Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Agiku @ 2017 07 20, 00:49)
Tapatybė, nėr už ką  mirksiukas.gif
patarimas imti tik kuo paprasčiau apsirengiamus rūbus. Tarkim, man buvo tikrai sunku į UGG kojas įkišt (bet dabar vasara, ilgaauliai negresia), o slim fit džinsus užsitempiau irgi kančiose  biggrin.gif
Va kaip dauguma sako, kad reikia užsagstomą rūbą pasiimt,  man labiau tiko per galvą maunamas, bet laisvas džemperis.

ne anksčiau kaip po trijų savaičių, kai nubudau ant šono ir nebeskaudėjo, iki to laiko net nekilo tokia mintis iš skausmo.
Dr sakė, kai geriau jausiuos, kai bus patogu, tada ir gultis.

Agiku pas ka darysites op?
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2017 07 20, 10:11)
Agiku pas ka darysites op?

Aš jau dariausi prieš pusantrų metų mirksiukas.gif
pas KM
Atsakyti
Labas mielosios, 100 metu, kaip gyvenat? 4u.gif

Sveikinu naujai, svieziai pasigrazinusias 4u.gif wub.gif

Simasina po 3-4sav ant sono, o su sarvais miegojau 2 men tikrai, man baisu buvo be ju atrode, kad isplys ir iskris tie implantai blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba.

Kur dinge visos? Niekam nieko nebeskauda ir papai nebemazi...? biggrin.gif rolleyes.gif

As su reikalu - kaip vadinasi tas kremas, kur randams naudojat, ir ka jis realiai duoda (ir ar isvis ka nors duoda)? Isigijau nauja randa i kolekcija, o kadangi nemoku klausyti gydytojo ir sedeti ramiai, tai grazus nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 07 26, 07:56)
Laba.

Kur dinge visos? Niekam nieko nebeskauda ir papai nebemazi...?  biggrin.gif  rolleyes.gif

As su reikalu - kaip vadinasi tas kremas, kur randams naudojat, ir ka jis realiai duoda (ir ar isvis ka nors duoda)? Isigijau nauja randa i kolekcija, o kadangi nemoku klausyti gydytojo ir sedeti ramiai, tai grazus nebus  ax.gif

Kremas Dermatix:)pleistras-Mepiform, abu padeda tikrai kabai geri:)
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 07 26, 07:56)
Kur dinge visos? Niekam nieko nebeskauda ir papai nebemazi...?  biggrin.gif  rolleyes.gif

Skauda, ir papai per dideli biggrin.gif, čia prieš op, pms pačiam pike, visa ištinus... gal ne pats geriausias laikas operacijai, bet ką daryt..,

Klausimą turiu - kame iš tikrųjų rankų kėlimo po op blogid? Tik dėl skausmo, ar kažkas blogo gali nutikt? Skrisiu namo aštuntą dieną po operacijos, lagaminuką imsiu lengvą ir su minimum daiktų, bet po sėdyne lėktuve netilps, teks kelt viršun. Skrydis su persėdimu, taigi kelti rankas teks bent keturis kartus. Paklausiu gyd, bet manau kas nors ir taip žinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 07 26, 09:28)
Skauda, ir papai per dideli biggrin.gif, čia prieš op, pms pačiam pike, visa ištinus... gal ne pats geriausias laikas operacijai, bet ką daryt..,

Klausimą turiu - kame iš tikrųjų rankų kėlimo po op blogid? Tik dėl skausmo, ar kažkas blogo gali nutikt? Skrisiu namo aštuntą dieną po operacijos, lagaminuką imsiu lengvą ir su minimum daiktų, bet po sėdyne lėktuve netilps, teks kelt viršun. Skrydis su persėdimu, taigi kelti rankas teks bent keturis kartus. Paklausiu gyd, bet manau kas nors ir taip žinot biggrin.gif


Keliant rankas virs galvos tempiasi krutines raumuo, kuris buvo pjautas per operacija - jei pernelyg apkrausi raumeni jam nesugijus, gali prasideti vidinis kraujavimas ar pasislinkti implantas (cia blogiausi atvejai). Siaip pasiklausk gydytojo, gal nieko baisaus nebus - as skridau 3 dienos po op, bet buvau baisiai mirstanti gulbe, viska liepiau kilnoti vyrui ir stiuardesems smile.gif


misslady, aciu 4u.gif . Bet uzmeciau aki i vietine vaistine, pamaciau kaina, ir iskart randas akyse pagrazejo biggrin.gif . Jus LT irgi mokat virs 60 euru uz mikroskopine tubele...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 07 26, 09:57)
Keliant rankas virs galvos tempiasi krutines raumuo, kuris buvo pjautas per operacija - jei pernelyg apkrausi raumeni jam nesugijus, gali prasideti vidinis kraujavimas ar pasislinkti implantas (cia blogiausi atvejai). Siaip pasiklausk gydytojo, gal nieko baisaus nebus - as skridau 3 dienos po op, bet buvau baisiai mirstanti gulbe, viska liepiau kilnoti vyrui ir stiuardesems smile.gif

O pjūvis per pažastį gal kiek sumažina rizikas?..
Atsakyti

Tapatybe, as nekilnociau. Stiuardeses ar keleiviai tikrai pades.

del pleistru kol kas neismanau nieko.

***********

kuo arciau op, tuo daugiau dvejoniu man 😌 360 hp ar 380 hp? As smulkute, maza, bijau per dideliu, bet ir per mazu nenoriu. Gyd rekomendavo kaip saugu 360, paskui pertarem max 380 mano noru. Dvejoju tikrai ar nebus per daug...

Atsakyti
Man mažiau kaip savaitė liko, irgi dėl visko nerimauju...
Na, su lagaminu aišku - prašysiu pagalbos. Dėl dydžio aš vis pasvarstau, bet labiau bijau per didelių, tai lieku prie 300, nieko nekeisiu.
Atsakyti

Tau jau cia pat :) skambinsiu ir as turbut keisti dydi. 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 26, 23:15)
<p>Tau jau cia pat smile.gif skambinsiu ir as turbut keisti dydi. </p>

Aha, jau kelionę ir darbus suderinau, skrendu į LT savaitgalį. Vyras labai siūlėsi kartu, bet pagalvojau, kad vis tiek dirbsiu, nuobodu jam bus, susitvarkysiu pati. Tikiuosi, 4-5 d po op jau gerai jausiuos, susitikimų paplanavau...

Keisi į max kiek leido? smile.gif
Atsakyti