Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 17, 16:10)
<p>Dar klausimelis:  as griztu i Lietuva sekmadieni, pirmadieni ryte jau turiu buti klinikoje, tai nezinau kada ir kur nusipirkti tepaliukus nuo issutimo (jei prireiktu), randams, nuskausminamuju?... Ar pades klinika suorganizuoti sita reikala ar teks paciai kazkaip? Cia apie Grozio Chirurgija  mirksiukas.gif</p>

Neturėjau jokių tepalu. Apie issutimus net minties nebuvo is kur ju gali atsirasti blink.gif nebent Jusu kazkokia rimtesne op, nei vien tik krutines didinimas. Nuo randu tikrai anksti pirkt. Visa kita go gali prireikt galesit nusipirkt tiesiai is jų ;)
Atsakyti
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 17, 17:47)
<p>Man atrodo, dydis pats tas  smile.gif  as ejau i vienintele konsultacija, as chirurga Kestuti Maslauska (Grozio Chirurgija), nes girdejau daug geru atsiliepimu apie ji ir pacia klinika, todel daugiau nieko neieskojau  tongue.gif  operacija Vasario 6 diena, laukiu nesulaukiu  yahoo.gif 



as vilniete ir noriu Vilniuje operuotis.
O kokios firmos implantus Jums siule?

Gal dydis skaitosi tinkamas, bet as labai nenoriu dideliu, noreciau tokio tikro BB dydžio - kaip dabar su geru tiuningu biggrin.gif

P.S. Gal kas zinote netycia, pas ka operavosi Asta Valen...te ir koks dydis pas ja idetas? Man baisiai grazu, o ir ugio mes panasaus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 17 sausio 2017 - 18:15
Sveikos,

As nusiunciau keliems gydytojas uzklausas apie savo situacija ir vienas is ju atsake, kad jokiu dideliu trukumu nemato, o konturus implantu galima paslepti riebalais. Reikes rimtai apsvarstyti.
Labai tai mane nuramino
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2017 01 17, 19:11)

P.S. Gal kas zinote netycia, pas ka operavosi Asta Valen...te ir koks dydis pas ja idetas? Man baisiai grazu, o ir ugio mes panasaus  wub.gif

As rodyciau chirurgui, kokio rezultato noreciau, pagal tavo ismatavimus ir pasiulytu dydi
Atsakyti

Neturėjau jokių tepalu. Apie issutimus net minties nebuvo is kur ju gali atsirasti blink.gifnebent Jusu kazkokia rimtesne op, nei vien tik krutines didinimas. Nuo randu tikrai anksti pirkt. Visa kita go gali prireikt galesit nusipirkt tiesiai is jų ;)

As cia temos pradzioje paskaiciau apie issutimus po liemenele, del to ir klausiu  :D

 

 

as vilniete ir noriu Vilniuje operuotis.
O kokios firmos implantus Jums siule?

Gal dydis skaitosi tinkamas, bet as labai nenoriu dideliu, noreciau tokio tikro BB dydžio - kaip dabar su geru tiuningu biggrin.gif

 

Mentor berods implantai  :)  as noriu D  :P

 

 

Sveikos,

As nusiunciau keliems gydytojas uzklausas apie savo situacija ir vienas is ju atsake, kad jokiu dideliu trukumu nemato, o konturus implantu galima paslepti riebalais. Reikes rimtai apsvarstyti.
Labai tai mane nuramino

 

Na va, gal isties nera taip blogai, kaip atrodo  :4u:​ 

Atsakyti
Mano turima info AV daresi pas TA 4u.gif Dydzio tai nzn...

Nu ka merginos as ryt 7.30 val jau "ant stalo" gulesiu bigsmile.gif Tikiuosi atsibusiu biggrin.gif
Atsakyti
Laba, merginos,

Noreciau prisijungti prie planuojanciuju burio. Kol kas metu svori, tai planuoju operacija koki balandi. Koki chirurga galite rekomenduoti Kaune? Tiesa, labai noreciau prisijungti ir prie albumo.
Atsakyti
Labas senom ir naujom 4u.gif Nors tiek merginu nauju ziuriu atsirado. Musu daugeja wub.gif
Ikeliau kelias nuotraukas i albuma, labai senai cia buvau. Nespeju, sesija prasidejusi viena po kitos, i nama kraustemes, ir daug sergam...
Apie (.)(.) net pamirstu, kad buvo kas daryta. Labai dziaugiuosi kad susitvarkiau, nors tik 5 men. jiems. Tai vis dar formuojasi smile.gif
Atsakyti

MoulinRouge sekmes ir lauksim atsiliepimu  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissFoxy: 18 sausio 2017 - 19:36

Ačiū, jau susipakavau... rankos kojos dreba, ryte anksti iš Vln išvažiuoju, nes turiu būt 'vietoj' 7.30 :dry2:

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 18, 21:07)
<p>Ačiū, jau susipakavau... rankos kojos dreba, ryte anksti iš Vln išvažiuoju, nes turiu būt 'vietoj' 7.30 dry.gif</p>

Sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 01 18, 21:07)
<p>Ačiū, jau susipakavau... rankos kojos dreba, ryte anksti iš Vln išvažiuoju, nes turiu būt 'vietoj' 7.30 dry.gif</p>

Lauksim pabudusios ir sėkmės tau. 4u.gif
Linkiu nurimti, tu patikimose rankose mirksiukas.gif
Atsakyti