Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Simasina @ 2017 05 04, 22:15)
Man operacija paskirta birzelio pabaigoje. Na as ziurejau tuos atskleistus duomenis, nedariau statistikos, bet korekciju nemazai daryta, arba planuota/rekomenduota gydytoju. Nebutinai K.M. bet ir V.K. Gal man visoje sio skandalo ir sarsalo sviesoje taip pasirode. Bet kokiu atveju - neplanuoju atsaukti, jei jau

Stai Flirt tau atsakymas i klausima:'kam idomus tie jusu papai?'
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 05, 08:45)
<p>As jau nebezinau kas man grazu 😋 Buvau tik uz anatominius(lasa), o dabar kai kur ir apvalus grazu. Manau, kad sakysiu gyd kokio vaizdo noriu, o jau kaip ji isgauti,apvaliais ar lasu, tegu jis nusprendzia ☺</p>

O va sitoj vietoj,buciau labai atsargi!panasei buvo ir man.Dabar nepasilikciau jokiu klaustuku,ir jokiu tegu daktaras sprendzia,o nesciaus foto,ir ne viena,kad abiem butu viskas labai aisku.Todel,kad esame visos skirtingos,ir tos implantu formos atrodo visom skirtingai.Kartais tie apvalus sugula taip,kad graziau ir buti negali,o lasas neatrodo taip.Ir atvirksciai.As perziurejau daug nuotrauku,ir isvada mano tik viena,i konsultacija nestis nuotrauka (taip patare,net mano deja nepasirinktas chirurgas,tada viskas daug aiskiau ir galima pasakyti bus taip ar ne ir ar galima taip isgauti)zinoma yra atveju kai chirurgo nuomone geriau veikial uz visas foto,ir gaunasi butent taip,kaip svajota,bet rizika nesusikalbejimo yra.
Atsakyti

Liida, jo, sutinku, nesusikalbeti per konsultacija tikimybe didziule. As foto prisikaupiau, bandysiu tada kaip sakai vizualiai aiskinti ko tikiuosi. Nes na tikrai savo vizija nusakyti zodziais sunku, o suprasti apskritai komplikuota.

Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 05 05, 10:29)
Stai Flirt tau atsakymas i klausima:'kam idomus tie jusu papai?'


Taip idomu lygiai tokiom paciom moterim kaip cia esancios ir norinciom taip pat isspresti savo problemas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot'e @ 2017 05 05, 10:33)
<p>Liida, jo, sutinku, nesusikalbeti per konsultacija tikimybe didziule. As foto prisikaupiau, bandysiu tada kaip sakai vizualiai aiskinti ko tikiuosi. Nes na tikrai savo vizija nusakyti zodziais sunku, o suprasti apskritai komplikuota.</p>

Nebutinai,jie turi ir savo foto parodyt,bet mano asmenine patirtis rodo,kad reikejo turet foto kuria tu pati radai ir ji atitinka visus tavo lukescius.Ir vien foto ne gana as dar tam tikras vietas pabaksnociau,klausdama,ar man taip bus?nes kunas nera identiskas vistiek.

Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 05 05, 08:29)
Stai Flirt tau atsakymas i klausima:'kam idomus tie jusu papai?'



QUOTE(Simasina @ 2017 05 05, 09:38)
Taip idomu lygiai tokiom paciom moterim kaip cia esancios ir norinciom taip pat isspresti savo problemas smile.gif

tai va, kad realiai niekam neidomu ax.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Apie tai kam idomu... as pati suzinojau is tu, kurios nei zada, nei yra pasidariusios operacijas. Ir tikiu, kad tokiu yra daug. Ar esat maciusios komentarus po tusciais, ispustais straipsniais? Komentuoja labai daug zmoniu, kuriu, tikiu, tai neliecia ir net neturetu rupeti, tai tokias naujienas jie kaip deserta suryja ir isnarplioja.
Nors manes si istorija asmeniskai neliecia, bet labai suprantu esancias sarase. Ir jautriai reaguoju del to, kad gal but galejau ir as ten buti.
Esu siuntusi jiems uzklausa del korekcijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tropic: 05 gegužės 2017 - 20:46
Sveikos,

gal kvailas klausimas o del kokiu priezasciu darotes (.)(.) korekcijas po op? Kas buna negerai ir kokios korekciju kainos?
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 05 06, 05:52)
Sveikos,

gal kvailas klausimas o del kokiu priezasciu darotes (.)(.) korekcijas po op? Kas buna negerai ir kokios korekciju kainos?

