Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 05 08, 10:49)
Nera vienareiksmisko atsakymo, kurie yra geresni. Nuejus i konsultacija gydytojas rekomenduos, kurie yra tinkamesni jums.

Ka turit omeny anatominiai apvaliu pagrindu? Motiva ergonominius? Nuo implantu formos nukarimas nepriklauso, greiciau jau nuo ju pavirsiaus. Jei visiskai lygus pavirsius, tai lengviau jie slysta audiniais. O nuo ko labiausiai nukarimas priklauso, tai nuo fiziologijos ir audiniu  4u.gif


Na man Daunoravicius atrase taip: "Jusu atveju reikia atkreipti demesi i gana nutolusius vienas nuo kito spenelius. Jei noretumete apvaliu implantu - reikia pakankamai didelio turio, kad neliktu plataus tarpo tarp krutu (apie 400 ml), taciau tai duos kiek nenaturalu vaizda ir kuo didesnis implantas, tuo didesne ripplingo rizika. Tarpinis variantas - anatominiai implantai apvaliu pagrindu (350-395ml). Arba, jei norite naturalesnes krutines, siauro tarpo tarp krutu, bet saikingo dydzio (vidutinis C) - yra ir ovalaus pagrindo anatominiai implantai (285-335 ml).Anatominiai apvaliu pagrindu nuo ovaliu skiriasi forma ir aisku, vaizdu. Jei apvaliu pagrindu jie kiek primena apvalius, tik turi mazesni turu virsutiniame poliuje, tai ovalus yra maksimaliai naturalus - jie yra daugiau i platuma nei i auksti. Jie ypac tiktu, jei noretumete mazesnes krutines.
Jusu atveju, jei norite pilno C dydzio, manau geriausia rinktis tarp apvaliu (galima ziureti ir mazesni dydi - 355-375ml), ir anatominiu apvaliu pagrindu. Mes dirbame su daug gamintoju, bet dazniausiai naudojame Motiva (apvalus implantai), arba Polytech (apvalus ir anatominiai implantai).".
Tai va as nelabai suprantu kurie cia geriau ir ar jo siulomi apvalus taip pat turi visokiu pavirsiu? Ir ar tie apvaliu pagrindu taip pat ??? unsure.gif
Atsakyti

Sveikos, gal kuri didinotes krutine pas Vaiciuna? Renkuosi dabar, pas ka eiti i konsultacija Kaune. Apie visus, isikyrus si gydytoja, neradau blogu atsiliepimu. O kiti isvadinti daugumos ir sudaktariais, ir pan., tai pasimeciau. Zinau, kad blogu atsiliepimu apie visus gali buti, bet jei ne vienas ir ne du raso, kad pas sita nemoksa geriau neikit, tai tikrai atbaido mane. Tai ar buvote kuri BMP klinikoje?

Atsakyti
Sveikos. 4u.gif o sakykit man jau 2 mėn po op. Kartais būna suskausta sugelia krūtinę labai trumpam ir dažniausiai jai darau kokį fizinį darbą. Ar jum taip būna?
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 08, 10:22)
Sveikos. 4u.gif o sakykit man jau 2 mėn po op. Kartais būna suskausta sugelia krūtinę labai trumpam ir dažniausiai jai darau kokį fizinį darbą. Ar jum taip būna?

Normalu brangioji smile.gif iki metu dar gali jausti ivairiu paskaudenimu/durstymu. Maniskiams jau virs dvieju metu ir tai kartais suduria mirksiukas.gif
Atsakyti

Vedu paieškoje pagal pavardes, vardus, visaip..gal nemoku, einu dar knist..

Aš pas juos tik konsultacijoj buvau, op.nedariau, bet saraše tarp tų 24000 save radau 😊

Sveikos, gal kuri didinotes krutine pas Vaiciuna? Renkuosi dabar, pas ka eiti i konsultacija Kaune. Apie visus, isikyrus si gydytoja, neradau blogu atsiliepimu. O kiti isvadinti daugumos ir sudaktariais, ir pan., tai pasimeciau. Zinau, kad blogu atsiliepimu apie visus gali buti, bet jei ne vienas ir ne du raso, kad pas sita nemoksa geriau neikit, tai tikrai atbaido mane. Tai ar buvote kuri BMP klinikoje?

Mūsų temoj, kiek pamenu, darėsi viena. Ne tik implantus dėjo, bet sudėtingą "pakėlimo" op.darė, viskas puikiai pavyko. 

Šiaip tai geras gydytojas, iš sporto klubo pora panų pas jį darėsi, viskas liuks.

