakojus, kokio tikiuosi rezultato. Tai labai padėjo apsispręst ir nesiblaškyt. Nors po realself pablūdyjus, visokių abejonių kyla, bet liksiu prie pradinio varianto.

O tu kada, ką ir pas ką? smile.gif

O mano skonis, kaip jau cia kazkuri rase, turbut paskeite 😄  Aj zodziu... pas KM kita men pilvo plastika, krutine. 

Atsakyti

Inandra, skyrybos- puikus metas pokyciams 👍🏻😊 ar jau esu kazka pasirinkus?

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 28, 14:30)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O mano skonis, kaip jau cia kazkuri rase, turbut paskeite 😄  Aj zodziu... pas KM kita men pilvo plastika, krutine. </p>

Ooo, ir pilvo plastika... na, bus nelengva, bet užtat gražu paskui!
Man su pilvo presu viskas tvarkoj, tik tas lašinukas nenusisportuoja, nors vaikai jau užaugt spėjo biggrin.gif, na bet pravers lašinys papų dydžių skirtumui išlyginti biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, merginos. Norėčiau prisijungti į jūsų būrį. Esu ir aš numačiusi krūtų didinimosi operaciją. Buvau pas Gelžinį, kaip žmogus patiko labai. Norėjau lašo, bet pasiūlė Motivos apvalius, mes mano viršaus nieko nėra. Klausė dar kokie klausimai kyla, mano kvailai galvai nekilo jie biggrin.gif Išsiaiškinom, tik kad po raumeniu, bei šiurkštaus paviršiaus. Turiu pilną A, dėtų 320-350. Pasiskaitinėjau apie Motivos implantus, kad yra įvairių rūšių, , apie profilį neužsiminė visai hmm.gif , vistik jis svarbus... Kažkaip susimėčiau visai. Gal dar kuri darėsi pas šį gydytoją, šiaip esu daug gero apie jį girdėjusi...

Ir dar kas dėjosi implantus per areolę, kaip atrodo randai, ar labai matosi?
Atsakyti
QUOTE(S@msara @ 2017 07 28, 16:21)
Laba diena, merginos. Norėčiau prisijungti į jūsų būrį. Esu ir aš numačiusi krūtų didinimosi operaciją. Buvau pas Gelžinį, kaip žmogus patiko labai. Norėjau lašo, bet pasiūlė Motivos apvalius, mes mano viršaus nieko nėra. Klausė dar kokie klausimai kyla, mano kvailai galvai nekilo jie biggrin.gif Išsiaiškinom, tik kad po raumeniu, bei šiurkštaus paviršiaus. Turiu pilną A, dėtų 320-350. Pasiskaitinėjau apie Motivos implantus, kad yra įvairių rūšių, , apie profilį neužsiminė visai  hmm.gif  , vistik jis svarbus... Kažkaip susimėčiau visai. Gal dar kuri darėsi pas šį gydytoją, šiaip esu daug gero apie jį girdėjusi...

Ir dar kas dėjosi implantus per areolę, kaip atrodo randai, ar labai matosi?


Mano pora draugių dėjos per areolę, nieko ten nesimato 4u.gif Na jei labai priekabiai per padidinimo stiklą žiūrėt, įmanoma pamatyt, bet juk nieks ten labai netyrinėja, visi įpratę randp po krūtine arba pažasty ieškot 4u.gif

Kada tau op?
Atsakyti
Na, aš jau klinikoje, pildau popierius, sumokėjau pusę sumos - swedinė kortelė kažkokį dienos limitą turi, tai kitą dalį ryt ryte įmokėsiu. Paėmė kraujo, davė tabletę - nustojo tas nervinis drebulys kratyt biggrin.gif
Palinkėkit man sėkmės....
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 08 01, 08:10)
Na, aš jau klinikoje,


Sekmes ir istvermes, prisiduok jau po visko mirksiukas.gif
Atsakyti