Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Parase man , kad galiu jungtis, neprisedu tik prie kompiuterio, kad prie banko pavedima padaryt ir susimoket..kad slapuka gaut.

Fotkinuos kas savaite dabar.tai ikelsiu foto kai susimokesiu ir gausiu koda.

Ir vyras ramina, kad mazai laiko dar..nu ir pati suprantu..nu  bet pacios zinot kaip buna :))

Atsakyti
Akimirkos jėga, 350ml pas mane

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 05 07, 16:14)
Kiek tau laiko po op? Tai nepanasu i symmastia? Nes jei tokia komplikcija, tai tik korekcija istaisytu. Specialiai pasiziurejau albuma, tau po op buvo tarpelis, tai dabar tokio nebera?

Ne, nekomplikacija cia, toks par tarpelis kaip po op likes, tik man jis kazkoks mazoks atrodo. Reiks pasifotkint vel
Atsakyti

Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.

Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.

Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢

faina, kad taip greit jegas atgavai! Apkabinu tave  :friends: na, o blogiausiu atveju, ka sutaret daryti? Keis nemokamai? Del ko apvalu pasiliktum?  faina, kad taip greit jegas atgavai!   kuo daugiau skaitau, tuo man baisiau darosi. Tiek visokiu dalyku su tais (.)(.) negi nera atveju, kai pasidare op ir uzmirso? 

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 05 08, 20:50)
<p>Parase man , kad galiu jungtis, neprisedu tik prie kompiuterio, kad prie banko pavedima padaryt ir susimoket..kad slapuka gaut.</p><p>Fotkinuos kas savaite dabar.tai ikelsiu foto kai susimokesiu ir gausiu koda.</p><p></p><p>Ir vyras ramina, kad mazai laiko dar..nu ir pati suprantu..nu  bet pacios zinot kaip buna smile.gif)</p>

Zinau puikiai,vyras saunuolis!ir tu tikrai dar nenusivilk!
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 08, 21:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="dr." data-cid="71615539" data-time="1494261233"><div><p>Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.</p><p>Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.</p><p></p><p>Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢</p></div></blockquote><p></p><p>faina, kad taip greit jegas atgavai! Apkabinu tave  friends.gif na, o blogiausiu atveju, ka sutaret daryti? Keis nemokamai? Del ko apvalu pasiliktum?  faina, kad taip greit jegas atgavai!   kuo daugiau skaitau, tuo man baisiau darosi. Tiek visokiu dalyku su tais (.)(.) negi nera atveju, kai pasidare op ir uzmirso? </p>

Yra,bet dar didesne dalis i smulkmenas visokias maziau demesio kreipia,tai ir pamirsta,o seip tai cia musu bendraujanciu ir pasigrazinusiu tik lasas juroj..negalima susidaryti nuomones tik is cia.
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 08, 22:46)
Tiek visokiu dalyku su tais (.)(.) negi nera atveju, kai pasidare op ir uzmirso? </p>

Yra, yra senai viska pamirsus, jausmas kad visas gyvenimas tokius turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2017 05 07, 17:18)
Sveikos mergos, šiandien atsidariau tuos sąrašus pagaliau, kokia tikimybė, kad ten atsirasiu iki 30 d? Ar jeigu nėra manęs tai jau ir nebus?
P.s. ilgiuosi čia praleistų linksmų vakarų!

pasigooglink savo vardą pavardę.

Kadangi apie mane info labai mažai, pirmam psl buvo nuoroda į tą sąrašą..

O po kiek laiko brolis man užmetė: "kaip tu save iš google išsitrynei?"
Nedetalizavo, bet čia pat telefone parodė, ką randa google su mano vardu pavarde, kad va, kiek mažai info.
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 08, 23:46)
negi nera atveju, kai pasidare op ir uzmirso? </p>

Dauguma, kurioms viskas gerai, pabūna čia porą savaičių, kol didieji skausmai ir paskui nebesilanko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 09, 07:44)
pasigooglink savo vardą pavardę.

Kadangi apie mane info labai mažai, pirmam psl buvo nuoroda į tą sąrašą..

O po kiek laiko brolis man užmetė: "kaip tu save iš google išsitrynei?"
Nedetalizavo, bet čia pat telefone parodė, ką randa google su mano vardu pavarde, kad va, kiek mažai info.
Papildyta:

Dauguma, kurioms viskas gerai, pabūna čia porą savaičių, kol didieji skausmai ir paskui nebesilanko smile.gif

Man to saraso nemeta su mano pavarde, tik save randu kas susija su darbo reikalais ir asmeniniu verslu.
Atsakyti

faina, kad taip greit jegas atgavai! Apkabinu tave  :friends: na, o blogiausiu atveju, ka sutaret daryti? Keis nemokamai? Del ko apvalu pasiliktum?  faina, kad taip greit jegas atgavai!   kuo daugiau skaitau, tuo man baisiau darosi. Tiek visokiu dalyku su tais (.)(.) negi nera atveju, kai pasidare op ir uzmirso? 

 Nekalbejom apie keitima.op metu su manim niekas nesitare,  o po op jie tikrai neblogai atrode abu- vienodai :) na ir db gal is kurio kampo paziuresi..bet zinai, db gi viskas po padidinamuoju stiklu, tai ir matau viska centimetro tikslumu .

Nepergyvenk.neklausyk cia sapalioniu mano :D vistiek dziaugiuos as , jau vaizdelis pries tai koks buvo ir dabar , tai ner ka kalbet :D as laiminga, tik kartais sudurniuoju perilgai i veidrodi ziuredama 😂

Atsakyti
QUOTE(rabuska @ 2017 05 09, 09:39)
Man to saraso nemeta su mano pavarde, tik save randu kas susija su darbo reikalais ir asmeniniu verslu.

Tai gal per stebuklą kažkaip nepapuolei, belieka tik džiaugtis smile.gif

Narei dr. išsiųstas prisijungimas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu po pertraukos. Siandien ir as sms sulaukiau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif darbe paziuret nelabai galiu. O jus ir foto matot?
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 09, 11:13)
Tai gal per stebuklą kažkaip nepapuolei, belieka tik džiaugtis  smile.gif

Narei dr. išsiųstas prisijungimas  4u.gif

As save tai radusi tam sarase bet per google nemeta. Duok dieve kad nerastu.
Atsakyti
Gal zinote kas dar daro pjuvi per pazasti. Ar T.Astrauskas geriausiai tai daro? O gal be reikalo noriu per pazasti detis? Kokiu minusu yra? Esu linkusi i keloidinius randus. 
Atsakyti