Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 12, 11:35)
As tai pirmiausia uzsirasiau operacijai, o tik tada i konsultacija biggrin.gif

Tai aš irgi tai pat. biggrin.gif kadangi Uk gyvenu nebuvo galimybės y konsultacija nuvykti.
Atsakyti

Pasakykite, kuo jums Ta patinka? Priemimas toks keistas: atsisedus tylejom kol kazka rase. Pirmas klausimas nepakeliant i mane akiu- is kur apie ji suzinojau 😀 Neklause nei ko noreciau nei kas man grazu. Nuotrauku isvis neprase. Pati parodziau, bet is taip toli itariu net neiziurejo 😄 Ir mano atveji visai paprastsi isspresti pasiule, kai kiti gyd daugiau reikalu iziurejo. Ir va nezinau kuo tiketi. Ta man keistai padirode.. bet visoms patinka. Galvoju gal dar karta pas ji nuvaryt, gal ne ta diena buvo ar kaip? 😊

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 12, 20:35)
<p>Pasakykite, kuo jums Ta patinka? Priemimas toks keistas: atsisedus tylejom kol kazka rase. Pirmas klausimas nepakeliant i mane akiu- is kur apie ji suzinojau 😀 Neklause nei ko noreciau nei kas man grazu. Nuotrauku isvis neprase. Pati parodziau, bet is taip toli itariu net neiziurejo 😄 Ir mano atveji visai paprastsi isspresti pasiule, kai kiti gyd daugiau reikalu iziurejo. Ir va nezinau kuo tiketi. Ta man keistai padirode.. bet visoms patinka. Galvoju gal dar karta pas ji nuvaryt, gal ne ta diena buvo ar kaip? 😊</p>

As apie TA pries einant i konsultacija girdejau,kad nera kalbus tai irgi galvojau kaip as susikalbesiu bet buvo visai kitaip nei galvojau.Visu pirma pati daug plepejau ir jis palaike ta bendravima,daug klausimu turejau,ir nuotraukas kisau parodyti o galiausiai atejo administratore ir dave suprasti,kad per ilgai mes cia kalbames nes susidare eile konsultuotis.😉
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 10, 04:12)
As dejausi per speneli fiziologinius, matau tik privalumus biggrin.gif. Sitam forume labai mazai kas pas ji daresi - man toks ispudis, kad daugiau ne del implantu, o del ju patinkimo metodu - DR neduoda jokiu sizeriu matuotis ir paciai rinktis dydzio, tai nezinai, ka gausi, kol is po narkozes neatsibusi smile.gif.
Siaip fiziologiniai yra kietesni ir maziau naturaliai ciuopiasi, tai jei savos krutines turi nedaug, gali riplingas ar implanto krastai islysti. Bet kazkuriai cia neseniai DR silikona dejo, nes per kuda fiziologiniams.


Dėkoju, MrsNorris, net neįsivaizduoji, kokia neįkainuojama man ta info apie mano pageidaujamą metodą ir pasirinktą gydytoją 4u.gif
Po operacijos jau nebe laikas bus, o dabar dar galima apsigalvot ir dėl chirurgo, ir dėl fiziologinių. Nors tikiuosi, kad neprireiks, nes kol kas nieko blogo nei apie Radzevičių, nei apie fiziologinus neteko girdėt. Turiu omeny, realią merginų patirtį, ne teorijas... rolleyes.gif

Labai tikiuosi, kad prireikus jis ir sililonus po krūtine taip pat gražiai įsodins, nes neaišku, ar man asmeniškai tiks tai, apie ką čia svaigstu dar net nepasikonsultavus wub.gif
Atsakyti

Pinote, o gal ne jusu biolaukai ...nesutapo ir tiek.na o gal ne ta diena..bet ar verta dar karta prasytis ir viltis, kad o gal snd ta diena bus jam ??? O jei operacijos diena ne ta diena ?

Nu nzn nzn..as vadovauciausi pirmu ispudziu:) 

Na jei kazkas vien del kroksu nusprense op nesidaryt, tai pas daktara , kuris nelabai paliko teigiama ispudi klausimas ar verta prasidet:)) 

Nu bet cia tik mano mintys:) tau gultis , tau poto nesiot :) geras sako jis , bet kaip ir visom, nevisada :) kiekvienai savo:)

Atsakyti

Pasakykite, kuo jums Ta patinka? Priemimas toks keistas: atsisedus tylejom kol kazka rase. Pirmas klausimas nepakeliant i mane akiu- is kur apie ji suzinojau 😀 Neklause nei ko noreciau nei kas man grazu. Nuotrauku isvis neprase. Pati parodziau, bet is taip toli itariu net neiziurejo 😄 Ir mano atveji visai paprastsi isspresti pasiule, kai kiti gyd daugiau reikalu iziurejo. Ir va nezinau kuo tiketi. Ta man keistai padirode.. bet visoms patinka. Galvoju gal dar karta pas ji nuvaryt, gal ne ta diena buvo ar kaip? 😊

Taip, jis nedaugzodziauja.  Bet ima ir padaro. Jeigu jums patinka jo darbai, pasitikekit,

Atsakyti

Dar idomu tas, kad Ta pasiule pjuvi po krutine su vidiniu pakelimu. Kaip ir visiskai paprasta varianta.  Rode man foto, kaip toks atvejis atrodytu. Na man pasirode tokia pat nukarusi tik pilnesne krutine. Ir dydi jis panasu, bet mazesni siulo.  Kiti gyd sako, kad reikia deti per aureole, su spenelio ar net ir kruties pakelimu. Vaizdas man grazesnis gaunasi, bet tie randai ir spenelio pjaustymas man brrrr...  Aisku, randus matys vyras, as, gydytojai gali, nezinau ka rinktis. Ar turite merginos randu tokiu? Kaip susigyvenote? Ar labai matomi?

Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 14, 10:38)
<p>Dar idomu tas, kad Ta pasiule pjuvi po krutine su vidiniu pakelimu. Kaip ir visiskai paprasta varianta.  Rode man foto, kaip toks atvejis atrodytu. Na man pasirode tokia pat nukarusi tik pilnesne krutine. Ir dydi jis panasu, bet mazesni siulo.  Kiti gyd sako, kad reikia deti per aureole, su spenelio ar net ir kruties pakelimu. Vaizdas man grazesnis gaunasi, bet tie randai ir spenelio pjaustymas man brrrr...  Aisku, randus matys vyras, as, gydytojai gali, nezinau ka rinktis. Ar turite merginos randu tokiu? Kaip susigyvenote? Ar labai matomi?</p>

As rinkciaus randus,o ne pilnesne,bet tokia pat nukarusia (.)(.)Pasizvalgyk foto,kitoms sugyja tobulai!Vos matosi.Kai daro pakelima ir deda neperdidelius implantus sugyja labai graziai!Aisku randejimas individualus.Pakelta krutine net ir per rubus matosi,kad ji savo vietoj,ir vaizdas visai kitas!O kazka norint gauti kartais tenka kazka aukoti.
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 05 13, 20:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pinot'e" data-cid="71624820" data-time="1494617739"><div><p>Pasakykite, kuo jums Ta patinka? Priemimas toks keistas: atsisedus tylejom kol kazka rase. Pirmas klausimas nepakeliant i mane akiu- is kur apie ji suzinojau 😀 Neklause nei ko noreciau nei kas man grazu. Nuotrauku isvis neprase. Pati parodziau, bet is taip toli itariu net neiziurejo 😄 Ir mano atveji visai paprastsi isspresti pasiule, kai kiti gyd daugiau reikalu iziurejo. Ir va nezinau kuo tiketi. Ta man keistai padirode.. bet visoms patinka. Galvoju gal dar karta pas ji nuvaryt, gal ne ta diena buvo ar kaip? 😊</p></div></blockquote><p>Taip, jis nedaugzodziauja.  Bet ima ir padaro. Jeigu jums patinka jo darbai, pasitikekit,
</p><p></p>

Sveika praejo nemazas laiko tarpas,po tavo patiries,kokia tavo nuomone apie riebaliuku isodinima?Ar tikrai jie issivaiksto taip jau.Kad ir korekcija riebalu pagalba daryt?Mano vienas taip kreiveja,kad jokiu padidinamuju stiklu nereikia,faktas,kad daryt reiktu kazka,bet pvz jei siulytu riebalais nezinau ar sutikciau..
Atsakyti

Dar idomu tas, kad Ta pasiule pjuvi po krutine su vidiniu pakelimu. Kaip ir visiskai paprasta varianta.  Rode man foto, kaip toks atvejis atrodytu. Na man pasirode tokia pat nukarusi tik pilnesne krutine. Ir dydi jis panasu, bet mazesni siulo.  Kiti gyd sako, kad reikia deti per aureole, su spenelio ar net ir kruties pakelimu. Vaizdas man grazesnis gaunasi, bet tie randai ir spenelio pjaustymas man brrrr...  Aisku, randus matys vyras, as, gydytojai gali, nezinau ka rinktis. Ar turite merginos randu tokiu? Kaip susigyvenote? Ar labai matomi?

Nezinau jusu situacijos, bet tikiu, kad jis pasiule tai kas, jo nuomone, geriausia. Bet kaip ir sakiau, ziurekit jo darbus, jie arba patinka arba ne, pagal tai ir rinkites. Nedaro jis tu nenaturaliu styranciu po kaklu krutu, ne jo stilius.

 Bet grozis realiatyvi savoka, gali but lb skirtingi grozio suvokimai.

Lida, as lb patenkinta jo darbu. Praejo beveik 1.5 metu,tai galiu turbut jau vertint kaip galutini rezulata. Kadangi didint nereikejo,  savu audiniu buvo pakankamai , riebalais ciut ciut forma pagrazino, tarpeli pamazino, viskas savo vietoj. Man sitas budas labai pasiteisino.

Atsakyti

Sveikos, gyvaciukes  :D  :4u:

 

Ilgai buvau neuzsukus, daug pasivyti teko... Sveikinu naujokes ir naujai pasiturbinusias :4u:  uzuojauta toms, kuriu visa info internete... As per google radau savo info, bet tik telefono nr, email ir kad Airijoj. Kadangi mokejau grynais, banko duomenu nebus. Nebent foto gali paskelbti, bet del to visai nepergyvenu. O ivertinima gavau irgi 100 euriuku  :D  vakarop ikelsiu foto i albuma, bet siaip viskas gerai, jau 15 savaiciu, bet noras didesniu atsirado....  :oh:  :lol:

 

O kur jus sarasa radot? Pasidalinkit info  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissFoxy: 14 gegužės 2017 - 16:51
Sveikos,

Kada jums randai pabalo?
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 05 14, 21:23)
Sveikos,
Kada jums randai pabalo?

Man gyd.sake randus vertinti po metu. Bet jau pusantru praejo, o nepatinka man randai. Patys jie lyg balti, bet aplink oda patamsejusi...
Atsakyti