Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

[quote=rosegold,2017 05 10, 15:46]
[quote=liida,2017 05 10, 14:02]
Pasiskambinau paklausti del sito,tai nezinau apie ka cia kalbat.Nera taip kaip sakote!

Nezinau kam jus skambinot, as savo akim viska maciau.
[/quote]
Nu kam kam,aisku ne i menulį.Gaila tik to,kad nera taip kaip saket.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 10, 17:25)
Nu kam kam,aisku ne i menulį.Gaila tik to,kad nera taip kaip saket.

drinks_cheers.gif as tik pries pora dienu ilindau i ta sarasa (smalsumas nugalejo, kai kazkas parase, kad vos ne kiekvienas paviesintas atvejis su trukumais ir nusiskundimais) ir tikrai buvo foto su velesnem datom, nei 2012 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 05 10, 20:15)
drinks_cheers.gif  as tik pries pora dienu ilindau i ta sarasa (smalsumas nugalejo, kai kazkas parase, kad vos ne kiekvienas paviesintas atvejis su trukumais ir nusiskundimais) ir tikrai buvo foto su velesnem datom, nei 2012  unsure.gif


Nu ne kazka..

Panos kuris dar chirurgas isskyrus TA(labiau naturalistas)ir KM (nebeaisku kaip ten bus) yra vertas demesio,kuris jums isimine kaip grazaus dydzio ir formos kurejas.Atrodo senai temoj sedziu,bet va pas ka dabar eiciau tai du anksciau isvardinti,bet dar reiktu nors vieno..Kuris imasi ir padaro,o ne ekspermentuoja,ir dazniausei gaunas is pirmo karto.Eisiu konsultuotis po kurio laiko.Kas tas number 3 angel_not.gif ir kuriam labiau patinka apvalios pilnos ir sultingos (.)(.)labiausei patinka zodis sultingos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 11 gegužės 2017 - 15:13
Liida, gal pas Papecki nueik. 🤔
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 11, 16:07)
Liida, gal pas Papecki nueik. 🤔

Jis man atrodo cia neatvazineja..gal tai reiskia,kad ir nebutina..

Paklausiu kitaip ar galit savo pvz trejetuka chirurgu sudaryti kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 11, 20:22)
Jis man atrodo cia neatvazineja..gal tai reiskia,kad ir nebutina..

Paklausiu kitaip ar galit savo pvz trejetuka chirurgu sudaryti kaip atrodo?

Nevazineja. Konsultuoja ir operuoja Kaune, Vilniuj ir Taline.

Man kiti du buvo turbut VK ir KM. Bet dabar sudvejojau po tam tikru atveju ir sprendimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 11 gegužės 2017 - 20:49
As isvis tik pas 2 doc konsultacijoj buvau ax.gif Ir viena is ju pasirinkau - per savaite i dvi konsultacijas, kitos savaites pradzioj dar karta nuejau ir jau uzsirasiau op, tai nuo apsisprendimo iki op praejo 23 dienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 11, 21:22)
Jis man atrodo cia neatvazineja..gal tai reiskia,kad ir nebutina..

Paklausiu kitaip ar galit savo pvz trejetuka chirurgu sudaryti kaip atrodo?


As gal trecia karta ta pati tau sakau, bet gal nueik pas vietinius? Nebutina pas juos operuotis, bet i konsultacija tikrai nueiciau - gal jie pasiulytu visai kitokiu sprendimu, nei Lietuvos chirurgai unsure.gif . Berods Tatler kasmet sudarineja best plastic surgeons sarasus, tai uzmerktom akim pabaksnok i pora vardu is saraso ir nueik pasitart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 05 12, 05:50)
As isvis tik pas 2 doc konsultacijoj buvau  ax.gif Ir viena is ju pasirinkau - per savaite i dvi konsultacijas, kitos savaites pradzioj dar karta nuejau ir jau uzsirasiau op, tai nuo apsisprendimo iki op praejo 23 dienos biggrin.gif

As nuejau i pirma konsultacija ir iskart uzsirasiau op po 2 sav biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 12, 05:11)
As gal trecia karta ta pati tau sakau, bet gal nueik pas vietinius? Nebutina pas juos operuotis, bet i konsultacija tikrai nueiciau - gal jie pasiulytu visai kitokiu sprendimu, nei Lietuvos chirurgai  unsure.gif . Berods Tatler kasmet sudarineja best plastic surgeons sarasus, tai uzmerktom akim pabaksnok i pora vardu is saraso ir nueik pasitart  4u.gif

4u.gif vyras ta patį sako biggrin.gif ,o as jam sakau ar tu issivaizduoji kokio dydzio uk forumai:-)))sakau kol issirinksiu pas ka galetu nueit,tai badu numirsit:-))jau skaitineju apie uk siek tiek,reikia paziuret ta Tatler.
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 05 12, 09:17)
As  nuejau i pirma konsultacija ir iskart uzsirasiau op po 2 sav biggrin.gif


As tai pirmiausia uzsirasiau operacijai, o tik tada i konsultacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 12, 10:35)
As tai pirmiausia uzsirasiau operacijai, o tik tada i konsultacija biggrin.gif

Gerule biggrin.gif
Atsakyti