Turbūt dažniausia komplikacija - būti nepatenkintai, kaip atrodo krūtys: tai nevienodame aukštyje speneliai, tai viena aukščiau, kita krūtis žemiau ( Jei natūraliai krūtys nevienodos, moterys su tuo būna apsipratusios, o po operacijos nori/tikisi tobulumo), nepasitenkinimas dydžiu (norisi didesnių, retais atvejais - mažesnių).;

Riplingas - implantų pastebimas susiraukšlėjimas.

besikontūruojantis implantas

Kapsulės kontraktūra.

vienokie ar kitokie skausmai.

Skysčių kaupimasis aplink implantą.

Ir čia tik vieni dažniausių, yra dar ir visokių retų, autoimunines ligas iššaukiančių, net plaučių fibrozės priežastis. Va, galvoju, kosėju taip bjauriai jau porą savaičių, negerai negerai skaityt tas komplikacijas biggrin.gif
Šiaip jų bent 25 išvardintos.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 06, 15:03)
Turbūt dažniausia komplikacija -  būti nepatenkintai, kaip atrodo krūtys: tai nevienodame aukštyje speneliai, tai viena aukščiau, kita krūtis žemiau ( Jei natūraliai krūtys nevienodos, moterys su tuo būna apsipratusios, o po operacijos nori/tikisi tobulumo), nepasitenkinimas dydžiu (norisi didesnių, retais atvejais - mažesnių).;

Riplingas - implantų pastebimas susiraukšlėjimas.

besikontūruojantis implantas

Kapsulės kontraktūra.

vienokie ar kitokie skausmai.

Skysčių kaupimasis aplink implantą.

Ir čia tik vieni dažniausių, yra dar ir visokių retų, autoimunines ligas iššaukiančių, net plaučių fibrozės priežastis. Va, galvoju, kosėju taip bjauriai jau porą savaičių, negerai negerai skaityt tas komplikacijas  biggrin.gif
Šiaip jų bent 25 išvardintos.

Aciu. Labiausiai bijau kontrakturos. Bet cia niekad negali zinoti.
Atsakyti
Sveikos!
Buvom isleke porai savaiciu atostogu smile.gif
Vis ziuriu i krutine ir svarstau, ar dar gali kisti forma jos? Dabar pas mane krutys susispaude, labai arti viena kitos, to grazaus tarpelio nera arba jis yra tik tada, kai esu be liemeneles, tik uzsidedu bet kokia -ir susoka jie kartu unsure.gif
Atsakyti
Liniuxxx, gali kisti iki pusės metų ar iki metų. Bet savo anatomijos nepakeisi. Mano žiauriai į šalis. Aš kaip tik vakar žiūrėjau albume, kad tavo arti viena kitos, gražiai su liemenuku atrodo. Aš taip norėčiau. Kiek tau idėjo ml? Neparašyta albume.

Aš vistik nenusiraminu, nesigavo man C dydis ir liūdna, nes labai trūksta man tų kelių ml. Nervina liemenukai ir maudymukų sunku išsirinkti, kai tarpinis dydis. Dar į šalis atsikišę. Bet aišku, vistiek laiminga, kad turiu (.)(.)

Man iškilo klausimas, jau 5 mėn po operacijos. Ar galiu ant pilvo gulėti, noriu masažus pasidaryti, nugaros skausmai nepraeina, bet 1 val. nežinau ar saugu ant papų gulėti?



Atsakyti