Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Va va, tikrai profili imsiu ehp. Tik dabar vat del pacios formos... kiek realsef ziurineju, tokiai kaip mano nusmukusiai krutinei be virsaus visai graziai ir neissaukianciai apvalus atrodo. Pasimeciau tikrai.

As patarciau apvalius detis. Pas pacia buvo siek tiek pasmukus, tai apvalus man taip naturaliai atrodo. 

Atsakyti

Tai va, realself ziurineju panasaus kazka, tai kai kur tikrai nepasakysi, kad apvalus. Negi dar karta reiks eiti i konsultacija 🙈Visvien reikia su gyd persitart. O gal jis sakys:  baik tu juokus! Kiek laiko iki op dar persitarti galima?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 29 birželio 2017 - 22:14
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 29, 21:12)
<p>Tai va, realself ziurineju panasaus kazka, tai kai kur tikrai nepasakysi, kad apvalus. Negi dar karta reiks eiti i konsultacija 🙈Visvien reikia su gyd persitart. O gal jis sakys:  baik tu juokus! Kiek laiko iki op dar persitarti galima?</p>

gydytoju pasitiketi reikia,bet jau daug kartu minejau neskites foto ir konkreciai klauskite ar tiketis butent tokio rezultato.Eiciau i konsultacija tiek kartu,kol bus visiskai aisku.Blaskymasis tas normalu,nes ziurint i kitu foto tie patys apvalus vis kitaip atrodo.
Atsakyti

Nesiausi as, rodziau ir man pasake, kad tokio rezultato nebus 😀 Ne mano nosiai, tiksliau ne mano pap..ms 😄 Issiaiskinom, kad man laso forma graziausia, kad apvaliu nenoriu. Tai man ju ir nebesiule. As nepagalvojau, kad tam tikrais atvejais, apvalus gali taip gerai naturaliai atrodyti  :ax:  :bigsmile: 

Atsakyti
Sveikos,

Mano operacija jau 12 diena, taip nerimauju. Gyd siule 400ml arba 425 ml, auksto profilio apvalius. As 172 cm 62 kg 75cm po krutine. Taip bijau, kad nebutu per dideli...? Noriu graziaus D. Su saizeriais atrode labai gerai, bet kuo toliau op tuo labiau nerimauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airootia @ 2017 07 02, 09:57)
Sveikos,

Mano operacija jau 12 diena, taip nerimauju. Gyd siule 400ml arba 425 ml, auksto profilio apvalius. As 172 cm 62 kg 75cm po krutine. Taip bijau, kad nebutu per dideli...? Noriu graziaus D. Su saizeriais atrode labai gerai, bet kuo toliau op tuo labiau nerimauju smile.gif

O koks dydis dabar?
Man liko mažiau nei mėnuo, irgi vis daugiau galvoju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 07 02, 13:09)
O koks dydis dabar?
Man liko mažiau nei mėnuo, irgi vis daugiau galvoju... biggrin.gif



Dabar tuscias B. Po vaikelio maitinimo tuscias virsus. O pas tave koks? Pas ka darysiesi? Kiek ml ir anatominiai ar apvalus?
Atsakyti
QUOTE(Airootia @ 2017 07 02, 20:01)
Dabar tuscias B. Po vaikelio maitinimo tuscias virsus. O pas tave koks? Pas ka darysiesi? Kiek ml ir anatominiai ar apvalus?

Pas mane B - gyd sakė, kad C, bet kad visos liemenėlės mano 75B.
Pas TA, anatominius, 305 ml. Noriu normalaus C ir natūralaus vaizdo.
Atsakyti

Airootia, pas ka operuosies? Isivaizduoju kaip neramu :) 

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 07 03, 01:28)
<p>Airootia, pas ka operuosies? Isivaizduoju kaip neramu smile.gif </p>

Pas Daunoraviciu, noriu, kad butu grazus D smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar visos sąžiningai atnešiojot tą pooperacinę liemenėlę (šarvus rolleyes.gif ) 6 savaites? Ar gyd. nusprendžia, kada jau nebereikia, ar pačios sukakus "terminui" numetėt ir užsidėjot savo išsvajotas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 07 04, 13:53)
Merginos, ar visos sąžiningai atnešiojot tą pooperacinę liemenėlę (šarvus  rolleyes.gif  ) 6 savaites? Ar gyd. nusprendžia, kada jau nebereikia, ar pačios sukakus "terminui" numetėt ir užsidėjot savo išsvajotas?  biggrin.gif

aš sąžiningai su gydytojo nurodymu dėvėjau 10 savaičių ir dar paskui jau nepamenu kiek laiko segdavausi tą liemenėlę nakčiai mirksiukas.gif
Jei būtų reikėję korekcijos, o aš nebūčiau dėvėjus liemenėlės tiek, kiek man sakė daktaras, būčiau užgraužus save biggrin.gif
Atsakyti