Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Dalinuos ir cia

INFORMACIJA IS GROZIO CHIRURGIJOS KA TURETU DARYTI KLIENTAI PATEKE I SUKCIU NUSIKALSTAMA
VEIKLA IR LABAI PRASOME DALINTIS SIA INFORMACIJA‼‼‼‼
dalijamės su jumis naujausia informacija apie veiksmus, įgyvendintus siekiant suvaldyti kibernetinio nusikaltimo, įvykdyto prieš kliniką „Grožio chirurgija”, padarinius.
Per žiniasklaidą skleidžiame informaciją, kas visi, kurie turi informacijos apie nusikaltimą, kreiptųsi į prokuratūrą
Bendraujame su tyrimą vykdančiomis institucijomis dėl potencialios pagalbos ir tyrimo progreso
Bendraujame su saugumo, IT ir kitais ekspertais ir papildomai analizuojame situaciją
Taikome kitas priemones, kad būtų sustabdytas nevogtos informacijos skleidimas
Informacijos sklaidos stabdymas paieškos sistemoje Google
„Grožio chirurgija” kreipėsi į kompaniją Google dėl informacijos šalinimo paieškos sistemoje. Pagal Google taisykles fizinis asmuo turi kreiptis pats, kad informacija būtų pašalinta.
Prašome Jūsų užpildyti šią formą:
https://www.google.c...
Ši forma skirta Google paieškos varikliui, kad šis nustotų indeksuoti Jūsų asmens duomenis, kurie yra gauti nusikalstamu būdu.
Rekomendacijos dėl greitųjų kreditų ir lizingo
Klinika apie galimą pavogtų duomenų naudojimą greitiesiems kreditams gauti ar lizingo paslaugoms įsigyti informuoja teisėsaugos institucijas ir Lietuvos Banką.
Konsultavomės su Lietuvos Banko atstovais dėl esamos situacijos, kai neteisėtai iš Klinikos pasisavintus asmens duomenis įgiję asmenys juos gali bandyti neteisėtai panaudoti greitiesiems kreditams gauti ir (ar) lizingo paslaugoms įsigyti.
Dabartinė vartojimo kreditų ir lizingo politika grindžiama tinkamu kreditą norinčio pasiimti ir (ar) lizingo paslauga ketinančio pasinaudoti asmens tapatybės nustatymu. Diegiami įvairūs saugikliai, kurių dėka asmens kodo, vardo/pavardės, elektroninio pašto adreso, telefono numerio ir gyvenamosios vietos nepakanka kredito ar lizingo sutarčiai sudaryti.
Pavyzdžiui, šiuo metu populiaru įsitikinti asmens tapatybe reikalaujant, kad kreditą norintis gauti ar lizingo paslauga ketinantis pasinaudoti asmuo pervestų 0,01 ct iš asmeninės savo banko sąskaitos į kredito davėjo/lizingo paslaugos teikėjo sąskaitą. Kitas būdas – asmens dokumento kopijos pateikimas kredito davėjui/lizingo paslaugos teikėjui.
Siekiant išvengti bet kokios rizikos, rekomenduojame atsisakyti galimybės gauti vartojimo kreditą. Galimybė nebegauti vartojimo kreditų yra numatyta prevenciniais tikslais, siekiant, kad kiti asmenys nepaimtų kreditų jūsų vardu. Asmeniui įsirašius į Lietuvos Banko prižiūrimą sąrašą, vartojimo kredito davėjai tam žmogui tiesiog nebesuteikia kredito. Fiziniai asmenys į sąrašą įrašomi ir iš jo išbraukiami asmens prašymu arba teismo sprendimu. Platesnę informaciją galite rasti: http://www.lb.lt/lt/...ojimo-kreditams.
Svarbi informacija
Antradienį „Grožio chirurgiją” šantažuojantys nusikaltėliai įvykdė naują ataką. Pacientams buvo išsiųstas didelis kiekis trumpųjų žinučių su reikalavimais išpirkti duomenis ir nuorodomis į juos. „Grožio chirurgija“ prašo klientų atsargiai elgtis su žinutėse pateiktomis nuorodomis – jos gali būti pavojingos kitų duomenų saugumui.
Tyrimą atliekantys Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai ragina klinikos pacientus, gavusius tokias žinutes, nemokėti jokių išpirkų, o kreiptis į policiją. Pareigūnai prašo žmonių išsaugoti gautas SMS žinutes ar elektroninius laiškus ir juos pateikti tyrėjams per policijos elektroninių paslaugų portalą www.epolicija.lt
Atsiprašome Jūsų dėl susiklosčiusios situacijos ir dėkojame už bendradarbiavimą perduodant informaciją atsakingoms institucijoms.
Atsakyti
QUOTE(Sangria7 @ 2017 05 09, 19:36)
Būkit geros, pasakykit trūkumus pjūvio per spenelį ir fiziologinių implantų apskritai kaip tokių  ax.gif

O tų trūkumų matomai yra gerokai daugiau nei didesnė riplingo tikimybė (aš čia apie fiziologininius), kad jau dauguma dedatės po krūtimi ir silikoninius ?



As dejausi per speneli fiziologinius, matau tik privalumus biggrin.gif. Sitam forume labai mazai kas pas ji daresi - man toks ispudis, kad daugiau ne del implantu, o del ju patinkimo metodu - DR neduoda jokiu sizeriu matuotis ir paciai rinktis dydzio, tai nezinai, ka gausi, kol is po narkozes neatsibusi smile.gif.
Siaip fiziologiniai yra kietesni ir maziau naturaliai ciuopiasi, tai jei savos krutines turi nedaug, gali riplingas ar implanto krastai islysti. Bet kazkuriai cia neseniai DR silikona dejo, nes per kuda fiziologiniams.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 09, 20:31)
Tai, kad taip ant smūgio, imu peržiūriu paskutinių sąraše foto datas, įkelta ir 2012, ir 2015, ir iš 2016 metų...




