Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(moocho @ 2017 05 31, 14:44)
Apie mane nieko nera tik todel, kad mano konsultacija buvo pries daug daug metu, tada turbut buvo dar ne viskas i kompa suvedama, arba kitaip tvarkomasi. Teigti, kad klinika nekalta ir bet kam taip galejo nutikti yra ne tik juokinga, bet ir visiska nesamone - tai yra ziaurus aplaidumo, skupumo, ir tingejimo rupintis IT atvejis. Protingai daro ne tie, kurie su vagim nebendrarbiauja, o tie, kurie pakankamai ivestuoja i apsauga, o ne vien i blizgucius...


Butent.

QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 31, 23:00)

Žodžiu, užstrigau. Iš kitos pusės, nesu patenkinta, kaip dabar viskas yra. Žodžiu, kol kas dar vis blaškausi.
Bet vistiek noriu, noriu, noriu  4u.gif




Sangria, jei taip nerimauji del silikono, gal palauk, kol Europoje atsiras Ideal Implants..? Kol kas Europoje nera sertifikuotu gydytoju juos naudoti, bet juos sukure tik pries metus, tai manau metu kitu begyje tikrai atsiras ir Lietuvoje 4u.gif

Labas.
Atsakyti

Įsidrąsinau biggrin.gif, nu ir nieko, labiau susiparino, kaip jis vienas tiek laiko bus, negu kaip aš po op atrodysiu. Sako, bile tau to reikia, tai darykis, nors man viskas ten idealu. Net sumokėt pats siūlėsi biggrin.gif
Tai dabar jau tam fronte ramu, galiu pradėt parintis dėl detalių. Pvz, ar moderate man nebus per žemi, jei kažkiek pasmukimas yra, juk žindžiau dvejus metus, dydis gal F buvo, po to į B grįžo. Lašo tai pati noriu, apvalių ir nesiūlė, kažkaip savęs su apvaliais neįsivaizduoju.
Kitas klausimas - dydžių skirtumas pas mane akivaizdus, matosi ir apsirengus, bet implantus dės vienodus, skirtumą koreguos riebalais. Iš vienos pusės - skirtingi implantai kartais matyti, kiek žiūrinėjau prieš ir po nuotraukas. Iš kitos - ar atitaikys riebalų kiekį, kaip žinot, kiek jų prigis?

Nu va, pagaliau isidrasinai ir viskas puikiai 👌🏻😀

TA ir man lygiai kaip tau viska siule. Kazkaip itariu panasi musu situacija. Vat as irgi suabejojau ar tikrai neliks nukarimo, ar speneliai vietoj atsidurs, ar bus tas norimas pilnumas. Riebalai tikrai nevienodai prigyja. Pradzioj efektas yra, taciau niekas nezino kaip vaizdas pasikeis laikui begant. Ir kiek foto rode panasiu, tai taip pat nukare, virsus tuscias, tik apacia pilnesne. Pasirinkau kita gyd 😉

Atsakyti

Nei viena man taip ir neatsake :D, o ir tema apmirus truputi, kur susibegot visos :D? As irgi noriu :D.

Gal i sita klausima man atsakys. Ar dejotes kuri polytech, mane pazistama nugasdino, kad jie uzdrausti, kad nepatikimi?

Dedasi tuos polytechus viskas su jais gerai :)

Atsakyti

Na jei pvz eini i odontoligijos klinika, juk ten taip pat buna sistemoje visi duomenys :adresas, tel nr, gimimo data. Tai juk normalu.
Praktiskai visi buvo ivertinti 100eur, net ir mano vyras, kuris tik higiena burnos daresi ir dar ten kazka. Daug triuksmo del nieko. Nieko ten baisaus neatskleista. Nei fotkiu, nei kazko gedingo. Tik, mes zinioma, reaguojame labai skirtingai. 'Isdure' ir ibaugino...Aciu D, nesusigundziau tiems vagims moketi. Dar proto uzteko...

Duomenis savo daaaaug kur palieki. Pardese net nuolaidu kortelem. 

