Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Agiku @ 2017 06 19, 21:53)
Mano žiogai dabar atostogauja visi. Prieš akis dar 2,5 mėn triukšmingų ir bėgančių "atostogų"  biggrin.gif
O tu vasarą atskrisi į LT?


Tai kad LT nėr vasaros biggrin.gif Poryt kelioms dienoms skrendu, ir beveik visą rugsėjį būsiu, tai gal rudeniop išeis tau skolą grąžinti (nepamenu, alaus ar vyno - iš tiesų nepamenu ir už ką, tik žinau, kad skolinga biggrin.gif ) beer.gif beer.gif

Išprotėčiau su tokiom "atostogom", kaip tavo schmoll.gif . Važiuosit kur, ar visą laiką Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 06 20, 07:10)
Tai kad LT nėr vasaros biggrin.gif Poryt kelioms dienoms skrendu, ir beveik visą rugsėjį būsiu, tai gal rudeniop išeis tau skolą grąžinti (nepamenu, alaus ar vyno - iš tiesų nepamenu ir už ką, tik žinau, kad skolinga  biggrin.gifbeer.gif  beer.gif

Išprotėčiau su tokiom "atostogom", kaip tavo  schmoll.gif . Važiuosit kur, ar visą laiką Vilniuje?

Tai aš gal ir esu lengvai išprotėjus biggrin.gif

Nežinau dėl vasaros. Lyg sesė nori man sujaukt planus, tai kol kas pasimetus: ar čia sesės laukt svečiuose, ar atostogas planuotis...

O tavęs lauksiu atvykstant rudenį mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, aš jau para po operacijos. Iškilo klausimas, kaip Jūs plaukus plovėt, kei rankų iškelti negalima? Niekaip nesugalvoju, negi kaskart vyro prašyti :)?

Atsakyti
QUOTE(Simasina @ 2017 06 22, 15:42)
<p>Sveikos, aš jau para po operacijos. Iškilo klausimas, kaip Jūs plaukus plovėt, kei rankų iškelti negalima? Niekaip nesugalvoju, negi kaskart vyro prašyti smile.gif?</p>

Prispaudi rankas prie kuno, sukenki per alkunes, pasilenki i prieki, palenki galva i kokia vonia ir plauni. Po kokiu 2 sav.jau ir duse nestipriai kilsteli ir plauni.
Atsakyti

Simasina, sveikinimai! 🤗 Kaip jautiesi? Pasipasakok placiau:) viskas idomu nuo pradziu :)

Atsakyti

Turiu toki klausima del (.)(.) svorio su impl. :rolleyes: Ar sunkus jie? Skaitau, kad ir kakla ir nugara skauda. Cia is b lite puslapio. Tie lengvieji impl labai vilioja. Visu 1000 brangesni. Taigi sunku susigyventi su svoriu ar nieko ten baisaus?  :4u: 

Atsakyti

Dėkui :). Jau antra para, tai jaučiuosi visai neblogai. Kaip sakau jau nebeskauda nuo kiekvieno judesio. As vis dar klinikoj, nes viena (.) tinti pradėjo, tai gavau antrą narkozę ir įdėjo dreną. Bendrai tai dabar man krūtinė per didelė, bet kiek skaičiau tinimui atslūgus sumažėja? Man dėjo 330 ml polytech. Buvo siūlyta ir 275 ml, bet gydytojas sakė dažniausiai per dideli nebūna :). Aišku ir čia paskaičius paskutinius postus pasiryžau didesniems, ir dbr kai visada apsvarstymų viskokių kyla :D. Operavausi pas K.M.

Atsakyti
Simasina, sveikinu 4u.gif , lengvo gijimo tau.

Mane tai ypač domina nedidelius cc susidėjusių įspūdžiai, nes pati didelių nenoriu.
Atsakyti

Simasina, as irgi ten pat busiu rugpjuti :) ir net dydi man siule ta pati, bet paskaicius patirtis merginu, irgi paprasiau max 🙈 Kabinete nebuvo lyg dideli lb, bet imu dvejoti, o dar va tu sakai didoki... o koks tas jausmas per dideli? Nenaturaliai jautiesi? Sunku fiziskai? Aisku, dar tik diena antra, viskas keisis. 

 

Tapatybe, kiek cc tu isivaizduoji nedidelius?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 23 birželio 2017 - 10:02

Tas didumas toks, kad jie dabar tokie į plotį išėję :). O kai nieko neturėjai tai taip ir atrodo , kad dideli :). Pas mane dar ta projekcija aukštoka. 

Na tikiuosi po tinimų bus pats tas. Priminkit per kiek laiko atslūgsta?

Atsakyti
Pinot'e, nedideliais laikau iki 300 ml, o jei pagal siekiamą dydį - tai pilną C. Turiu nepilną B, tai to pilno C ir siekiu smile.gif
Atsakyti

Man su 330 ml ir nežadėjo daugiau nei C :). Sakė tarp B ir C turėtų būti. Bet gal dėl to, kad pradiniam stovy nieko nebuvo :)

Atsakyti