Ne tik savo paprasiau gyd patikrint bet ir man savrbiu zmoniu duom. Zinoma neziurejau/nerode, tik paprasiau pasakyti ar yra duombazej foto. Nei vieno nebuvo. Visos foto atskirai.
Nezinau kokiais kriterijais gyd. vadovavosi spresdami ar kelti foto ar ne...
Man sake,kad seniau keldavo dabar nebe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosegold: 10 gegužės 2017 - 05:16
Sveikos,

Šiandin lygiai 6 sav. su naujais grožiais smile.gif Savaitgalį buvau draugės gimdienyje klube, ir lengvai girtas draugas pakilnojo - tai grįžau į šarvus - labai skauda randai, kažką patempė verysad.gif Bet dabar jau truputį geriau, nei šeštadienį. ax.gif

Ir dar nenusileido - vis dar statūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2017 05 10, 07:55)
Sveikos,

Šiandin lygiai 6 sav. su naujais grožiais smile.gif Savaitgalį buvau draugės gimdienyje klube, ir lengvai girtas draugas pakilnojo - tai grįžau į šarvus - labai skauda randai, kažką patempė verysad.gif Bet dabar jau truputį geriau, nei šeštadienį. ax.gif

Ir dar nenusileido - vis dar statūs biggrin.gif

Va va man buvo panašiai Kai mb norėjo pakelti ir pajaučiau, kad negalima, tempė randa ir baisiai suskaudo. Tai ir neleidžiu kilnot.
Atsakyti

Nu visgi kazka daro gr.ch. smagu girdet...

Pas mus kazkoks uzsiteses pavasaris norgej...nu taip tos silumos norisi, o kelintas rytas vaikus i darzeli su ziemine striuke vezu..+2 laipsniai..geguzes vidurys beveik.feee..

Atsakyti

Nu visgi kazka daro gr.ch. smagu girdet...

Pas mus kazkoks uzsiteses pavasaris norgej...nu taip tos silumos norisi, o kelintas rytas vaikus i darzeli su ziemine striuke vezu..+2 laipsniai..geguzes vidurys beveik.feee..

Pas mus sniiiingaaa jau antra diena ir rytoj snigs 😄🙈🌧

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 05 10, 08:06)
<p>Nu visgi kazka daro gr.ch. smagu girdet...</p><p></p><p>Pas mus kazkoks uzsiteses pavasaris norgej...nu taip tos silumos norisi, o kelintas rytas vaikus i darzeli su ziemine striuke vezu..+2 laipsniai..geguzes vidurys beveik.feee..</p><p></p><p></p><p></p>


Ne tik pas jus... As vis dar su zieminiu paltuku (ryte tik 3.5 silumos i darba iseinant) Jau keikiuos per visus galus, jokio pavasario nera
Atsakyti
Sveikutes,na ka vis pasiskaitau jusu komentarus,lekiu as penktadieni apziurai ir operacijos datos susitarimui. Kai lauki tas laikas taip letai slenka.Pasirinkau gyditoja A.Zizliauska .Pries pora metu siam forume buvo pustu su (.)(.) nuotraukelemis ,dabar kaip supratau nusikelete kazkur kitur su foto diskutuoti gal butu galima ir man ten prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(rosegold @ 2017 05 10, 04:13)
Ne tik savo paprasiau gyd patikrint bet ir man savrbiu zmoniu duom. Zinoma neziurejau/nerode, tik paprasiau pasakyti ar yra duombazej foto. Nei vieno nebuvo. Visos foto atskirai.
Nezinau kokiais kriterijais gyd. vadovavosi spresdami ar kelti foto ar ne...
Man sake,kad seniau keldavo dabar nebe.

Pasiskambinau paklausti del sito,tai nezinau apie ka cia kalbat.Nera taip kaip sakote!

Saule sviecia!kai sninga kitur.Nuotaika kita visai!ir (.)(.)grazesni tada;-)buvau sendien depiliacijoj,issigeriau nuo skausmo sy kart ir buvo neblogai.Nu faina butu su lazeriu pasidaryt,bet kai galo su (.)(.)nesimato,nebera is ko blink.gif Taip pavydziu toms kurios tik kelis plaukus teturi,man auga nuo galvos iki koju:-(
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 10, 15:02)
Taip pavydziu toms kurios tik kelis plaukus teturi,man auga nuo galvos iki koju


4u.gif Ne tas zodis, kaip suprantu tave, pas mane irgi plauku kaip pas Chewbacca bigsmile.gif . Bet as taip ipratus kas ryta su skustuvu prasinesti, kad net nebesuku galvos del visokiu lazeriu. Depiliacijai niekada neprisiruosciau vien del to, kad reikia plaukelius paauginti milimetra kita, nu niekaip negaleciau tas kelias dienas isbuti su triju dienu barzda ant koju ar pazastyse, net jei ir niekas nemato biggrin.gif
Atsakyti
[quote=liida,2017 05 10, 14:02]
Pasiskambinau paklausti del sito,tai nezinau apie ka cia kalbat.Nera taip kaip sakote!

Nezinau kam jus skambinot, as savo akim viska maciau.
Atsakyti