Tai lai raso, reklamuoja.... Nieko ten baisaus neparasyta. Pati NHS anglijoje patyre kibernetine ataka. Neapsisaugosi nuo to. Kiekvienam taip gali nutikti. Esme, kad nuotrauku tik maza dalis. Ir beje tas psl net nebeprieinamas. Tai info net nera 4u.gif

Protingai daro, kad su vagim nebendradarbiauja 4u.gifTaip ir iki gyvenimo pabaigos gali santazuoti.

Tikrai neprotingai daro mokantys.

Gal as kam durna pasirodysiu, bet as operuosiuos Grozio chirurgijos klinikoje :D, gal antra karta nesilaus i ta pacia klinika :D

Pritariu! Viskas ten puikiai. O apsauga dabar bus geriausia kokia gali buti. 

Seip tai ne pati klinika instsliavo visas it sistemas, o greiciausiai kazkuri IT kompanija. Kaip padare taip. O gal punigus paeme kaip uz geriausia apsauga, o atliko netinkamai. Tik eskaluojama db klinika, o ne ITysnikai.

Atsakyti
<p>Pritariu! Viskas ten puikiai. O apsauga dabar bus geriausia kokia gali buti. </p><p>Seip tai ne pati klinika instsliavo visas it sistemas, o greiciausiai kazkuri IT kompanija. Kaip padare taip. O gal punigus paeme kaip uz geriausia apsauga, o atliko netinkamai. Tik eskaluojama db klinika, o ne ITysnikai.</p>
[/quote]
Na iki puikiai,tai tikrai toli grazu,as labai nusivyliau poziuriu i savo pacientus,kai negavau jokios!info kas atsitiko,ka daryti,ir tt.O kur dar ko klausi to negausi per visa sita skandala.Kas liecia op.tai irgi yra visokiu niuansu.Visur ju yra,bet kokybe turi buti pirmoje vietoje!
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 06 01, 08:43)

Sangria, jei taip nerimauji del silikono, gal palauk, kol Europoje atsiras Ideal Implants..? Kol kas Europoje nera sertifikuotu gydytoju juos naudoti, bet juos sukure tik pries metus, tai manau metu kitu begyje tikrai atsiras ir Lietuvoje  4u.gif



Ideal Implants tongue.gif Pradžioj priėmiau kaip vykusį bajerį, bet neiškentusi pasigooglinau - nu gi rimtai yra tokie bigsmile.gif Bet gal turi bent 10 metų praeit, kol paaiškės jų realūs privalumai ir trūkumai, aš tikriausiai neištversiu tiek smile.gif

Draugė grįžo iš konsultacijos euforijoj: dėsis Motiva, atseit pačius pačius geriausius, naujausius, bet jau patikrintus, apvalius, bet vaizdas panašus į anatominių. O Natrelle atseit dauguma gydytojų nusivylę, Mentor - labai seni, jau vos ne 20 metų netobulinti, nors gan patikimi, žodžiu, mane beveik įtikino. Beveik biggrin.gif
Bet va jai siūlo pusiau po liauka, pusiau po raumeniu dėtis ir dėl to kažkiek jausis kraštelis apačioj, nors jai kaip ir viskas ok dėl to.
Dabar galvoju, o kokiu tikslu dėt pusiau po liauka tuomet? Jums siūlė kas nors tokį būdą? Kame čia tas privalumas...?
Atsakyti
Man siūlo pusiau smile.gif , pagūglink "dual plane", radau visokių paaiškinimų. Tipo, jei krūtis kiek nusileidžia, tai nėra double bubble rizikos. Aš savos mėsos šiek tiek turiu, tai man apačia neturėtų jaustis.
Atsakyti

Ideal Implants tongue.gifPradžioj priėmiau kaip vykusį bajerį, bet neiškentusi pasigooglinau - nu gi rimtai yra tokie bigsmile.gifBet gal turi bent 10 metų praeit, kol paaiškės jų realūs privalumai ir trūkumai, aš tikriausiai neištversiu tiek smile.gif

Draugė grįžo iš konsultacijos euforijoj: dėsis Motiva, atseit pačius pačius geriausius, naujausius, bet jau patikrintus, apvalius, bet vaizdas panašus į anatominių. O Natrelle atseit dauguma gydytojų nusivylę, Mentor - labai seni, jau vos ne 20 metų netobulinti, nors gan patikimi, žodžiu, mane beveik įtikino. Beveik biggrin.gif
Bet va jai siūlo pusiau po liauka, pusiau po raumeniu dėtis ir dėl to kažkiek jausis kraštelis apačioj, nors jai kaip ir viskas ok dėl to.
Dabar galvoju, o kokiu tikslu dėt pusiau po liauka tuomet? Jums siūlė kas nors tokį būdą? Kame čia tas privalumas...?

