Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Labai gera tavo gyd sprendima prieme. Daktariukas 👍🏻 

Ir as noriu virsaus :) gal tas max proj kazka tokio isgaus?  :hmm: 

Atsakyti

Sveikos. Visi sako negalima kelti rankų po operacijos. Bet šiandien sugalvojau klausimą: kaip negalima kelti? Į viršų virš galvos, ar išskleisti nuo kūno? Klausimas, kvailas, bet baisiai dabar aktualu man  :hmm: 

Atsakyti

Dr, tau matyt, su apvaliais graziau butu. Bet tai zinok, zmogau, kaip atrodys konkreciai tau  :oh: As taip pat dvejoju, ar teisingas pasirinkimas anatominiu. Nes virsaus neturiu. Lb nenoriu liemeneliu vel su visokiais paturbinimais.  :ax:

 

Sakai tavo (.)(.) db vienodi? Nesimato skirtumo kuris apalus?

 

Jei lasas, tai tik super auksta imkit, ir isvis, nereikia bijoti to super, paskui visos skundziasi, kad truksta pultumo :). Pas mane apvalus ir super auksto, dar net noretusi, kad butu auksciau :D, bet va i prieki isskile jau pakankamai :).

Sveikos. Visi sako negalima kelti rankų po operacijos. Bet šiandien sugalvojau klausimą: kaip negalima kelti? Į viršų virš galvos, ar išskleisti nuo kūno? Klausimas, kvailas, bet baisiai dabar aktualu man  :hmm:

Kaip imanoma butu nekelti isvis ranku :D? Aisku, kad galima, bet iki peciu lygio.

Atsakyti

Opapa! Tai palengves mano gyvenimas  :D . Dekui uz atsakyma. Kol kas dar fiziškai nepasikelia jos bet jau artėja tas momentas :)

Atsakyti

Jei lasas, tai tik super auksta imkit, ir isvis, nereikia bijoti to super, paskui visos skundziasi, kad truksta pultumo :). Pas mane apvalus ir super auksto, dar net noretusi, kad butu auksciau :D, bet va i prieki isskile jau pakankamai :).

Kaip imanoma butu nekelti isvis ranku :D? Aisku, kad galima, bet iki peciu lygio.

Lasa numate deti super auksta. Bet dabar jau nezinau... gal ir apvalus butu grazu ... ar tas super aukstas daro virsu? Nusmukus mano krutine. Galvojo net pakelima daryti plius speneli kelti. Nenoriu randu, tai apsitarem, kad tik speneli kels ir des max ml ir max projekcija. Nu nenoriu as ju palei kakla, bet ir tusciu virsum nenoriu... patarkit prasau  :4u:  :4u: 

Atsakyti

Opapa! Tai palengves mano gyvenimas  :D . Dekui uz atsakyma. Kol kas dar fiziškai nepasikelia jos bet jau artėja tas momentas :)

As 8d.po op., tai galeciau jau ir virs galvos kelti :D, bet negalima, kartais vos prisimenu :D.

Atsakyti

Lasa numate deti super auksta. Bet dabar jau nezinau... gal ir apvalus butu grazu ... ar tas super aukstas daro virsu? Nusmukus mano krutine. Galvojo net pakelima daryti plius speneli kelti. Nenoriu randu, tai apsitarem, kad tik speneli kels ir des max ml ir max projekcija. Nu nenoriu as ju palei kakla, bet ir tusciu virsum nenoriu... patarkit prasau  :4u:  :4u:

Jei reiktu net pakelimo, tai tikrai nesidekit laso, nes jis pilno virsaus nedarys :). Nebijokit, tikrai nebus po kaklu :D, nes jis ne pacio implanto auksti krutineje itakoja, bet atsikisima krutines i prieki, kitaip tariant, putluma lemia, o ne tai, bus po kaklu, ar ne :).

