Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Sveikos biggrin.gif

Man jau savaitėlė su naujais gražiais (. ) (. ) wub.gif Viskas vyksta kuo puikiausiai, skausmų visai nedaug, tik toks nepatogumas. Beveik pati viską pasidarau, tik pakelt, pastumt sunkoka. Dydžiu patenkinta labai, aišku dar nusileis ir suminkštės. Vyras žiauriai laukia, kada galės pasidžiaugt rolleyes.gif
Penktadienį siūlus išims, pažiūrėsiu ką pasakys ax.gif


Kosmita, man irgi atrodo, kad dydis tikrai normalus, kai tu tokia aukšta ir kūda mirksiukas.gif tikrai nebijok. Pas mane 360cc, aš 175/60 ir tikrai taip ne per mažai, ypač kai pripranti rolleyes.gif per platesnius megztinius net nepasakytum. Būtų tilpę daugiau, būčiau dėjus tikrai daugiau ax.gif



Taigi pas mus Lietuvoj kiekvieną kartą, kai pasninga, tai kaip pirmą kartą atrodytų, vis netikėtai, nelauktai, atrodo kelininkai prognozių nežiūri blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 11 sausio 2017 - 19:39
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 10, 03:13)

Laabas, grozi  wub.gif
Tikiu, kad fainai paatostogavot - kiek laiko buvot?
Stambule po pusmetri sniego per diena privercia, oro uostai nespeja valyti, o man vienintelis kelias namo (nebent dar lufthansa, bet ten per ilgas skrydis be sustojimo parukymui gaunas). Einu (vel!) krautis daiktu ir bandysiu laime is naujo

Labuka wub.gif atostogos tokios daugiau aktyvios buvo, makalavomes po visa Florida. Oras geras, bet vanduo saltokas. Man patinka, kai lendi i vandeni ir nereikia kaip bobutei taskyt ant saves, kad kunas priprastu, zodziu, vanduo turetu butu arbata ax.gif bet siaip atostogos visada gerai smile.gif buvom tik savaite, o praskrido laikas kaip viena diena smile.gif
Tai tu Lietuvoj uzstrigus?

QUOTE(Agiku @ 2017 01 11, 03:18)
Kosmita, 180 ūgis su 335 tikrai neatrodysi sex bomba niekaip  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
per dideli tikrai nebus ant tokio ugio, pergyvenciau, kad tik per mazi nebutu.. nebuciau as biggrin.gif
Atsakyti
Mergytes, vel as su kniaukimais cia.
Gydytojas matuojant mano krutis sake kad jos skirtingos mazdaug ant 50 cc. tipo reikai sudeti skirtingus implantus. nu ir ka- sudejo 395 ir 485, nesuprantu kodel toks skirtumas jei pats sake kad papai skiriasi tik 50 ml. taigi yra taip kad papai mano gavosi ziauriai skirtingi. nu neimanoma nepamatyti. aisku su rubais nepamatysi, bet nusirengus, tas vienas toks pilnas, masyvus, o kitas sumenkes. ar gydytojas turetu taisyti ta dalyka? ar imanoma bus isreikalauti korekcijos? ar aiskins kad cia jis nieko detas? kas susiduret su korekcijos reikalavimu? beje zianu kad reikai dar laukti nes tik 3 svaites dar tera, nu bet nemanau kad labai daug kasa keisis. ta mazoji krutiūs tai feeeeee.

Ir jei kas turejo kokia korekcija, ar skaismai po op tokie patys kaip ir pirma karta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulina: 11 sausio 2017 - 20:48
QUOTE(liida @ 2017 01 11, 10:14)
Metu pabaiga nebuvo tokia kokios tikejaus,pavirto i kosmara kuris panasu,kad baiginejasi.Daugiau savo noru i Lietuva ziema nevaziuosiu..
unsure.gif unsure.gif 4u.gif

QUOTE(irmulina @ 2017 01 11, 19:39)
sake kad jos skirtingos mazdaug ant 50 cc. tipo reikai sudeti skirtingus implantus. nu ir ka- sudejo 395 ir 485[..] ta mazoji krutiūs tai feeeeee.
vaje unsure.gif primink, kas cia taip sudejo? na is esmes, gal imanoma pvz su riebalais taisyti? linkiu sekmes, gal dar apvienodes...aisku, daktaras galbut sakys, neimanoma tiketis visiskos simetrijos ir blablablaaaa. Beeeet, man po op beveik idealiai simetriskos tapo, nors pries tai buvo nevienodos spygutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulina @ 2017 01 11, 21:39)
Mergytes, vel as su kniaukimais cia.
Gydytojas matuojant mano krutis sake kad jos skirtingos mazdaug ant 50 cc. tipo reikai sudeti skirtingus implantus. nu ir ka- sudejo 395 ir 485, nesuprantu kodel toks skirtumas jei pats sake kad papai skiriasi tik 50 ml. taigi yra taip kad papai mano gavosi ziauriai skirtingi. nu neimanoma nepamatyti. aisku su rubais nepamatysi, bet nusirengus, tas vienas toks pilnas, masyvus, o kitas sumenkes. ar gydytojas turetu taisyti ta dalyka? ar imanoma bus isreikalauti korekcijos? ar aiskins kad cia jis nieko detas? kas susiduret su korekcijos reikalavimu? beje zianu kad reikai dar laukti nes tik 3 svaites dar tera, nu bet nemanau kad labai daug kasa keisis. ta mazoji krutiūs tai feeeeee.

