Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Del liemeneles nesuku galvos. Kokia uzrengs, tokia nesiosiu. O kuo ipatinga Macom?

 

Nerimauju del randu aplink speneli. Kiek matomi, ar galima susigyventi. Pakomentuokit, kas turit  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 16 birželio 2017 - 15:18
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 16, 16:15)
<p>Del liemeneles nesuku galvos. Kokia uzrengs, tokia nesiosiu. O kuo ipatinga Macom?</p>
<p> </p>
<p>Nerimauju del randu aplink speneli. Kiek matomi, ar galima susigyventi. Pakomentuokit, kas turit  4u.gif</p>

Įmesiu linką:
http://www.macom-med...st-surgery/bras

Atrodo dailios ir patogios, aš daug keliauju, tai patogumas svarbu. Bus ir progų po op, kai reikės kuo mažiau griozdiškos liemenėlės 😃
Atsakyti
Mergaites, del menesiniu turetumet perspeti savo gydytojus. Nes kai kurie neoperuoja ju metu. O kaikurie tiesiog kazkokiu vaistu suleidzia ir nekreipia demesio.

O jums atrodo, kad neuzteks vienos pooperacines liemeneles, kad norite dar pirkti? Geriau gal kokia sportinuke rolleyes.gif

Del randu aplink speneli, tai labai priklauso nuo pacios organizmo gyjimo ir randejimo savybiu bei gydytojo sugebejimo labai tikslioj vietoj prapjauti. Pas mus viena nare buvo, kuriai visikai nieko nesimato, idealiai sugijo. As linkusi i randu isplatejima, tai man turbut matytusi. Dar pavyzdziuose esu maciusi, kad aiskiai matosi, kai ne tiksliai per riba spenelio susiliejimo su kruties baltesne oda pjauta, o per spenio tamsiaja dali, tai po metu kai randas nusvieseja, matosi.
Atsakyti
Sveikos.

Apie liemeneliu dydzius kalbant, tai isitikinau, kad kiekvienos firmos ir modelio liemeneliu dydziai skiriasi. Turiu 70 E, kurie man i mazaja puse, o neseniai nusipirkau 75 B ir puikiai tinka. Visi normaliu apatiniu kompaniju, ne turginiai.

As po operacijos buvau tokia laiminga, kad man ir ant nugaros miegoti gerai buvo, nors dazniausiai ant pilvo miegu, be to, israso migdomuju, kurie issigelbejimas tuo metu
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 06 16, 18:39)
* Apie liemeneliu dydzius kalbant, tai isitikinau, kad kiekvienos firmos ir modelio liemeneliu dydziai skiriasi.
**  israso migdomuju, kurie issigelbejimas tuo metu


* Oho, kaip skirtingai... unsure.gif Tai pradzioj is internetiniu geriau nerizikuot uzsakinet nesimatavus...

** Aha migdomieji iseitis, kai jau visai blogai... Bet taip norisi kuo maziau tos chemijos i save... Jau narkoze, antibai, nuskausminamieji, jei dar migdomieji... kaip transo busenoj visa menesi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 17, 08:52)
* Oho, kaip skirtingai...  unsure.gif  Tai pradzioj is internetiniu geriau nerizikuot uzsakinet nesimatavus...

** Aha migdomieji iseitis, kai jau visai blogai... Bet taip norisi kuo maziau tos chemijos i save... Jau narkoze, antibai, nuskausminamieji, jei dar migdomieji... kaip transo busenoj visa menesi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

aš migdmųjų gavau tik dvi tabletes, anot daktaro, kad nepriprasčiau.
Tai po vienos tabletės toookį nesąmoningai realistišką, ryškų ir šlykštų košmarą sapnavau, kad bijojau antrą tabletę gert..
Bet šiaip situacija tokia, kad paskui tenka veik verkti, kad tik kas duotų tų migdomųjų ir pavyktų nors kokią naktį išmiegot.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 17, 08:52)
* Oho, kaip skirtingai...  :unsure:  Tai pradzioj is internetiniu geriau nerizikuot uzsakinet nesimatavus...

** Aha migdomieji iseitis, kai jau visai blogai... Bet taip norisi kuo maziau tos chemijos i save... Jau narkoze, antibai, nuskausminamieji, jei dar migdomieji... kaip transo busenoj visa menesi  :D  :D  :D


As gavau 5 tabletes migdomuju. As is tu, kur sunku vakare uzmigti ir paprastai, tai pirmas dvi naktis geriau po visa, o po to po puse, bet tikrai nepripratau.
Atsakyti

Įmesiu linką:
http://www.macom-med...st-surgery/bras

Atrodo dailios ir patogios, aš daug keliauju, tai patogumas svarbu. Bus ir progų po op, kai reikės kuo mažiau griozdiškos liemenėlės 😃

Labai superines 👍🏻Ir grazios ir matyt patogios. Dar faina, kad suskirstytos laikotarpiais. Patogu lb, ieskotis sportiniu ir atsirinkineti nereikia. 

Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 06 16, 16:21)

Atrodo dailios ir patogios, aš daug keliauju, tai patogumas svarbu. Bus ir progų po op, kai reikės kuo mažiau griozdiškos liemenėlės 😃


Nesuprantu, kur jus ta grazuma matot, jos beveik identiskos mano turetiems sarvams, ypac Ultimate modelis, tai net nupurte pamacius biggrin.gif rolleyes.gif . Siaip nemetyciau pinigu antrai post-surgical liemenelei, nebent lieptu nesioti du - tris menesius, bet ir tai geriau sportine pirkti, kuri ir po to pravers.

QUOTE(Agiku @ 2017 06 17, 14:23)
aš migdmųjų gavau tik dvi tabletes, anot daktaro, kad nepriprasčiau.



As isvis negavau nei migdomuju, nei antibiotiku, tik beviltisko nimesilio puse pakuotes. Teko organizuotis paciai.


Laba.
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 06 18, 07:50)
As isvis negavau nei migdomuju, nei antibiotiku, tik beviltisko nimesilio puse pakuotes. Teko organizuotis paciai.
Laba.

Laba.
Jau bais pasigedau tavęs. Kaip gyvuoji?

Moocho irgi nebeužsuka, kai temos naujos nereikia kurt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 06 18, 21:05)
Laba.
Jau bais pasigedau tavęs. Kaip gyvuoji?

Moocho irgi nebeužsuka, kai temos naujos nereikia kurt biggrin.gif


Siaip vis uzsuku paskaityti, bet kad neturiu ko pasakyti, tai ir tyliu smile.gif . Gerai gyvuoju, oras atsilo, tai voliojimasi ant sofkes iskeiciau i voliojimasi prie baseino cool.gif Kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 06 19, 07:23)
Siaip vis uzsuku paskaityti, bet kad neturiu ko pasakyti, tai ir tyliu smile.gif . Gerai gyvuoju, oras atsilo, tai voliojimasi ant sofkes iskeiciau i voliojimasi prie baseino cool.gif Kaip tu?

Mano žiogai dabar atostogauja visi. Prieš akis dar 2,5 mėn triukšmingų ir bėgančių "atostogų" biggrin.gif
O tu vasarą atskrisi į LT?
Atsakyti