Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos. As tai visai be nuotaikos esu del papu, nenoriu net cia pas jus dazniau uzsukti. Lauksiu 6 men eisiu pas vietini chirurga konsultuotis, ka ir kaip galima pakeisti, nes i LT nezadu greitai grizti
Atsakyti
Sveikos, mergickos smile.gif

Siunciu ligoniukams po 4u.gif

Neleidzia kazkodel cituoti man siandien... blink.gif

Zodziu, susisiekiau su klinika, kad primintu, kokio dydzio implantus pasirinkau, tai saunuois KM uzsake net 3 skirtingu dydziu biggrin.gif 380, 424 ir 480 bigsmile.gif zinant, kad tarp mano papuliu gan nemazas skirtumas, tai manau, kad cia 2 skirtingi dydziai (380+425 ir 425+480). Tas paskutinis dydis mane siek tiek gasdina biggrin.gif bet ir vilioja, kadangi visos sako tik didesnius biggrin.gif bigsmile.gif

Siek tiek pergyvenu del sveikatos, sioks toks persalimas laikosi jau 3 savaites, kosulys ne pastovus, bet bijau, kad nepablogetu... 3 savaites beliko blink.gif bigsmile.gif kraujo tyrimus pasidariau, viskas liuks, bet darys pakartotinus ir pries operacija..

MrsNorris - baltai pavydziu silumos wub.gif

Tropic 4u.gif pas ka dareisi?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Tropic, o ka tavo gyd. sako? Kodel taip yra ir ka galima padaryti?

Manes po keliu sav laukia pilvo op. Bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 01 13, 19:42)
Sveikos. As tai visai be nuotaikos esu del papu, nenoriu net cia pas jus dazniau uzsukti. Lauksiu 6 men eisiu pas vietini chirurga konsultuotis, ka ir kaip galima pakeisti, nes i LT nezadu greitai grizti


As gal durna, bet apziurejau tavo nuotraukas visaip kaip, ir su zoom'u, ir be, ir nors uzmusk nematau, del ko depresuoti reiketu (atvirai pasakius, ir ka taisyti nematau unsure.gif ).

Laba.
Atsakyti
mergytes, ar spenelis turetu butu center implanto. yra taip kad ten kur mazesni impalnta dejo tai tikrai spenelis vidury, o kur didesni implanta tai link pazasties ta dalis kruties tokia didele, tokia plati. as vis dar verku del skirtingu savo papuliu dydziu. jei priimtumet i albumeli, imeciau nuotarukas palyginimui. jau sia sav skambinsiu savo daktarui- tegu jis pabando pasakyti kad cia nieko baisaus. net per rubus mama sako kad matos kad viena pilnesne , platesne verysad.gif nu kad as pati matau tai faktas, bet kad aplinkiniai pradeda matyti tai jau biesina...
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 15, 10:38)
As gal durna, bet apziurejau tavo nuotraukas visaip kaip, ir su zoom'u, ir be, ir nors uzmusk nematau, del ko depresuoti reiketu (atvirai pasakius, ir ka taisyti nematau  unsure.gif ).


Sveikos!

Tai gal as durna, kad nepatenkinta esu ir man buvo graziau, anksciau biggrin.gif
O tada, kai siunciau nuotraukas chirurgas nieko nepastebejo, kas Blogai.
Papildyta:
QUOTE(irmulina @ 2017 01 15, 17:24)
mergytes, ar spenelis turetu butu center implanto. yra taip kad ten kur mazesni impalnta dejo tai tikrai spenelis vidury, o kur didesni implanta tai link pazasties ta dalis kruties tokia didele, tokia plati. as vis dar verku del skirtingu savo papuliu dydziu. jei priimtumet i albumeli, imeciau nuotarukas palyginimui. jau sia sav skambinsiu savo daktarui- tegu jis pabando pasakyti kad cia nieko baisaus. net per rubus mama sako kad matos kad viena pilnesne , platesne verysad.gif nu kad as pati matau tai faktas, bet kad aplinkiniai pradeda matyti tai jau biesina...

Suprantu tave 4u.gif pas mane per centra ir irgi i sonus iseje kazkiek
Atsakyti
Sveikos, noriu is A tuscio į C man siulo 425cc Neatrrodo daugoka? Nenoriu didesniu
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2017 01 15, 18:50)
Sveikos, noriu is A tuscio  į C man siulo 425cc  Neatrrodo daugoka? Nenoriu didesniu

Koks ugis, svoris?
Atsakyti
na va, pasitariau dar viena daktare. Tai dydį siūlo tą patį ax.gif
tik implantus kitus - mentor - kaip dabar žinoti kurie geresni? blink.gif
ir nezinau, pas kuri gydytoja operuotis...kaip jus pasirinkote?

Kazkaip pasimeciau visai, ka cia daryti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 16 sausio 2017 - 19:32
QUOTE(Kosmita @ 2017 01 16, 20:32)
na va, pasitariau dar viena daktare. Tai dydį siūlo tą patį  ax.gif
tik implantus kitus - mentor - kaip dabar žinoti kurie geresni?  blink.gif
ir nezinau, pas kuri gydytoja operuotis...kaip jus pasirinkote?

Kazkaip pasimeciau visai, ka cia daryti  unsure.gif


March 1st, 2016

Mentor is made in the USA. Polytech is made in Germany. Both companies offer a variety of breast implants including highly cohesive gummies. Mentor is FDA approved. Polytech is not right now, but they're working on it. Best wishes always, Dr. Aldo
___

Jei Polytech vis dar nera FDA approved, ko gero rinkciausi Mentor. hmm.gif

Na bent jau as po info paiesku save itikinau,kad man Mentor'as bus geriausias 4u.gif
Atsakyti

na va, pasitariau dar viena daktare. Tai dydį siūlo tą patį ax.gif
tik implantus kitus - mentor - kaip dabar žinoti kurie geresni? blink.gif
ir nezinau, pas kuri gydytoja operuotis...kaip jus pasirinkote?

Kazkaip pasimeciau visai, ka cia daryti unsure.gif

Man atrodo, dydis pats tas  :)  as ejau i vienintele konsultacija, as chirurga Kestuti Maslauska (Grozio Chirurgija), nes girdejau daug geru atsiliepimu apie ji ir pacia klinika, todel daugiau nieko neieskojau  :P  operacija Vasario 6 diena, laukiu nesulaukiu  :yahoo: 

Skaitau praeita tema ir esu ziauriai suzaveta Ingriduska  :wub:

 

Sveikos, merginos  :4u:  kaip laikotes? Mane mokslai visai negatyviai nuteikia, tingiu ir nebenoriu daugiau mokintis ir dirbti tuo paciu, bet vos keletas menesiu beliko...

Atsakyti

Dar klausimelis:  as griztu i Lietuva sekmadieni, pirmadieni ryte jau turiu buti klinikoje, tai nezinau kada ir kur nusipirkti tepaliukus nuo issutimo (jei prireiktu), randams, nuskausminamuju?... Ar pades klinika suorganizuoti sita reikala ar teks paciai kazkaip? Cia apie Grozio Chirurgija  :mirksiukas:

Atsakyti