Ir jei kas turejo kokia korekcija, ar skaismai po op tokie patys kaip ir pirma karta?

Man per konsultaciją Dr sakė, kad su tais bandymais suvienodinti galima nusižaist. Pradžioje atrodo, kad skiriasi, įdedi skirtingo dydžio implantus, o su didesniu perlenki lazdą ir vėl krūtys nevienodos.
Kita vertus juk pas specą dareisi, turi matyti iš anksto kas kaip arba bent OP metu nuspręst, kad reikia skirtingų.

Aš turėjau prieš OP skirtingo dydžio, nors nekrentančio į akis.
Į vieną dėjo 50cc daugiau (nusprendė OP metu) ir dabar idealiai vienodos, jokios skirtumo nematau dėl dydžio.

Dėl korekcijos, na, labai priklauso, koks gydytojas: ar pripažįsta savo kaltes, ar viską suverčia "anatomijai".
Dauguma po korekcijų atsigauna tikrai greičiau nei po pirmos OP, bet labai linkiu, kad jos nereikėtų..
Atsakyti
Pusele33. Sveikinu su papuliais. 4u.gif šaunu, kad viskas taip gerai einasi. smile.gif

Irmulina. Pas koki gyd. Dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 11, 16:26)
Na, pagrindinis šalies oro uotas, kur milijardai plaukia, tikrai ne tokios pat reikšmės, kaip savivaldybės nenuvalytas kelias. Nors aš su nevalytais keliais nesusidūriau, kiek esu kaime gyvenus, kiek sostinėj, bet per visą Lietuvą visko gali būti.

Siaubas, vargšiuke, kas nutiko taip baisaus?...
Nors man metų pabaiga irgi buvo labai sunki..


Kai isijungiu zinias per tv ten ir bumba zmones pastovei,o kelininkai dainele gieda tokia kaip pirmokas apie seny salty.

Susirgo vaikas po Kaledu.. tai ir prasidejo..is pradziu gripas paskui nebegripas,o plauciu uzdegimas .Teko ir ligininej paguleti.Taip stiprei dar nera sirgus.Taip vaiko gaila,toks jausmas,kad kambary bebudama ir susirgo.Buvom ilgiau nei planavom,jau nepasokinesi.Dabar jau tupi namuose del sventos ramybes,kad neatkristu.Aisku beda viena nevaiksto,tai nieko nemaciau daugiau tik priemimus ligonines,ir namus.
Dabar taip gera namuose.nenoresiu ilgai daugiau jokiu atostogu.Ziema man pats graziausias metas..nepasidziaugem visai..patys kosejom vaistai arbatos baisu nosi i lauka iskist.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 12 sausio 2017 - 11:05
QUOTE(liida @ 2017 01 12, 12:02)
Kai isijungiu zinias per tv ten ir bumba zmones pastovei,o kelininkai dainele gieda tokia kaip pirmokas apie seny salty.

Susirgo vaikas po Kaledu.. tai ir prasidejo..is pradziu gripas paskui nebegripas,o plauciu uzdegimas .Teko ir ligininej paguleti.Taip stiprei dar nera sirgus.Taip vaiko gaila,toks jausmas,kad kambary bebudama ir susirgo.Buvom ilgiau nei planavom,jau nepasokinesi.Dabar jau tupi namuose del sventos ramybes,kad neatkristu.Aisku beda viena nevaiksto,tai nieko nemaciau daugiau tik priemimus ligonines,ir namus.
Dabar taip gera namuose.nenoresiu ilgai daugiau jokiu atostogu.Ziema man pats graziausias metas..nepasidziaugem visai..patys kosejom vaistai arbatos baisu nosi i lauka iskist.

Jei per teliką niekas nebumbėtų, tai gerokai žiūrovų sumažėtų. Na, bet todėl aš to teliko ir neturiu jau daug metų biggrin.gif

o dėl ligų we same...
du siuntimai į ligoninę, 3 plaučių uždegimai, temperatūros iki 40 ir visi kiti baisūs dalykai.. tik tiek, kad nusprendėm nevažiuoti, išsikapstėm namie su medikų priežiūra ir stipriais vaistais.

