Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Tapatybė @ 2017 05 27, 10:34)
Realself'e sėdžiu, studijuoju smile.gif
Ir vis dar vyrui nepasakiau, nors jau bilietus į LT turiu biggrin.gif

O tai kodėl nesakai vyrui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 28, 05:38)
O tai kodėl nesakai vyrui? smile.gif

Bijau, kad jam nepatiks ta mintis. Ir žinau, kad net dėl jo neapsigalvosiu. O jis kartais tokių komentarų numeta - ai tos silikoninės... tyliai sau pagalvoju, kad nei tu žinai, nei skiri, kurios ten tos silikoninės, būčiau pasidarius iki mums susitinkant - nei neatskirtum. Nu ir sudėtinga dabar, kai žinau, kad jam patinka mano kūnas toks, koks yra. O man - nepatinka. Laiko neatsuksi, tokių iliuzijų neturiu, bet jei kai kurias dalis noriu ir galiu susitvarkyt - tai kodėl ne? Yolo, kaip pasakė mano dukra 😃
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 05 19, 17:00)
Galvoju nuvaziuoti i Gr.Ch. klinika paprasyti parodyti mano info kokia jie turi sukaupe. Tik dabar suabejojau ar man vaziuoti i ju pagrindine klinika, kur operavo mane, ar i nauja vieta Sasnausko g., kur dabar Kaikaris dirba, nes jis mano gyd.?  hmm.gif

Ar buvai nuvažiavus? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 30, 13:07)
Ar buvai nuvažiavus?  4u.gif  4u.gif

Buvau i Sasnausko g. nuvaziavusi, bet ten sake duomenu neturi, reikia i Ortopedijos technikos pastata vaziuot, ten ju teisininke buna ir tik ji dabar gali prie visos info prieiti. Tai vaziavau ten. Bet is pradziu sunervino, kai pasake, kad reikia pildyti rastiska prasyma ir per 15d gausiu atsakyma lotuliukas.gif sakau as tik noriu pamatyti savo nuotraukas, ar matosi jose mano veidas. Sake tada gal per diena duos atsakyma telefonu. Nu uzpildziau prasyma. Tai vakare pasakbino ir pasake, kad isvis nera jokiu nuotrauku prie mano info. Atseit nuotraukas gyd.laike pas save kompe, bet ne toje sistemoje. Tai kol kas nusiraminau ir nemokejau vagims. Bet kai ivyks paviesinimas, paziuresiu..jei bus apgave, tai duosiu ieskini klinikai.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 05 30, 14:08)
Bet kai ivyks paviesinimas, paziuresiu..jei bus apgave, tai duosiu ieskini klinikai.

Na, reikia tikėtis, kad nemelavo.
Jau...
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 30, 15:39)
Na, reikia tikėtis, kad nemelavo.
Jau...

Ziurejau save, istorija visa, foto nera. Dabar tik tikiuosi, kad niekas neiieskos...sveikos
Atsakyti

Sveikos, pagaliau pasiryzau susitarti del operacijos. Klausimas jums, ar kuri dejotes super auksto profilio apvalius?

Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 21, 09:41)
O Polytech, pasirodo, jau seniai uždrausti JAV kaip nepatikimi,
nemanai, kad nuo tame puslapyje minimu metu jau tikrai labai daug kas pasikeite, ir mum nebesiulo/nebededa tokiu paciu implantu, kokie buvo pries 10-30 metu?... beje, nekeista, kad JAV uzdraudzia butent europietiska produkta?.. juk konkurencija vietiniam gamintojam... mirksiukas.gif

QUOTE(Tapatybė @ 2017 05 27, 09:34)
Ir vis dar vyrui nepasakiau
bigsmile.gif lauksim, ka jis pasakys 4u.gif

QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 27, 12:03)
Man vistiek atrodo, kad patys rizikingiausi - silikoniniai 
ahaaa... O kodel jie , tie guminukiniai kuriuos mum deda, patys rizikingiausi? gal gali plysti...ir niekur neisbegti? biggrin.gif

