Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Sangria7 @ 2017 06 09, 21:21)
Kodėl taip tylu?
Niekas neplanuoja, nesioperuoja, nenori pasidalint patirtim  rolleyes.gif ?
Išlyskit bent kartkarčiais iš tų savo uždarų temelių, čia yra naujokių, alio  4u.gif

Alio, planuojanciu nera daug, toks metas, vasara ax.gif Kai kokie klausimai kyla, stengiames atsakyt, bet pacios naujokem aktualiu temu nevystysim gi 4u.gif klauskit kas rupi 4u.gif
Atsakyti

Man kitą savaitę operacija. Ir laukiu ir neramu :). Labiausiai bijau pooperacinio laikotarpio, ir kad iš rikiuotės iškrisiu per ilgai :). Vaikais rūpintis kažkam reikia..

Priminkit, ką reikia vežtis iš daiktų gulantis į kliniką?

Atsakyti
Sveikos,

Nutekejus informacijai is GK, radau savo pavarde ir kitus asmens duomenis tinkle..
Nuotrauku aciu D dar nera, bet kaip suprantu, birzelio pabaigoje ir jos bus paviesintos.

Noriu pasiteirauti esanciu forume dalyviu, kas yra panasioje situacijoje ir ketina ginti savo teises, teikiant ieskini GK, parasykite man prasau asmenine zinute smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Planuoju (.)(.) Iskilo keleta klausimu, kur med. straipsniuose, ar gyd. neatsakys - reikia is praktikos ;)
1. Po op, jau sugijus - ar nesumazejo krutines (speneliu) jautrumas? Na, turiu omeny lovos reikalus...?
2. Del intensyvaus sporto. (kroso, kickbox ir pan.) Ar nesijaucia implantai? Aplamai, ar buna situaciju, kai jie jauciasi?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 14, 18:46)
Sveikos merginos,
Planuoju (.)(.) Iskilo keleta klausimu, kur med. straipsniuose, ar gyd. neatsakys - reikia is praktikos ;)
1. Po op, jau sugijus - ar nesumazejo krutines (speneliu) jautrumas? Na, turiu omeny lovos reikalus...?
2. Del intensyvaus sporto. (kroso, kickbox ir pan.) Ar nesijaucia implantai? Aplamai, ar buna situaciju, kai jie jauciasi?
Aciu

1. Sumazejo. 1 (.) Skausmingas. Po operacijos 6 men.
2. Man netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 14, 19:46)
Sveikos merginos,
Planuoju (.)(.) Iskilo keleta klausimu, kur med. straipsniuose, ar gyd. neatsakys - reikia is praktikos ;)
1. Po op, jau sugijus - ar nesumazejo krutines (speneliu) jautrumas? Na, turiu omeny lovos reikalus...?
2. Del intensyvaus sporto. (kroso, kickbox ir pan.) Ar nesijaucia implantai? Aplamai, ar buna situaciju, kai jie jauciasi?
Aciu

1. Man sugrįžo, koks buvo prieš visus gimdymus/maitinimus. Žodžiu, dar geriau nei buvo prieš OP
2. Praėjo pusantrų metų, nepadarau atsispaudimo. Ai, bet jau man dėl to vienodai. Metus skaudėjo vieną krūtį nuo vos didesnio fizinio krūvio, dabar nebe.


Čia taip individualu, kad net jei visos pasakytų, kaip jaučiasi, negalėtum pasidaryti išvadų, kaip bus tau.
Atsakyti
Akimirkos jega, Agiku - aciu, kad pasidalinate savo patirtimi 4u.gif 4u.gif

Dar idomu... kad po OP, tam tikra laika (gan netrumpa) miegoti galima TIK ant nugaros. Tai man jau susitaikyt su bemiegem naktim, ar dar bandyt ieskot alternatyvu, nes tik ant sono galiu uzmigt/miegot, kitaip ne neisivaizduoju unsure.gif ax.gif Ar ir Jums tai buvo problema? ax.gif

Tiesa, kaip su antibiotikais po OP? Ar visom rekomenduoja sugerti kursa, ar nuo situacijos priklauso?
Atsakyti
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 15, 12:50)
Dar idomu... kad po OP, tam tikra laika (gan netrumpa) miegoti galima TIK ant nugaros. Tai man jau susitaikyt su bemiegem naktim, ar dar bandyt ieskot alternatyvu, nes tik ant sono galiu uzmigt/miegot, kitaip ne neisivaizduoju  unsure.gif  ax.gif 
Tiesa, kaip su antibiotikais po OP? Ar visom rekomenduoja sugerti kursa, ar nuo situacijos priklauso?

