Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Sayta @ 2017 05 09, 18:38)
Gal zinote kas dar daro pjuvi per pazasti. Ar T.Astrauskas geriausiai tai daro? O gal be reikalo noriu per pazasti detis? Kokiu minusu yra? Esu linkusi i keloidinius randus. 

O kokiu pliusu matai siame pjuvyje? Man tai vien minusai smile.gif nes pati matomiausia vieta, juk pjuvi po krutim ar speneliu matysi tik pati ir vyras, o pazasti mato visi sporto klube, vasara devint berankoves maikutes. Tuo labiau jei yra polinkis i keloidinius randus.. As rinkciausi per pazasti detis tik Amerikoje, kai jie isties pacioje pazastyje pjauna, o ne kaip Lt pjuvis labiau priekyje kuno, tik siek tiek nueinantis link pazasties. O beto, dauguma korekciju daroma vistiek per pjuvi apacioj, tai tektu du randus turet.
Atsakyti
Būkit geros, pasakykit trūkumus pjūvio per spenelį ir fiziologinių implantų apskritai kaip tokių ax.gif

O tų trūkumų matomai yra gerokai daugiau nei didesnė riplingo tikimybė (aš čia apie fiziologininius), kad jau dauguma dedatės po krūtimi ir silikoninius ?

Labai noriu nueit į konsultaciją bent jau minimaliai "apsišvietus", nes kol kas savarankiškos "studijos" nedaug gelbsti wub.gif
Atsakyti
Info esanciom sarase:
Buvau siandiena konsult pas gyd. Esme, kad foto yra tik tu kas daresi op ¬2011-2012m.Tada buvo keliamos foto i duombaze. Visu kitu yra tik anamneze. Man parode gydytojas kokia mano info yra. Foto laikomos del saugumo atskirai. Lygiai ta pati ka jis man parode,man atsiunte hack sumokejus. TIK anamneze, be foto.
Atsakyti

Ikeliau savo foto.tik siandien 3 savaite, dar nepozavau. Ikelsiu kada veliau.

Atsakyti
rosegold, aciu tau uz info. O kiek tu buvai "ivertinta"?
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 09, 19:06)
rosegold, aciu tau uz info. O kiek tu buvai "ivertinta"?



100

Atsakyti
QUOTE(rosegold @ 2017 05 09, 19:45)
Info esanciom sarase:
Buvau siandiena konsult pas gyd. Esme, kad foto yra tik tu kas daresi op ¬2011-2012m.Tada buvo keliamos foto i duombaze.  Visu kitu yra tik anamneze. Man parode gydytojas kokia mano info yra. Foto laikomos del saugumo atskirai. Lygiai ta pati ka jis man parode,man atsiunte hack sumokejus. TIK anamneze, be foto.

Sveikos, senokai buvau uzsukus, busiu is tu kur sakot viskas gerai ir nebeuzsuka smile.gif tai vat gavau sms ir atbegau ziuret kokiom nuotaikom gyvenat. Mano op buvo pries metus, jau ir uzmirsus, ipratus, susigyvenus, kaip ir norejau, niekas nepastebejo (iskyrus kam pati pasakiau) o dabar se, kad nori. Nuoroda pasidalino vyro draugai, (mazdaug ziurekit kas vyksta, komentaru nesulaukiau, tai gal pavardziu neieskojo tikiuosi) pasitikrinau, sarase esu, per google nei pagal pavarde nei asmens koda neiesko. Isipirkinet nezadejau, kazkaip nepasitikiu, kad veliau daugiau neuzsiprasytu, susitaikiau, kad gali paviesint foto. Na, bet naujiena nudziugino, siaip ir pastebejau, kad atviros foto senu metu, galvojau, gal specialiai senas sudejo, bet gal tikrai naujausiu neturi, labai tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 05 09, 20:06)
rosegold, aciu tau uz info. O kiek tu buvai "ivertinta"?

Tai, kad taip ant smūgio, imu peržiūriu paskutinių sąraše foto datas, įkelta ir 2012, ir 2015, ir iš 2016 metų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 09 gegužės 2017 - 20:32
QUOTE(Agiku @ 2017 05 09, 21:31)
Tai, kad taip ant smūgio, imu peržiūriu paskutinių sąraše foto datas, įkelta ir 2012, ir 2015, ir iš 2016 metų...

Aha, as irgi naujausiu nebuvau atidarius anksciau, dabar ziuriu, yra, vadinasi gali turet. Bet va K.K foto nera, irasas apie krutu implantu keitima 2013 yra, nu idomiai...
Atsakyti
QUOTE(_selma_ @ 2017 05 09, 19:41)
Aha, as irgi naujausiu nebuvau atidarius anksciau, dabar ziuriu, yra, vadinasi gali turet. Bet va K.K foto nera, irasas apie krutu implantu keitima 2013 yra, nu idomiai...

Zodziu jauciuos kaip vista aptvare..nervina ne tas zodis
Atsakyti

Konsultacijose man iskilo toks klausimas: ateinu dar neapsisprendusi, be datos. Jau pirmoje konsultacijoje surasau viska kaip teve musu: vardas pavarde, asm kodas, adresas, ligos ir panasiai. Gydytojas apziuros metu fotografuoja! Kam visa tai? Zodziu, operuojuos ar ne, bet mano asmens bylele jau paruosta. Vienintelej gch manes nefotkino. 

Atsakyti
Dr. Parasiau albume.
Atsakyti