QUOTE(joli84 @ 2017 05 30, 13:08)
Nu uzpildziau prasyma. Tai vakare pasakbino ir pasake, kad isvis nera jokiu nuotrauku prie mano info.
man jie visiskai juokingi.... Musu duomenims neatsakingai kaupti ir tvarkyti leidimo nereikejo, o kad suzinoti ka jie turi, jau reikia? man ta pati telefonu kalbejo. Kadangi as uzsieny, tai dar ir su notaro patvirtinimu reiktu igaliojima parasyti hahahhaha biggrin.gif griuk negyvas. Vnz paskui galu gale ir man pavyko su ta teisininke susitikti. Tai tai, ka ji patvirtino, ir paviesinta.. aciu d nieko ten seno nera, isvis beveik nieko nera apie mane. Net nzn, kodel mane 100 € ivertino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 31, 08:34)
bigsmile.gif lauksim, ka jis pasakys 4u.gif

ahaaa... O kodel jie , tie guminukiniai kuriuos mum deda, patys rizikingiausi? gal gali plysti...ir niekur neisbegti?  biggrin.gif

Net nzn, kodel mane 100 € ivertino biggrin.gif

Įsidrąsinau biggrin.gif , nu ir nieko, labiau susiparino, kaip jis vienas tiek laiko bus, negu kaip aš po op atrodysiu. Sako, bile tau to reikia, tai darykis, nors man viskas ten idealu. Net sumokėt pats siūlėsi biggrin.gif
Tai dabar jau tam fronte ramu, galiu pradėt parintis dėl detalių. Pvz, ar moderate man nebus per žemi, jei kažkiek pasmukimas yra, juk žindžiau dvejus metus, dydis gal F buvo, po to į B grįžo. Lašo tai pati noriu, apvalių ir nesiūlė, kažkaip savęs su apvaliais neįsivaizduoju.
Kitas klausimas - dydžių skirtumas pas mane akivaizdus, matosi ir apsirengus, bet implantus dės vienodus, skirtumą koreguos riebalais. Iš vienos pusės - skirtingi implantai kartais matyti, kiek žiūrinėjau prieš ir po nuotraukas. Iš kitos - ar atitaikys riebalų kiekį, kaip žinot, kiek jų prigis?

Apie guminukų rizikas aš irgi nesupratau. Skaičiau nemažai apie implantų išėmimą / keitimą, tai kažkokių blogių aptikt nepavyko.

100€? biggrin.gif matyt, atrodai kaip gviazda, jei jau tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 31, 08:34)
man jie visiskai juokingi.... Musu duomenims neatsakingai kaupti ir tvarkyti leidimo nereikejo, o kad suzinoti ka jie turi, jau reikia? man ta pati telefonu kalbejo. Kadangi as uzsieny, tai dar ir su notaro patvirtinimu reiktu igaliojima parasyti hahahhaha biggrin.gif griuk negyvas. Vnz paskui galu gale ir man pavyko su ta teisininke susitikti. Tai tai, ka ji patvirtino, ir paviesinta.. aciu d nieko ten seno nera, isvis beveik nieko nera apie mane. Net nzn, kodel mane 100 € ivertino biggrin.gif

Tai tikrai, kad juokingi...

Gerai, kad tavo info nedaug tėra, nes absurdas, gi nuėjai tik į konsultaciją.
Atsakyti

Nei viena man taip ir neatsake :D, o ir tema apmirus truputi, kur susibegot visos :D? As irgi noriu :D.

Gal i sita klausima man atsakys. Ar dejotes kuri polytech, mane pazistama nugasdino, kad jie uzdrausti, kad nepatikimi?

Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2017 05 31, 11:01)
<p>Nei viena man taip ir neatsake biggrin.gif, o ir tema apmirus truputi, kur susibegot visos biggrin.gif? As irgi noriu biggrin.gif.</p>
<p>Gal i sita klausima man atsakys. Ar dejotes kuri polytech, mane pazistama nugasdino, kad jie uzdrausti, kad nepatikimi?</p>

Labas,
Jie nera uzdrausti. Jav jie nera patvirtinti FDA. O tai du skirtingi dalykai. Jav turi savo didele rinka ir tikriausiai tiesiog nenori isileisti konkurentu. Geri tie implantai. Patvirtinti Europoje bei Brazilijoje.

Sneka buo apie 'Polyurethane' pavirsiaus implantus, kurie neva turejo didesne rizika veziniams susirgimams. Polytech gamina visokius implantus, su visokiais pavirsiais 4u.gif

Jei pasigooglinsit, tai apie kiekvieno gamintojo implantus visokiu blogybiu galima rasti. Ne isimtis ir 'Saline' implantai.

Uzdrausti yra PIP Prancuzu kompanijos implantai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpleone: 31 gegužės 2017 - 12:03