Aš prieš keletą metų skridau į šiltus kraštus žiemą. Grįžom su visais sergančiais vaikais, tada irgi buvo liūdna, kad kažkur išvažiavę, kad sunkiai sergam, kad ne namie ir dar gi atostogos. Labai tave suprantu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 12, 10:35)
Jei per teliką niekas nebumbėtų, tai gerokai žiūrovų sumažėtų. Na, bet todėl aš to teliko ir neturiu jau daug metų  biggrin.gif

o dėl ligų we same...
du siuntimai į ligoninę, 3 plaučių uždegimai, temperatūros iki 40 ir visi kiti baisūs dalykai.. tik tiek, kad nusprendėm nevažiuoti, išsikapstėm namie su medikų priežiūra ir stipriais vaistais.

Aš prieš keletą metų skridau į šiltus kraštus žiemą. Grįžom su visais sergančiais vaikais, tada irgi buvo liūdna, kad kažkur išvažiavę, kad sunkiai sergam, kad ne namie ir dar gi atostogos. Labai tave suprantu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Svarbiausia,kad visi issikapstem!ir esam namuose! Oi kaip reikia myleti ta gyvenima ir neieskoti viniu kur ju nera.

Rimtai neturite teliko? biggrin.gif
Atsakyti
Mes TV irgi neziurim duag metu. Groja tik muzikiniai kanalai fone ir viskas biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

Siandien buvau echoskopijoj, viskas ok bigsmile.gif Jau viena apziura arciau didziosios datos! Beliko bendrinius visokius tyr. susirinkti (jei nespesiu, vietoj planavau viska pasidaryt) ir jau rami sedziu - laukiu wub.gif
___

As ateinu, pasneku kaip i dienorasti pati su savim ir vel iki sekancio "asmeninio ivykio" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, Gerbiamosios,
Jungiuos prie Jusu. Atejo laikas, kai pasiryzau (.)(.) pasididinimui, kad jie ne tik manim, bet ir as jais galeciau didziuotis. Perskaiciau kelias tema ir pastebejau, kad beveik visos idealaus grakstumo ir svorio. Galbut yra kurios plus size ir didinosi? Idomu butu suzinoti apie pasirinktus implantu dydzius ir ar patenkintos rezulatatu.
Is anksti dekinga jei priimsit i mielaji gyvatyna su graziais papais 😂
Atsakyti
Labryt cool.gif

As pagaliau namie. Nerealus kaifas sedeti balkone ir gerti kava tik su vienu sluoksniu drabuziu bigsmile.gif Nekelsiu kojos is cia iki vasaros.


QUOTE(Agiku @ 2017 01 11, 10:18)
Stambule pasninga daugiau ar mažiau, bet kiekvienais metais.
Vienais metais man teko savaitei strigt Stambule dėl didelių pusnų...
Nesuprantu, šitokie nuostoliai dėl atidėtų skrydžių, bet jiems sniegas kiekvienas metais - kaip pirmą kartą gyvenime.



Nu ner taip paprasta ji nuvalyt netrikdant eismo - Ataturke per para virs 1000 lektuvu, tai kas 2-3 min kazkas kyla ar leidziasi, o sniego virs 60 cm per diena, ir taip kelias dienas is eiles. Sakyciau dar visai gerai susitvarke, as kazkada strigau LHR del gerokai maziau sniego, va ten tai isvis betvarke buvo.

QUOTE(Alexi19 @ 2017 01 11, 20:50)
Man patinka, kai lendi i vandeni ir nereikia kaip bobutei taskyt ant saves, kad kunas priprastu, zodziu, vanduo turetu butu arbata


Aaa prajuokinai su bobutem biggrin.gif prisiminiau kaip vaikystej su draugu megdziojom senius ezere - ibrendi iki keliu, o tada puoli energingai taskytis pazastis ir leisti keistus garsus, kaip arklio prunkstimas biggrin.gif Man irgi vanduo turi buti kaip vonioj rolleyes.gif


QUOTE(sincera_trahatur @ 2017 01 12, 21:06)
Sveikos, Gerbiamosios,
Jungiuos prie Jusu. Atejo laikas, kai pasiryzau (.)(.) pasididinimui, kad jie ne tik manim, bet ir as jais galeciau didziuotis. Perskaiciau kelias tema ir pastebejau, kad beveik visos idealaus grakstumo ir svorio. Galbut yra kurios plus size ir didinosi? Idomu butu suzinoti apie pasirinktus implantu dydzius ir ar patenkintos rezulatatu.
Is anksti dekinga jei priimsit i mielaji gyvatyna su graziais papais


Man iki grakscios gazeles toli, bet rezultatu tikrai patenkinta smile.gif . Nueik i kelias konsultacijas ir pamatysi, ka siulo, gal dar duos ir pasimatuoti ka nors ;)
Atsakyti