Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Sangria7 @ 2017 06 01, 16:19)
Draugė grįžo iš konsultacijos euforijoj: dėsis Motiva, atseit pačius pačius geriausius, naujausius, bet jau patikrintus, apvalius, bet vaizdas panašus į anatominių.


Pas mane motiva, tikrai naturaliai atrodo ax.gif

Idejau foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2017 06 01, 17:26)
<p>O as apie Motiva ne kokius atsiliepimus is gydytoju girdejau. Pati nenoriu vien del to, kad ju pavirsius negrubletas.
<p>Man taip des, is tikruju net nepaklausiau, kodel biggrin.gif</p>

Idomu, kurie cia gydytojai tokie "kompetetingi" del Motivos pavirsiu, turbut tie, kurie ju nededa rolleyes.gif Arba blogai juos supratot.
Motiva turi silk pavirsiu (visiskai slidu) ir velvet (grubleta). Kiti gamintojai dar turi poliuretanini (kaip kempine, suauganti su audiniais).
Pas mane Motiva grubletas.

Daugumai dabar deda pusiau po raumeniu, pusiau po liauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 03 birželio 2017 - 20:24
Ar girdejot, kad viena moteris Kaune krito i koma po krutu didinimo? unsure.gif
Atsakyti

Ar girdejot, kad viena moteris Kaune krito i koma po krutu didinimo? unsure.gif

Ojazau 😱 Nea, negirdėjau. O tu skaitei kažkur ar kaip?

Man ta pati situacija - tik konsultacijoj buvau ir irgi i sarasus su 100 eur kaina atsiduriau. Kur jus ta paviesinta info randat?

Jo jo, the same, buvau tik konsultacijoj, o irgi sarašuose esu 😃, "įkainuota "100€, pašol von, niekam nieko nemokėsiu, dzin man. 

 Kiek kartų bandžiau ta "paskebtą" puslapį atidaryt, nieko man ten neužkrauna, tai vat ir nežinau ką jie ten paskelbė 😊

Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 06 03, 23:08)
Ar girdejot, kad viena moteris Kaune krito i koma po krutu didinimo?  unsure.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 06 03, 23:08)
Ar girdejot, kad viena moteris Kaune krito i koma po krutu didinimo?  unsure.gif

Kur rašo? Neradau unsure.gif
Atsakyti
fb grupeje plastiniu operaciju rase, nes vienos nares mama dirba kliniku reanimacijoje, tai sake atveze komos bukles po krutu didinimo.
Veliau isaiskejo, kad paciente yra zaliavalge ir jos kraujyje natrio beveik 0 buvo. Dabar ji jau atsigauna. Tik neatskleista kurioje cia klinikoje operavo neistyre kraujo pries op, arba istyre, bet rizikave vistiek operuoti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 06 05, 13:37)
fb grupeje plastiniu operaciju rase, nes vienos nares mama dirba kliniku reanimacijoje, tai sake atveze komos bukles po krutu didinimo.
Veliau isaiskejo, kad paciente yra zaliavalge ir jos kraujyje natrio beveik 0 buvo. Dabar ji jau atsigauna. Tik neatskleista kurioje cia klinikoje operavo neistyre kraujo pries op, arba istyre, bet rizikave vistiek operuoti... unsure.gif


Siaubas, kaip baisu...

Bet aš linkusi skeptiškai žiūrėt į tai, kad komos priežastis - žaliavalgystė, mažai natrio ir pan. Dabar tų žaliavalgių ant kiekvieno kampo, jos ir operuojas, ir cezarius daro, o kiek dar viskokių extra operacijų, na bet negirdėjau, kad būtent žaliavalgės kristų į komas po opeacijų.
Gal narkozė pernelyg stipri, ar dar kas...? Visa lengviau pacientui riziką suverst - pati kalta, nes nevalgė mėsos unsure.gif
Ir teisingai Joli sako: jei tas kraujas buvo blogas, trūko Natrio ar dar kažko, tai kurių velnių išvis operavo?
Na , tikėkimės, viskas gerai baigsis jai. Iš visos širdies linkiu 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, o kas visgi didesnis profas: Aštrauskas ar Vikšraitis?
Man vistiek Kaune nusimato operuotis, labiausiai pasitikėčiau šiais dviem ir dar Maslausku.
Jei jau pasirinksiu implantais didint.

O pas Daunoravičių kas nors darėsi iš čia esančių? Net nebūtinai krūtų op - bet ką. Nusiurbimas irgi labai labai domina, nes jis pasiūlė man pabandyt nuo šlaunų nuimt ir TEN uždėt, bet labai baisu, nes neturiu nei vieno atsiliepimo, kam jis būtų natūraliai didinęs...
Atsakyti

Sangria, visi trys tavo pasirinkti gyd yra superiniai. Nera kazkurio labesnio. Tiesiog pabendrauk, kuris tau gydytojas, jo siulomas variantas, bendravimas ar dar kazkas bus priimtiniausias, tas ir bus tavo geriausias :)

Atsakyti
Kodėl taip tylu?
Niekas neplanuoja, nesioperuoja, nenori pasidalint patirtim rolleyes.gif ?
Išlyskit bent kartkarčiais iš tų savo uždarų temelių, čia yra naujokių, alio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 06 09, 22:21)
Kodėl taip tylu?
Niekas neplanuoja, nesioperuoja, nenori pasidalint patirtim  rolleyes.gif ?
Išlyskit bent kartkarčiais iš tų savo uždarų temelių, čia yra naujokių, alio  4u.gif

Vis dar planuoju 4u.gif biggrin.gif
Dabar svarstau, ar vertos savo kainos tos Macom pooperacinės liemenėlės? Vis tiek norėsis kažko ir dailesnio, ir patogaus miegot. Realselfe mačiau gerų atsiliepimų.
Atsakyti

Ir as noriu i uzdara tada  :ax: 

Atsakyti