Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Airootia @ 2017 07 14, 11:47)
Aciu😘 Padeda labai vyras. Is lovos pakilt, duris atidaryt ir pan, padeda tikrai daug. smile.gif is ligonines kai vaziavau, taxi duru pati neuzsidariau smile.gif

Oho, taip nelengva?..
Aš viena būsiu LT... Neramu jau darosi smile.gif

Sveik, pasakok, viskas įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 07 13, 12:21)
nemažai jau ir laiko praėjo..
Na, tik daktaras pasakys, kaip yra.
Labai lauksiu, parašyk, kaip sekėsi.



Buvau pas gydytoja tai sake tobula smile.gif) kadangi esu kuda ir jaučiasi krastukas implanto bet ir kitoj krūtį parode ta kantuka...nu vienzo -prisigalvojau nesąmonių o viskas ciki☺

AciuAgiku uz palaikymą 😊
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2017 07 14, 15:02)
Buvau pas gydytoja tai sake tobula smile.gif) kadangi esu kuda ir jaučiasi krastukas implanto bet ir kitoj krūtį parode ta kantuka...nu vienzo -prisigalvojau nesąmonių o viskas ciki☺

AciuAgiku uz palaikymą 😊

na va, tai smagu, kad nieko rimto 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,esu 1metai po op ir nusmuko implantai,ar yra kam taip buve?ar yra cia kas turi poliuretaninius implantus(suaugancius)?kokie atsiliepimai

Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 07 14, 11:21)
Oho, taip nelengva?..
Aš viena būsiu LT... Neramu jau darosi smile.gif


Kaip tik gerai, kad viena - tereiks pasirupint savimi, o daugumai cia seima, mazi vaikai, buitis ar skubus grizimas i darba - tuomet sudetingiau. Tikrai nebus taip sunku, kad neapsieisi be kito pagalbos. Gal kazko ir nepavyks paciai, bet bus galima ir be to issiversti smile.gif Jei taxi neis uzdaryt dureliu - paprasysi vairuotojo, jei neis pasiekti virsutines lentynos - pasidesi kede, jei i svarkelio rankove nepakelsi ikist rankos, apsigaubsi megztuku, parduotuvej vietoj pilno pirkiniu krepselio isidesi tik kas butiniausia ir t.t. Pirmos dvi paros - taip, neigalumas tikrai jausis, bet paskui kasdien tik lengviau... mirksiukas.gif Po savaites jau tikrai lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Prasysiu pasidalinti patirtimi apie gyd. Is Grozio pasaulio (Kaune)
Sesuo planuoja krutines op pasidaryti (pakelimas su implantais)
Gal kažkuri konkrečiai galite rekomenduoti?is anksto labai dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misslady @ 2017 07 15, 08:49)
<p>Sveikos,esu 1metai po op ir nusmuko implantai,ar yra kam taip buve?ar yra cia kas turi poliuretaninius implantus(suaugancius)?kokie atsiliepimai</p>

O kaip gaila.. O kokius turi? Gal dideli labai? Pas ka dejaisi? Ka sako gydytojas?
Atsakyti

Misslady, turet turi, taciau paskutiniu metu niekas ju is cia esanciu nesidejo del padidintos vezio rizikos. 

Atsakyti

Nera dideli ,360ml polytech, nelaiko audiniai mano,sveria implanta zemyn,tai tie tik suaugantys gydytojas sake tiktu man,plius oda mano neelastinga tamposi greit,bet pasiskaicius apie tuos implantus kazkaip baisu pasidare,ne veltui uzdrausti jav.

Atsakyti
Sveikos. ;)
Aš kažkaip irgi pradėjau žiūrinėti savo papulius ir kairysis labiau nusileidęs atrodo, po operacijos praėjo 5mėn kažin turėčiau nerimauti🤔
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 07 17, 10:18)
Sveikos. ;)
Aš kažkaip irgi pradėjau žiūrinėti savo papulius ir kairysis labiau nusileidęs atrodo, po operacijos praėjo 5mėn kažin turėčiau nerimauti🤔


gal kisene per didele padare,nueik i apziura,galbut reikalinga korekcija:)o gal viskas gerai,jeigu pries op buvo skirtingos krutys.
Atsakyti

Oi, pamenu save, kaip negalejau net saldytuvo atsidaryti :D. Po savaites jau viskas gerai. Dabar isvis gerai jauciuosi. Jau ir sportuoti vellekciau, bet siek tiekpalauksiu dar :).

Atsakyti