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 27, 20:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*South*" data-cid="71697029" data-time="1498582413"><div><p></p><p>Jei lasas, tai tik super auksta imkit, ir isvis, nereikia bijoti to super, paskui visos skundziasi, kad truksta pultumo smile.gif. Pas mane apvalus ir super auksto, dar net noretusi, kad butu auksciau biggrin.gif, bet va i prieki isskile jau pakankamai smile.gif.</p><p>Kaip imanoma butu nekelti isvis ranku biggrin.gif? Aisku, kad galima, bet iki peciu lygio.</p></div></blockquote><p>Lasa numate deti super auksta. Bet dabar jau nezinau... gal ir apvalus butu grazu ... ar tas super aukstas daro virsu? Nusmukus mano krutine. Galvojo net pakelima daryti plius speneli kelti. Nenoriu randu, tai apsitarem, kad tik speneli kels ir des max ml ir max projekcija. Nu nenoriu as ju palei kakla, bet ir tusciu virsum nenoriu... patarkit prasau  4u.gif  4u.gif </p>

O daktaras pats neargumentavo, kad dės tik tokius ir ne kitokius, ar leido rinktis tarp apvalių ir lašo formos?
Nes man kažkaip keistai, kad galima pasikeist formą. Dažniausiai, jei daro pakėlimą, deda apvalius, o jei nedaro pakėlimo, bet jo beveik reikia, deda anatominius.

Ir netiesa, kad anatominiai viršaus neužpildo. Nežinau, kokio to viršaus užpildymo reikia (jei tokių, kad atrodytų plikos krūtys kaip su push up, tada tai ne, nebus), bet maniškių atsikišimas tikrai nemažas, dėjo lašo formos ir ExtraHP, niekada net nekilo tokia mintis, kad pilnumo viršuje trūksta.
Pakėlimo nereikėjo, bet buvo arti ribos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 27 birželio 2017 - 21:57

South, aciu, projekcija extra hp tadu ir rinksiuos  :4u: nors labai bijojau to didelio atsikisimo.

Agiku, tiesa pasakius, as nezinau ar galiu keisti forma. maniau, kad galiu  :hmm: Butu daug paprasciau, jei negaleciau: imi kokius duoda ir dziaugiesi  :D manlabiau patiko vaizdai su anatominiais, todel apvaliu ne nemeginom. Nenoreciau as tokiu kaip su push up. Noriu, kad pakiltu i savo vieta ir butu sultingi. Zinai, gal ir mano ant ribos tam pakelimui, nes buvau pas dar du gyd ir ne vienas pakelimo nesiule. Sake su pakelimu bus labai paaugliukiski. Tad atsisakiau. Palikom tik spenelio kelima ir max dydi su max projekcija. Tad jei dar ir sakai kitaip ir nedaro, tai sedziu sau rami ir laukiu termino  :4u:  :nail: 

Atsakyti

South, aciu, projekcija extra hp tadu ir rinksiuos  :4u: nors labai bijojau to didelio atsikisimo.

 

 

Agiku, tiesa pasakius, as nezinau ar galiu keisti forma. maniau, kad galiu  :hmm: Butu daug paprasciau, jei negaleciau: imi kokius duoda ir dziaugiesi  :D manlabiau patiko vaizdai su anatominiais, todel apvaliu ne nemeginom. Nenoreciau as tokiu kaip su push up. Noriu, kad pakiltu i savo vieta ir butu sultingi. Zinai, gal ir mano ant ribos tam pakelimui, nes buvau pas dar du gyd ir ne vienas pakelimo nesiule. Sake su pakelimu bus labai paaugliukiski. Tad atsisakiau. Palikom tik spenelio kelima ir max dydi su max projekcija. Tad jei dar ir sakai kitaip ir nedaro, tai sedziu sau rami ir laukiu termino  :4u:  :nail:

Zinok, kas mate mano papulius sonu, visos sake, kad labai grazu, tikrai ne per daug ir gailejosi,kad pacios nesirinko to super :D. Apskritai, labai daug girdziu is merginu, kad gailisi, kad eme ne super profili.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *South*: 29 birželio 2017 - 10:04

sveikos, tos kur Gr Ch daretes op, kiek tuos pleistrus reikejo "nesioti"? Ar teisingai pamenu, kad menesi?

Atsakyti

Zinok, kas mate mano papulius sonu, visos sake, kad labai grazu, tikrai ne per daug ir gailejosi,kad pacios nesirinko to super :D. Apskritai, labai daug girdziu is merginu, kad gailisi, kad eme ne super profili.

Va va, tikrai profili imsiu ehp. Tik dabar vat del pacios formos... kiek realsef ziurineju, tokiai kaip mano nusmukusiai krutinei be virsaus visai graziai ir neissaukianciai apvalus atrodo. Pasimeciau tikrai.

Atsakyti