Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(misslady @ 2017 07 17, 10:19)
gal kisene per didele padare,nueik i apziura,galbut reikalinga korekcija:)o gal viskas gerai,jeigu pries op buvo skirtingos krutys.

Pas mane ir prieš tai buvo viena didesnė kita mažesnė dabar irgi tas pats bet tas pasmukimas biški gal matosi arba taip atrodo, kad ji didesnė. Grįšiu padarysiu nuotrauka įkėlsiu y albumą patyrinėsit ka manot. smile.gif po op kai turėjau konsultacija iškarto gyd pasakė viena bus kažkiek didesne nes natūraliai taip buvo. Tai gal dar labai nesuksiu galvos ir gyd nusiūsiu nuotrauką.
Atsakyti
Merginos, o kiek ilgai naudojote tą tepaliuką nuo randų? ax.gif
Atsakyti

Pas mane ir prieš tai buvo viena didesnė kita mažesnė dabar irgi tas pats bet tas pasmukimas biški gal matosi arba taip atrodo, kad ji didesnė. Grįšiu padarysiu nuotrauka įkėlsiu y albumą patyrinėsit ka manot. smile.gifpo op kai turėjau konsultacija iškarto gyd pasakė viena bus kažkiek didesne nes natūraliai taip buvo. Tai gal dar labai nesuksiu galvos ir gyd nusiūsiu nuotrauką.

Pas mane irgi buvo nevienodos, bet jei ir antra nusileistu, tai viskas gerai butu, o dabar matosi, kad viena vos vos zemiau. Tik i foto ziuredama pamaciau, nes siaip beveik nesimato.

Atsakyti
Pas mane ir dabar - prieš op - abi nevienodam aukšty. Niekad to nežinojau biggrin.gif , nuotraukose parodė - akurat. Tai labai nekibsiu prie to. O va dydžių skirtumą prašiau taisyt, sakė - riebalais koreguos.
Atsakyti

AS tepiausi visus puse metu🙂

Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2017 07 15, 20:07)
Prasysiu pasidalinti patirtimi apie gyd. Is Grozio pasaulio (Kaune)
Sesuo planuoja krutines op pasidaryti (pakelimas su implantais)
Gal kažkuri konkrečiai galite rekomenduoti?is anksto labai dekoju  smile.gif

4u.gif 4u.gif pasikartosiu
Laukiu atsiliepimu apie gyd. R.Vaiciuna
Atsakyti
QUOTE(misslady @ 2017 07 17, 19:27)
<p>AS tepiausi visus puse metu🙂</p>


Tai turbūt randelių nematyt? bigsmile.gif
Atsakyti
Na ką, mano kelionė sudėliota, darbai suplanuoti, belieka nuskrist, pamiegot per op, ir grįžt biggrin.gif , jau biškiuką neramu daros...
Gavau iš klinikos patvirtinimą, parašyta pasiimti tik higienos priemones, visa kita bus. O tai nei treningo kokio nereikia?.. Esu operuota privačiai, bet tada rūbus prieš ir po op savo turėjau, tik tą operacinę "suknelę" gavau... Lyg jau buvo toks klausimas, bet gal kas priminsit, ką ėmėt iš asmeninių daiktų, be id, piniginės ir higienos priemonių?
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 07 19, 14:58)
Na ką, mano kelionė sudėliota, darbai suplanuoti, belieka nuskrist, pamiegot per op, ir grįžt  biggrin.gif , jau biškiuką neramu daros...
Gavau iš klinikos patvirtinimą, parašyta pasiimti tik higienos priemones, visa kita bus. O tai nei treningo kokio nereikia?.. Esu operuota privačiai, bet tada rūbus prieš ir po op savo turėjau, tik tą operacinę "suknelę" gavau... Lyg jau buvo toks klausimas, bet gal kas priminsit, ką ėmėt iš asmeninių daiktų, be id, piniginės ir higienos priemonių?

Treningo tai dienai, kai gulėsi, tikrai nereikės, nebus jokio noro rengtis po kelis sykius. Būsi aprengta pooperaciniais rūbais. Buvo mergina (aš pamenu tik vieną), kuri ėmė savo naktinius ir prašė personalo iš karto po OP perrengt. Imk treningą, jei nori juo apsirengus išvažiuoti iš klinikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 07 19, 15:17)
Treningo tai dienai, kai gulėsi, tikrai nereikės, nebus jokio noro rengtis po kelis sykius. Būsi aprengta pooperaciniais rūbais. Buvo  mergina (aš pamenu tik vieną), kuri ėmė savo naktinius ir prašė personalo iš karto po OP perrengt. Imk treningą, jei nori juo apsirengus išvažiuoti iš klinikos  4u.gif

Dėkui, Agiku 4u.gif
Atvažiuosiu tokiais viršutiniais rūbais, kokiais po op būtų patogu, tada nereikės nieko imt.
Atsakyti
Kvailas klausimas. Kada ant šono miegoti pradėjot?
Atsakyti
Tapatybė, nėr už ką mirksiukas.gif
patarimas imti tik kuo paprasčiau apsirengiamus rūbus. Tarkim, man buvo tikrai sunku į UGG kojas įkišt (bet dabar vasara, ilgaauliai negresia), o slim fit džinsus užsitempiau irgi kančiose biggrin.gif
Va kaip dauguma sako, kad reikia užsagstomą rūbą pasiimt, man labiau tiko per galvą maunamas, bet laisvas džemperis.
QUOTE(Simasina @ 2017 07 19, 22:55)
Kvailas klausimas. Kada ant šono miegoti pradėjot?

ne anksčiau kaip po trijų savaičių, kai nubudau ant šono ir nebeskaudėjo, iki to laiko net nekilo tokia mintis iš skausmo.
Dr sakė, kai geriau jausiuos, kai bus patogu, tada ir gultis.
Atsakyti