Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Tropic @ 2017 05 19, 18:06)
Sveika. Turi nuspresti, kokie tau paciai graziau atrodo. Ar nori, kad kruties virsus butu pilnas ar naturalesnio vaizdo. As dabar deciausi laso formos, nors ps mane tarpinis variantas.
O per speneli deciausi, jei neplanuociau ateityje maitinti kudikio. Jeigu nusisneku, gal kitos pataisys, esu girdejusi, kad didesne rizika, del pieno. Taip pat jei neaktualu, kad speneliai gali prarasti jautruma.



Maitint nebesiruošiu, savo jau atmaitinau, ko pasekoje ir likau praktiškai lenta biggrin.gif
Žinoma, aktualu, kad gali pradingt jautrumas, dar ir kaip aktualu wub.gif Todėl ir noriu po krūtim dėtis, bet DR tik per spenelį deda.

O kitas chirurgas pasiūlė Polytech, na galvoju, neapsiprendžiu dėl chirurgo, tai bent palyginsiu implantus biggrin.gif
Na ir ką - apie DR rekomenduojamus Mentor neradau nieko blogo, netgi atvirkščiai -
straipsniuose, kur implantai lyginami tarpusavyje, Mentor lyderiauja - nežymūs tie skirtumai, bet visgi mirksiukas.gif
O Polytech, pasirodo, jau seniai uždrausti JAV kaip nepatikimi, kai kurie chirurgai net rekomenduoja juos išsiimti, akis užkliuvo už štai tokio ats.:
----------------------------------------------------------------

Arthur Perry, MD, Plastic/Reconstructive Surgery, answered
In the 1980s, thousands of women received the Meme, a polyurethane-coated implant. Although the Meme created far fewer hard breasts, the polyurethane degraded rapidly into a mushy material. I remember reoperating on a woman a few months after her Meme augmentation, only to find a gooey mess. I always wondered what had happened to the polyurethane, considering it was no longer around the implant. It turns out that 80% of women with these implants have toluene, a breakdown product of polyurethane, in their urine. It is possible that these chemicals may cause problems such as cancer later in life. While there is no documented increase of cancer in these women, and the Food and Drug Administration (FDA) is not yet recommending removal of polyurethane implants, I personally do recommend removal.

The polyurethane implant was taken off the worldwide market in 1991, but was later reintroduced. Because polyurethane implants have the CE mark (the European Union stamp of approval), they can be marketed in the twenty-five European Union and three European Free Trade Association member states, despite the objection of the Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency, or MHRA in the United Kingdom (the FDA equivalent). This agency in 2005 warned doctors that there was solid evidence that the implants, made by Polytech Silimed Europe, were carcinogenic."

šaltinis:
https://www.sharecar...t-implants-safe

Oi, gal aš dar tiesiog nepribrendau tai op, kad taip visko bijau... unsure.gif
Papildyta:
Tiesa, o kas dėjotės Polytech, kokie buvo argumentai, kad būtent juos pasirinkote? Ar tiesiog chirurgas pasiūlė, todėl pasitikėjote ir iškart sutikote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria7: 21 gegužės 2017 - 09:39
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 21, 10:41)
The polyurethane implant was taken off the worldwide market in 1991, but was later reintroduced. Because polyurethane implants have the CE mark (the European Union stamp of approval),

Tiesa, o kas dėjotės Polytech, kokie buvo argumentai, kad būtent juos pasirinkote? Ar tiesiog chirurgas pasiūlė, todėl pasitikėjote ir iškart sutikote?

Tai uzdrausti yra ne apskritai Polytech impalntai, o konkreciai poliuretaniniai implantai. Butent apie juos straipsnis. Jie visiskai priauga prie moters naturalaus audinio.
As turiu Polytech, man jie labiausiai tiko, nes turi apvalaus pagrindo anatominius impantus. Gyd.sake, kad anatominiai is Mentor labiau skirti jau gimdziusiom. Esu patenkinta ju minkstumu.
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 05 21, 19:35)
Tai uzdrausti yra ne apskritai Polytech impalntai, o konkreciai poliuretaniniai implantai. Butent apie juos straipsnis. Jie visiskai priauga prie moters naturalaus audinio.
As turiu Polytech,  man jie labiausiai tiko, nes turi apvalaus pagrindo anatominius impantus. Gyd.sake, kad anatominiai is Mentor labiau skirti jau gimdziusiom. Esu patenkinta ju minkstumu.


Tiksliai, dėkoju už pastebėjimą. Visai baigiu nusigrybaut su tom savo savarankiškom implantų "studijom" wub.gif
Nerimauju dėl tų silikoninių implantų. Anksčiau net nesvarsčiau apie tokią galimybę, nes buvau nusiteikus fiziologiniams ir vis dar negaliu atsigaut, kad nedės man jų...
Tai dabar jau pasidariau išvadas, kad geriausi (plačiausiai naudojami, patikimiausi) - Mentor ir Alergan, dar visai patiko Motiva aprašymas, jei ten ne vien tik reklama.
Bet vistiek matyt svarbiausia yra chirurgas, kurio vis dar neišsirenku niekaip unsure.gif

