Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Simasina @ 2017 06 23, 17:05)
<p>Man su 330 ml ir nežadėjo daugiau nei C smile.gif. Sakė tarp B ir C turėtų būti. Bet gal dėl to, kad pradiniam stovy nieko nebuvo smile.gif</p>

Gerai, kad senbuvių nėra, jos tau greitai įvarytų kompleksą, kad tokius mažulyčius susidėjai, jog jie gali būti tik maži, bet jokiais būdais ne per dideli smile.gif

Visumoje prie pokyčių reikia laiko priprasti, pamatysi, praeis laiko, apsiprasi, tinimas praeis ir vaizdas tik gražės 4u.gif
Atsakyti

Del projekcijos. EH . Per didele ar viskas su ja gerai?

gaila Auriozmona nebeuzsuka. Jinai tikejosi didesniu. Butu idomu kaip dabar.

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 23, 08:55)
<p>Turiu toki klausima del (.)(.) svorio su impl. rolleyes.gif Ar sunkus jie? Skaitau, kad ir kakla ir nugara skauda. Cia is b lite puslapio. Tie lengvieji impl labai vilioja. Visu 1000 brangesni. Taigi sunku susigyventi su svoriu ar nieko ten baisaus?  4u.gif </p>

Man tai nieko neskaudejo, nejauciau jokio diskomforto del svorio.
Atsakyti

Sveikos :)

Vis pamastau apie foruma, bet neprisiruosdavau prisijungt paskaityt :)) vasara, panasu veiksmo mazokai cia :)

As jau virs 2men.po op. Zinoma, mazi.. 😂

Noretusi aukstesnio virsaus.nu bet kai bus galima nesiot su pakietinimu, atsiras ir virsus 😁

Siaip visai jau jie man vienodi atroodo.nenusifotkinu tik .ikelsiu kada foto, kai prisiruosiu 😎

O siaip laiminga!

Kazkas klause del speneliu jautrumo.mani pjuvis po apacia, viskas ok.niekas nepakito :)

Atsakyti

Nuo pjuvio nepriklauso speneliu jautrumas. 


Kadangi as dejausi auksciausia profili, tai jau ko ko, bet putlumo virsuje netruksta :D

Atsakyti

Dr, smagu tave girdeti!!! 🤗 Sakai mazi, ane 😄 Tadu ir as nebedvejosiu del dydzio 👍🏻Ar miegi jau ant pilvo? Kada darbingumas grizo? 

Nuo pjuvio nepriklauso speneliu jautrumas. 

Kadangi as dejausi auksciausia profili, tai jau ko ko, bet putlumo virsuje netruksta :D

O dejais anatominius ar apvalius? Mano bus anatominiai EH. 

Atsakyti

Dr, smagu tave girdeti!!! 🤗 Sakai mazi, ane 😄 Tadu ir as nebedvejosiu del dydzio 👍🏻Ar miegi jau ant pilvo? Kada darbingumas grizo? 

 

 

O dejais anatominius ar apvalius? Mano bus anatominiai EH. 

Apvalius ;)

Atsakyti

Dr, smagu tave girdeti!!! 🤗 Sakai mazi, ane 😄 Tadu ir as nebedvejosiu del dydzio 👍🏻Ar miegi jau ant pilvo? Kada darbingumas grizo? 

Nesuk galvos :) imk max :))

Ant pilvo visiskai ne, taip biski per sona prigulu tik :)) nelabai patogu..spaudzia lyg 🤔😀

Darbingumas gana greitai, po 2 savaiciu jau visai puikiai jauciausi , po menesio  isvis jau pamirst pradejau op., o po dvieju atrodo, kad taip seniai ta op.buvo 😂

Atsakyti

Nesuk galvos :) imk max :))

Ant pilvo visiskai ne, taip biski per sona prigulu tik :)) nelabai patogu..spaudzia lyg 🤔😀

Darbingumas gana greitai, po 2 savaiciu jau visai puikiai jauciausi , po menesio  isvis jau pamirst pradejau op., o po dvieju atrodo, kad taip seniai ta op.buvo 😂

👍🏻Aciu!

Ir dydi ir profili sakai max deti? Su sizeriais neatrode kazkas per daug.

Atsakyti

👍🏻Aciu!

Ir dydi ir profili sakai max deti? Su sizeriais neatrode kazkas per daug.

Pas mane zemas profilis.bet man pagal paskaiciavimus tiek siule ...nes mano speneliai lyc aukstai...?! Jau ir nebepamenu...tai aukstas profilis matyt butu nlb graziai ziurejesis.tai db be push up'o man truksta lb papu :)) nu yra jie is apacios ir is sono, bet va to virsaus :) aisku bus galima nesiot visas liemeneles susideliosiu as juos kaip man noris :)

Atsakyti

Dr, tau matyt, su apvaliais graziau butu. Bet tai zinok, zmogau, kaip atrodys konkreciai tau  :oh: As taip pat dvejoju, ar teisingas pasirinkimas anatominiu. Nes virsaus neturiu. Lb nenoriu liemeneliu vel su visokiais paturbinimais.  :ax:

 

Sakai tavo (.)(.) db vienodi? Nesimato skirtumo kuris apalus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 27 birželio 2017 - 01:18

Dr, tau matyt, su apvaliais graziau butu. Bet tai zinok, zmogau, kaip atrodys konkreciai tau  :oh: As taip pat dvejoju, ar teisingas pasirinkimas anatominiu. Nes virsaus neturiu. Lb nenoriu liemeneliu vel su visokiais paturbinimais.  :ax:

Sakai tavo (.)(.) db vienodi? Nesimato skirtumo kuris apalus?

Ikelsiu kuria diena foto.kai pasidarysiu 😀nu lb norint gal ir iziuretum.bet ziurint i veidrodi taip itin netyrinejant, tai nepasakysi lb 🙈

Man iki tol kol neisidejau tai norejosi tik laso, bet ir lasas gali but auksto profilio su virsum tada jau . Bet as nenorejau kazkaip to virsaus.naturaliai norejau, nu bet graziau, kai yra iskilimas virsuj, kai db ziuriu ....

Nu bet aisku, skonio reikalas :)) mano skonis ziuriu po op.pasikeites 🤣

Atsakyti