Atsakyti
QUOTE(spyglute717 @ 2017 05 08, 12:13)
Na man Daunoravicius atrase taip: "Jusu atveju reikia atkreipti demesi i gana nutolusius vienas nuo kito spenelius. Jei noretumete apvaliu implantu - reikia pakankamai didelio turio, kad neliktu plataus tarpo tarp krutu (apie 400 ml), taciau tai duos kiek nenaturalu vaizda ir kuo didesnis implantas, tuo didesne ripplingo rizika. Tarpinis variantas - anatominiai implantai apvaliu pagrindu (350-395ml). Arba, jei norite naturalesnes krutines, siauro tarpo tarp krutu, bet saikingo dydzio (vidutinis C) - yra ir ovalaus pagrindo anatominiai implantai (285-335 ml).Anatominiai apvaliu pagrindu nuo ovaliu skiriasi forma ir aisku, vaizdu. Jei apvaliu pagrindu jie kiek primena apvalius, tik turi mazesni turu virsutiniame poliuje, tai ovalus yra maksimaliai naturalus - jie yra daugiau i platuma nei i auksti. Jie ypac tiktu, jei noretumete mazesnes krutines.
Jusu atveju, jei norite pilno C dydzio, manau geriausia rinktis tarp apvaliu (galima ziureti ir mazesni dydi - 355-375ml), ir anatominiu apvaliu pagrindu. Mes dirbame su daug gamintoju, bet dazniausiai naudojame Motiva (apvalus implantai), arba Polytech (apvalus ir anatominiai implantai).".
Tai va as nelabai suprantu kurie cia geriau ir ar jo siulomi apvalus taip pat turi visokiu pavirsiu? Ir ar tie apvaliu pagrindu taip pat ???  unsure.gif

Bent jau Motiva turi silk ir velvet pavirsius, abu jie silikoniniai, bet velvet neslidus. Kiti gamintojai (lyg Polytech) dar turi poliuretanini pavirsiu, toki kaip kempine. Jis priauga ir visai neslenka. Bet as ju nesideciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 05 08, 17:51)
Normalu brangioji  smile.gif iki metu dar gali jausti ivairiu paskaudenimu/durstymu. Maniskiams jau virs dvieju metu ir tai kartais suduria  mirksiukas.gif

Ačiū nuraminai. 4u.gif nes galvojau jau gal kažkas negerai su tais paskaudėjimais.
Atsakyti

Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.

Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.

 

Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 08 gegužės 2017 - 18:34
QUOTE(dr. @ 2017 05 08, 19:33)
<p>Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.</p>
<p>Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.</p>
<p> </p>
<p>Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢</p>

Nusiramink palauk 3 mėnesių sako galutinis vaizdas būna po maždaug 3 mėnesių. Tada jai ka galėsi išvadas daryti. 4u.gif
Atsakyti

Aš pas juos tik konsultacijoj buvau, op.nedariau, bet saraše tarp tų 24000 save radau 😊

Mūsų temoj, kiek pamenu, darėsi viena. Ne tik implantus dėjo, bet sudėtingą "pakėlimo" op.darė, viskas puikiai pavyko. 

Šiaip tai geras gydytojas, iš sporto klubo pora panų pas jį darėsi, viskas liuks.

Dekui uz atsakyma :).

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 05 08, 18:33)
<p>Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.</p>
<p>Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.</p>
<p> </p>
<p>Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢</p>

Nepergyvenk, gal dar pasikeis vaizdas console.gif

Balsuotojos, man rodos jau pakanka balsu isileist i albuma?
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 05 08, 17:33)
<p>Sveikos. Klause kazkas ar po 2savaiciu galesit namais rupintis.galesit.ryt man 3 savaites.namus tvarkau, valgyt darau, ant sluotos skraidau.zodziu pamirsau op.  Klause kas susidejo lasa , ar svvarsto apie apvalius.</p>
<p>Graudziai skamba...as turiu ir ta ir ta.pasilikciau apvalu, jei kas keistu..nors pries tai lasa planavom.</p>
<p> </p>
<p>Nzn panos..snd vel matavaus liemenukus persirengimo kabinose.man jau verkt noris.skirtingi jie.vienas didelis.kitas mazas..nu nzn nzn... aisku vos 3 savaites , bet kad akivaizdziai matosi kur lasas kur apvalus 😢</p>

Nuejau i albuma,ir uz tave yra pakankamai pribalsave,ir pati uztvirtinimui pakeiciau dar savo balsa.Idetum foto gal tave nuramintumem?Dar aisku yra laiko,kitom tikrai keiciasi jie ilgokai!gal per anksti nerimauji! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 08 gegužės 2017 - 20:20