O as apie Motiva ne kokius atsiliepimus is gydytoju girdejau. Pati nenoriu vien del to, kad ju pavirsius negrubletas.

 

Man taip des, is tikruju net nepaklausiau, kodel :D

Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 06 01, 16:52)
Man siūlo pusiau smile.gif , pagūglink "dual plane", radau visokių paaiškinimų. Tipo, jei krūtis kiek nusileidžia, tai nėra double bubble rizikos. Aš savos mėsos šiek tiek turiu, tai man apačia neturėtų jaustis.


Ačiū už ats. 4u.gif
Jau pasiskaičiau, atseit mažesnė kontraktūros tikimybė, palengvina mamogramos atlikimą ir šiaip natūralenis vaizdas gaunasi, nes toks pjūvis leidžia sukurt pilnesnę apačią. Tai gal ir man tas tiktų: jei noriu lašo formos, bet bijau implanto apsivertimo, tuomet deduos Motiva ir tą "dual plane"...?

Na ok, nueisiu pas dar vieną chirurgą konsultacijai, tikiuosi nepaaiškės, kad man visgi negalima pusiau po raumeniu, kaip kad buvo su fiziologiniais rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(*South* @ 2017 06 01, 17:26)
O as apie Motiva ne kokius atsiliepimus is gydytoju girdejau. Pati nenoriu vien del to, kad ju pavirsius negrubletas.
Man taip des, is tikruju net nepaklausiau, kodel


O ką blogo apie Motivą girdėjai, jei ne paslaptis? Man kaip tik patinka, kad negruoblėtas, nes nesuags su audiniais, bet kita vertus, ir pasislinkimo tikimybė gal didesnė tada?
Atsakyti

Ačiū už ats. 4u.gif
Jau pasiskaičiau, atseit mažesnė kontraktūros tikimybė, palengvina mamogramos atlikimą ir šiaip natūralenis vaizdas gaunasi, nes toks pjūvis leidžia sukurt pilnesnę apačią. Tai gal ir man tas tiktų: jei noriu lašo formos, bet bijau implanto apsivertimo, tuomet deduos Motiva ir tą "dual plane"...?

Na ok, nueisiu pas dar vieną chirurgą konsultacijai, tikiuosi nepaaiškės, kad man visgi negalima pusiau po raumeniu, kaip kad buvo su fiziologiniais rolleyes.gif


Papildyta:

O ką blogo apie Motivą girdėjai, jei ne paslaptis? Man kaip tik patinka, kad negruoblėtas, nes nesuags su audiniais, bet kita vertus, ir pasislinkimo tikimybė gal didesnė tada?

 

Ne tik del pasislinkimo, bet ir del nusmukimo, jie gali pasmukti, o ir kai kurie gydytojai pataria ju nesideti, nors dirba su visais, vat kai dirba su visais implantais, bet kazkurio nesiulo, tokiu atveju tikiu tais argumentais.

 

Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 31, 10:55)
Tai tikrai, kad juokingi...

Gerai, kad tavo info nedaug tėra, nes absurdas, gi nuėjai tik į konsultaciją.

Man ta pati situacija - tik konsultacijoj buvau ir irgi i sarasus su 100 eur kaina atsiduriau. Kur jus ta paviesinta info randat?
Atsakyti
QUOTE(DivaZ @ 2017 06 02, 10:01)
Man ta pati situacija - tik konsultacijoj buvau ir irgi i sarasus su 100 eur kaina atsiduriau. Kur jus ta  paviesinta info randat?

Dabar "gaudomi" tie, kurie platina nuorodą.
Tad niekam nepatariu jos čia kelti.
Yra visagalis google šiaip
Atsakyti