Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Labas, mergaites, smagu prie jusu prisijungti.🙈
Mano op suplanuota liepos 12. Uzvakar buvau konsultacijoj pas Daunoraviciu, siulo deti 400 arba 425ml apvalius, auksto profilio. Kokius detumet jus? As trupui bijau, kad nebutu per dideli, nebutu riplingo rizikos ir trt. Mano ugis 172, svoris 64kg.
Dabar turiu tuscia B, noriu nedidelio D.
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 06 15, 22:42)
Durniausia, kad atrodo, kad tik nebutu per dideli, o kai sukisa, nieko ten nedideli. Man su 335 ml gavosi B. Tai va, ko reikia bijoti smile.gif))

O kas buvo iki op? Aš noriu C, dės 305 ml, dabar liemenėlės 75B, nors gyd sakė, kad turėtų būti 70C. Keistokai susirodė, nes į 70 cm netelpu niekaip, o ir į C po vaikų žindymo neturiu ką dėt 😃
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 06 15, 22:40)
O kas buvo iki op? Aš noriu C, dės 305 ml, dabar liemenėlės 75B, nors gyd sakė, kad turėtų būti 70C. Keistokai susirodė, nes į 70 cm netelpu niekaip, o ir į C po vaikų žindymo neturiu ką dėt 😃

Nieko nebuvo. AA 75. verysad.gif delto gal ir nesigavo C. Jei turi B gal ir gausis C su tiek ml.
Papildyta:
QUOTE(Airootia @ 2017 06 15, 22:12)
Labas, mergaites, smagu prie jusu prisijungti.🙈
Mano op suplanuota liepos 12. Uzvakar buvau konsultacijoj pas Daunoraviciu, siulo deti 400 arba 425ml apvalius, auksto profilio. Kokius detumet jus? As trupui bijau, kad nebutu per dideli, nebutu riplingo rizikos ir trt. Mano ugis 172, svoris 64kg.
Dabar turiu tuscia B, noriu nedidelio D.

Apvalus ir taip dideli atrodo. Gali ir mazesnius imti. Bet visos patars deti maximuma. Manau tikrai gailesies mazus idejusi. Bus labai geazu ir sexy. Geriausia foto daktarui parodyti, ko mazdaug tikiesi.
Atsakyti

Tapatybe, man speneli kels, nes apacios nelabai turiu :rolleyes: Norejo pradzioj daryti T pjuvi, ty su pakelimu, bet permastem, kad krutis sumazes, ir labai jau panosej atsidurs. Todel dydi padidino iki max- 380 opticon xp. Tai va sitas variantas sako bus arciau mano isivaizduojamo. Tokiu kaip noreciau, su mano fiziologija nepadarys  :ax:

 

Del miego ir as turiu fobija, nes jokia kita poza nemiegu, kaip pilvas  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot'e: 15 birželio 2017 - 23:42

O kas buvo iki op? Aš noriu C, dės 305 ml, dabar liemenėlės 75B, nors gyd sakė, kad turėtų būti 70C. Keistokai susirodė, nes į 70 cm netelpu niekaip, o ir į C po vaikų žindymo neturiu ką dėt 😃

Mano 75B tuscias. Sake su 330 bus c, o su 380-d. Skamba dideliai tas D dydis. Bet remdamasi visu potyriais, tikiuosi, kad per didelis nebus  :geda: 

Atsakyti
QUOTE(Akimirkos jėga @ 2017 06 15, 23:54)
Nieko nebuvo. AA 75. verysad.gif delto gal ir nesigavo C. Jei turi B gal ir gausis C su tiek ml.

Aišku 4u.gif
Tikiuosi, kad po 300 sudėjus, tikrai vienas dydis prisidės. Man net ne tiek dydis svarbu, kiek forma, kuri šiaip nebloga likus, na bet toli gražu nuo to, ko noriu ir ką turėjau.
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 16, 00:38)
Tapatybe, man speneli kels, nes apacios nelabai turiu rolleyes.gif Norejo pradzioj daryti T pjuvi, ty su pakelimu, bet permastem, kad krutis sumazes, ir labai jau panosej atsidurs.

Del miego ir as turiu fobija, nes jokia kita poza nemiegu, kaip pilvas

Tai tau rimtesnė operacija... bet viską gerai padarius, grožis bus biggrin.gif

Su miegu nenoriu net galvot, turiu stuburo problemų, ant nugaros nemiegu nuo paauglystės, surakina nuo tokio gulėjimo. Miegosiu sėdėdama, jei ką.
QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 16, 01:05)
Skamba dideliai tas D dydis. Bet remdamasi visu potyriais, tikiuosi, kad per didelis nebus  blush2.gif 

Aš apie metus turėjau turbūt E jei ne didesnį. Man buvo kraupu, nes pati buvau liekna, tik papai didžiuliai. Trukdė miegot, plėšdavo odą, spausdavo vienas kitą, pabėgėt nri nebandyt - veidą nusidaužysi... biggrin.gif Nenoriu didelių. Man netinka, nes taip ir likau smulkaus sudėjimo.
Atsakyti
Merginos, ar nieko, jei numatoma op data per mm? ax.gif Buvo kuriai sitaip?
Atsakyti
Viskas smile.gif pervedziau avansa 500€ ir parasiau, kad desiuosi 425 ml smile.gif dabar su nerimu lauksiu liepos 12 smile.gif

Mane operuos 12, o pagal plana susirgti menesinem turiu 13 diena, tai bandysiu pagert vitamino C daugiau, gal pasivelins keliom dienom.
Atsakyti
Man sakė, kad geriau nebūtų mėnesinių op dieną. Turėčiau susirgt savaitė po op, kaip tik kelionės namo metu...

Dar pakartosiu klausimą, ar kas išbandėt Macom pooperacinius liemenukus, ar verta įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 06 16, 14:42)
Man sakė, kad geriau nebūtų mėnesinių op dieną. Turėčiau susirgt savaitė po op, kaip tik kelionės namo metu...

Dar pakartosiu klausimą, ar kas išbandėt Macom pooperacinius liemenukus, ar verta įsigyt?

Nemanau, kad kas nors siuntėsi. Visų pirma, neaišku, kokį dydį siųstis, nes dydį sužinosi tik po OP. Ir, tarkim, aš prieš OP nešiojau 75 apimties, po OP pabudau su 70 apimties liemenėle C dydžio, o dabar nešioju 70D.
Tai kokį tada dydį siųstis, labai sunku atspėti.

Liemenėlę vieni gydytojai rekomenduoja dėvėti mėnesį, kiti - du mėnesius.
Tas laikas prabėga taip greit, kad dauguma neperka dar vienos pooperacinės liemenėlės, išsiverčia su viena, o, kai reikia pasikeisti, dėvi sportinę liemenėlę, kurią vėliau ir taip pritaikys 4u.gif
Atsakyti

Man atrodo ir mano dienos bus per op  :oh: per dideliu nenoreciau, bet sako ne viena nesiskunde del per dideliu, tik del per mazu  :) 

Atsakyti
Dėkui, Agiku 4u.gif
Smagu, kad grįžo ir pataria tos, kur jau praėjo viską, labai padeda 4u.gif

Apie Macom rašo, kad ji prisitaiko prie dydžio, pirkti reikia tokią, kokia tiks dabar. Mano op rugpjūčio 1, tai jei dydis netiks - spėčiau pasikeist.
Atsakyti