Spenelio jautrumas gali dingti, jei pjuvis per speneli. Del to rinkausi pjuvi po krutimi. Viskas jautru smile.gif
Antibiotiku man israse recepta gyd, bet sake jei nepakils temperatura, tai geriau ju ir nepirkti, negerti. Tai neprireike.
Del miegojimo ant nugaros, sunkiausia bus pora pirmu savaiciu, po to pripranti, sukioji klubus visaip i sonus, dar svarbu pasidaryti patogu "sosta" is pagalviu, kadangi reikia beveik pusiau sedint guleti. Pagalve po keliais pasikisti.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 06 15, 12:00)
Del miegojimo ant nugaros, sunkiausia bus pora pirmu savaiciu, po to pripranti, sukioji klubus visaip i sonus, dar svarbu pasidaryti patogu "sosta" is pagalviu, kadangi reikia beveik pusiau sedint guleti. Pagalve po keliais pasikisti.


Joli84, aciu - ramiau iskart paliko, kad situacija nebeviltiska 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

Kada deda per speneli, tas randas aplink nyksta, ty nebebuna toks aiskus, ar vistik aureole taip ir lieka tarsi ireminta? Rinkciausi jau geriau po krutine, bet mano atveju geriau sako per speneli. 

Atsakyti

QUOTE(Pinot'e @ 2017 06 15, 16:10)
<p>Kada deda per speneli, tas randas aplink nyksta, ty nebebuna toks aiskus, ar vistik aureole taip ir lieka tarsi ireminta? Rinkciausi jau geriau po krutine, bet mano atveju geriau sako per speneli. </p>

Pinot'e, o kodėl per spenelį geriau, ar paaiškino? Koks tas atvejis?
Pas mane aureolės mažytės, nežiūrint ilgalaikio žindymo, nelabai ant savęs tokio pjūvio įsivaizduoju.
Dar prieš konsultacijas buvau nusprendus, kad noriu pjūvio pažasty - man randai puikiai gyja, jei metus teks vengti betankovių rūbų, tikrai nematau bėdos, darbe ir taip santūriai rengiuosi.
Konsultacijoje UK siūlė pjūvį po krūtimis, kai paklausiau, koks skirtumas nuo pjūvio per pažastį, atsakė, kad tai labiausiai priklauso nuo chirurgo patirties, jei jis turi daug praktikos būtent tokio pjūvio - tuomet idealu, jei to nedaro - vadinas būtent su tokiu pjūviu nedirbęs arba neįgudęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapatybė: 15 birželio 2017 - 18:31
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 15, 11:50)
Akimirkos jega, Agiku - aciu, kad pasidalinate savo patirtimi  4u.gif  4u.gif 

Dar idomu... kad po OP, tam tikra laika (gan netrumpa) miegoti galima TIK ant nugaros. Tai man jau susitaikyt su bemiegem naktim, ar dar bandyt ieskot alternatyvu, nes tik ant sono galiu uzmigt/miegot, kitaip ne neisivaizduoju  unsure.gif  ax.gif  Ar ir Jums tai buvo problema?  ax.gif

Tiesa, kaip su antibiotikais po OP? Ar visom rekomenduoja sugerti kursa, ar nuo situacijos priklauso?

Man dare pjuvi po krutimi, bet spenelis skausmingas. Kitas nejautrus. Tikiuosi pasikeis.
Antibus geriau, nes bijojau komplikaciju. Ospamox. Jie ne tokie stiprus.
Del miego. As visada vargstu. 2 sav vartojau migdomuosius. Po to ipratau ant nugaros is tik po 6 sav tik verciausi ant sono. Miegojau soste is pagalviu.
Papildyta:
QUOTE(Gal-Gal? @ 2017 06 15, 12:18)
Joli84, aciu - ramiau iskart paliko, kad situacija nebeviltiska  4u.gif  biggrin.gif

Nieko cia nera baisaus ir beviltisko. Daugeliui vienintele beda po operacijos, kai suvokia, kad per mazus (.) (.) isidejo. Po tiek kanciu ir pinigu, tai beviltiskiausias dalykas. Durniausia, kad atrodo, kad tik nebutu per dideli, o kai sukisa, nieko ten nedideli. Man su 335 ml gavosi B. Tai va, ko reikia bijoti smile.gif))
Atsakyti