Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(joli84 @ 2017 05 14, 21:55)
Man gyd.sake randus vertinti po metu. Bet jau pusantru praejo, o nepatinka man randai. Patys jie lyg balti, bet aplink oda patamsejusi...

Man po 9 men dar raudoni. Vertinu pagal cp tikiuosi taip pat atrodys.
Nors buvau uztikrinta, kad darysiuos korekcija, kuo toliau, tuo labiau abejoju ir laukiu, kada randai svieses
Atsakyti

Man po 9 men dar raudoni. Vertinu pagal cp tikiuosi taip pat atrodys.
Nors buvau uztikrinta, kad darysiuos korekcija, kuo toliau, tuo labiau abejoju ir laukiu, kada randai svieses

Man gyd sake nevertinti randu pagal cp. Sake tai visai kas kita :hmm: Del ko korekcija?

Atsakyti

Man po 9 men dar raudoni. Vertinu pagal cp tikiuosi taip pat atrodys.
Nors buvau uztikrinta, kad darysiuos korekcija, kuo toliau, tuo labiau abejoju ir laukiu, kada randai svieses

Nors man tik 4men, bet randai vos vos pasikeite... vis dar raudoni... FB grupej buvo anoniminis klausimas apie papuliu nuvaziavima i sonus, ikele nuotrauka, tipo 2 menesiai, o randai visiskai balti  :huh2:  kai kurios pasisake, kad negali tokie randai po 2 menesiu buti, tai atsakymas buvo mazdaug "nu kam negi meluotu?!...", tai toks juokas sueme  :rolleyes:  :D 

Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 08, 16:22)
Sveikos. 4u.gif o sakykit man jau 2 mėn po op. Kartais būna suskausta sugelia krūtinę labai trumpam ir dažniausiai jai darau kokį fizinį darbą. Ar jum taip būna?


Man po metu dar buna paskauda desine kruti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butri @ 2017 05 15, 10:38)
Man po metu dar buna paskauda desine kruti  4u.gif

Na tikrai bereikalingai pergyvenu tada. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba, labai tylu čia smile.gif

Buvau sportuoti, na ir išlindo skausmeliųb- daug ką darant suskausta randai verysad.gif Priminkit, kada jau galima normaliai sportint, nebijant pamesti grožių? bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, ką pasirinktumėt: apvalius per spenelį pas DR ar anatominius po krūtimi pas SV?
Negaliu dabar apsispręst niekaip, net galvą skauda wub.gif

Noriu nedidelių, žemo profilio, nes pati esu maža ir smulki. Todėl man netinka fiziologioniai, o lašo formos DR nededa, dėtų apvalius Mentor, apie realų dydį sužinosiu tik po op. Darytų per spenelį.

Vikšraitis pradžioj išmatuoja, pasako dydį, profilį, leidžia pasimatuot.

Nors šiaip jau Vilniuje patogiau būtų, nes aš pati vilnietė...

Help 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvačka @ 2017 05 16, 17:11)
Laba, labai tylu čia smile.gif

Buvau sportuoti, na ir išlindo skausmeliųb- daug ką darant suskausta randai verysad.gif Priminkit, kada jau galima normaliai sportint, nebijant pamesti grožių? bigsmile.gif


O kiek laiko po op? Aš sportuoju, šoku, plaukioju, bėgioju, tai kaip supratau, po to jau kaip min pusmetį ant sofkutės nusiteikt sėdėt mirksiukas.gif ? Baisu biggrin.gif Net nepagalvojau, kiek aukų tam prireiks!
Atsakyti

Sangria, as sv varianta rinkciausi  :4u: 

Atsakyti

Sveikos, ziuriu nelabai veiksmas vyksta.

Ateinu, patikrinu ir vel iseinu.

Nelabai turiu ka pasakot ar pasidalint.Papuliam menuo, pagaliau galiu be skausmo miegot ant sono, sasiukai nukrite, laukiu kada dar dvi savaites praeis ir soksiu is sarvu 😏

Atsakyti
Galvoju nuvaziuoti i Gr.Ch. klinika paprasyti parodyti mano info kokia jie turi sukaupe. Tik dabar suabejojau ar man vaziuoti i ju pagrindine klinika, kur operavo mane, ar i nauja vieta Sasnausko g., kur dabar Kaikaris dirba, nes jis mano gyd.? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 05 19, 15:00)
Galvoju nuvaziuoti i Gr.Ch. klinika paprasyti parodyti mano info kokia jie turi sukaupe. Tik dabar suabejojau ar man vaziuoti i ju pagrindine klinika, kur operavo mane, ar i nauja vieta Sasnausko g., kur dabar Kaikaris dirba, nes jis mano gyd.?  hmm.gif

Sasnausko g.
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 16, 20:44)
Merginos, ką pasirinktumėt: apvalius per spenelį pas DR ar anatominius po krūtimi pas SV?
Negaliu dabar apsispręst niekaip, net galvą skauda wub.gif

Noriu nedidelių, žemo profilio, nes pati esu maža ir smulki. Todėl man netinka fiziologioniai, o lašo formos DR nededa, dėtų apvalius Mentor, apie realų dydį sužinosiu tik po op.

Sveika. Turi nuspresti, kokie tau paciai graziau atrodo. Ar nori, kad kruties virsus butu pilnas ar naturalesnio vaizdo. As dabar deciausi laso formos, nors ps mane tarpinis variantas.
O per speneli deciausi, jei neplanuociau ateityje maitinti kudikio. Jeigu nusisneku, gal kitos pataisys, esu girdejusi, kad didesne rizika, del pieno. Taip pat jei neaktualu, kad speneliai gali prarasti jautruma.
Atsakyti