O jūs ar nebijojot, va taip drąsiai nuėjot, užsirašėt ir nei vieno žilo plauko, jokių dvejonių? Jau pradedu galvot, kad man operacijų fobija gal kokia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 21, 21:42)
Tiksliai, dėkoju už pastebėjimą. Visai baigiu nusigrybaut su tom savo savarankiškom implantų "studijom"  wub.gif
Nerimauju dėl tų silikoninių implantų. Anksčiau net nesvarsčiau apie tokią galimybę, nes buvau nusiteikus fiziologiniams ir vis dar negaliu atsigaut, kad nedės man jų...
Tai dabar jau pasidariau išvadas, kad geriausi (plačiausiai naudojami, patikimiausi) - Mentor ir Alergan, dar visai patiko Motiva aprašymas, jei ten ne vien tik reklama.
Bet vistiek matyt svarbiausia yra chirurgas, kurio vis dar neišsirenku niekaip  unsure.gif

O jūs ar nebijojot, va taip drąsiai nuėjot, užsirašėt ir nei vieno žilo plauko, jokių dvejonių? Jau pradedu galvot, kad man operacijų fobija gal kokia  bigsmile.gif

Aš užsirašiau op 6/7mėn iki jos. Per ta laiką ir dydi keičiau implanto ir klausimais apipyliau ir internete informacija rinkausi domėjausi ir visa kita, žodžiu nebuvau žalia prieš op diena. Mano gyd RB dirba su 3 skirtingais implantais Motiva, Polytech ir Mentor peržiūrėjęs mano krūtinės nuotraukas, išmatavimus visa kita ka reikia pasakė kokį dydi dėti ir kokį implanta dės, o dėjo polytech ir net neklausiau, o kodėl ne Motiva? Ar Mentor? Daktaras žino manau kas geriausia tai ir nesukau sau galvos labai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 21, 21:42)
Tiksliai, dėkoju už pastebėjimą. Visai baigiu nusigrybaut su tom savo savarankiškom implantų "studijom"  wub.gif
Nerimauju dėl tų silikoninių implantų. Anksčiau net nesvarsčiau apie tokią galimybę, nes buvau nusiteikus fiziologiniams ir vis dar negaliu atsigaut, kad nedės man jų...
Tai dabar jau pasidariau išvadas, kad geriausi (plačiausiai naudojami, patikimiausi) - Mentor ir Alergan, dar visai patiko Motiva aprašymas, jei ten ne vien tik reklama.
Bet vistiek matyt svarbiausia yra chirurgas, kurio vis dar neišsirenku niekaip  unsure.gif

O jūs ar nebijojot, va taip drąsiai nuėjot, užsirašėt ir nei vieno žilo plauko, jokių dvejonių? Jau pradedu galvot, kad man operacijų fobija gal kokia  bigsmile.gif



Lygiai taip pat dvejojau. Buvo baisios moralines dilemos o paskui ir ,,pagirios" smile.gif Visada buvau nekokios nuomones apie moteru tipa, kurios tas operacijas darosi. Bet kaip sakoma, nespjauk i sulini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 21, 20:42)
O jūs ar nebijojot, va taip drąsiai nuėjot, užsirašėt ir nei vieno žilo plauko, jokių dvejonių? Jau pradedu galvot, kad man operacijų fobija gal kokia  bigsmile.gif


As nuejau i konsultacija, parode su kokiais dirba, pasakiau kokio vaizdo noriu, jis pasake savo nuomone kokie man tiktu, pasitikejau chirurgu ax.gif
Atsakyti
Gavau atsakymą iš TA klinikos dėl duomenų kaupimo. Na tai principas panašus kaip klinikose UK, kur irgi buvau konsultacijų šį mėnesį - asmens duomenų nekaupia, sutartys - popieriuje. Nuotraukas dėl manęs gali ir ant sienų kabint, jos be veidų ir be asmens duomenų.
Belieka apsispręst, kuriuo mediku labiausiai pasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(Tapatybė @ 2017 05 25, 16:20)
Gavau atsakymą iš TA klinikos dėl duomenų kaupimo. Na tai principas panašus kaip klinikose UK, kur irgi buvau konsultacijų šį mėnesį - asmens duomenų nekaupia, sutartys - popieriuje. Nuotraukas dėl manęs gali ir ant sienų kabint, jos be veidų ir be asmens duomenų.
Belieka apsispręst, kuriuo mediku labiausiai pasitikiu.

I kokia klinika uk dairaisi?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 26, 19:59)
I kokia klinika uk dairaisi?

Spire Cheshire hospital. Viskas kaip ir tinka, bet matyt turėjau išankstinę nuostatą operuotis LT 😃
Atsakyti
Ko čia taip tylu ramu? Vasarojantis merginos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 27, 02:34)
Ko čia taip tylu ramu? Vasarojantis merginos? smile.gif

Realself'e sėdžiu, studijuoju smile.gif
Ir vis dar vyrui nepasakiau, nors jau bilietus į LT turiu biggrin.gif
Atsakyti
O ką manot apie hidrogelinius? LT berods tik Babajan ir Rauba tokius siūlo?

Paskaitinėjau, tai vienur jie giriami kaip tarpinis variantas tarp mano išsvajojų fiziologinių (kurių man visgi nedės) ir silikonininių, kitur rašo, kad nerekomenduojami, kaip per mažai ištirti.
Bet kokias rizikas tie hidrogeliniai iššaukia, niekur nerandu unsure.gif

Įdomu, kaip kitose šalyse, kas gyventa UK ar USA, ar siūlo chirurgai tuos hidrogelinius? Man vistiek atrodo, kad patys rizikingiausi - silikoniniai wub.gif Bet ir neginčijamai populiariausi tuo pat metu smile.gif
Atsakyti