Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 03, 21:08)
Nu dabar ir as neturiu ka pasakyti biggrin.gif gal skiriasi musu amzius kazkiek, tais laikais programas keite non stop. Bet labai gerai atsimenu, kaip zvengem is amerikietisku comforters, pacifiers ir sidewalks, labai keisti tada atrode, jau  nekalbant apie tarima. Net drauges amerikietes knygos rankrasti neseniai beeditindama sugebejau visur istaisyt i "teisinga" english, su ou vietoj o ir s vietoj z, supyko biskuti smile.gif

Ar lb atsimeni kokiu principu rasei data? manau lietuvisku anyway...juk ejei i lietuviu mokykla. Niekas lb tikrai nesikeite... nemanau, kad tau daugiau nei 35m. 4u.gif Bet gal sorry, tu labiau isprusus ir apsiskaicius. U never know 4u.gif as tokiu ' draugu' nu tiesiog niekada netureju... nesu skaicius ir 'taisius' amerikonosku rankrasciu, tai mazai ir zinau. O gal tiesiog google'u nesinaudoju.. .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 03 gegužės 2017 - 22:52
QUOTE(KELV'ita @ 2017 05 03, 23:20)
Ar lb atsimeni kokiu principu rasei data? manau lietuvisku anyway...juk ejei i lietuviu mokykla. Niekas lb tikrai nesikeite... nemanau, kad tau daugiau nei 35m.  4u.gif Bet gal sorry, tu labiau isprusus ir apsiskaicius. U never know 4u.gif  as tokiu ' draugu' nu tiesiog niekada netureju... nesu skaicius  ir 'taisius' amerikonosku rankrasciu, tai mazai ir zinau. O gal tiesiog google'u nesinaudoju.. .


Kodel tu viska taip asmeniskai ir piktai priimi...? Tikrai nebandziau izeisti ar dar kazka - jei taip pasirode, nuosirdziai atsiprasau, turiu problema su sklandziu minciu destymu (visada turejau). As tiesiog anglu pamokas labai gerai atsimenu, nes buvo beveik vieninteles, kurias daugmaz reguliariai lankydavau ir megdavau, uztat ir paklausiau. O tu iskart apkaltini isprusimu, kurio nelabai turiu, ir draugais kabutese, kuriu tikrai neturiu - tu draugu kabutese isvis nesupratau, bet dzin. Toks jausmas, kad viena apie ratus, kita apie batus, ir lygioj vietoj kazkoks beprasmis gincas. Zo, pasistengsiu daugiau neklausineti. Peace 4u.gif



PS O data per anglu k pamokas rasydavom 4th of May, 2017. Sorry, nesusilaikiau smile.gif
Atsakyti
15min raso, kad galbut ir Rusijos.
Kai paskaiciau ten kelis paskutinius straipsnius, tai nors imk ir nusisauk is pykcio del GrCh veiksmu. Visiski kretinai - sorry, vis dar peza kazkokias nesamones ir meluoja, zo, griuk negyvas...nei juokti, nei verktis. Labai tikiuosi, kad kas nors isdrys juos paduoti i teisma, nes negali buti, kad nei vienas is tiek paliestu zmoniu netures tam laiko/noro/..
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 05 03, 23:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Agiku" data-cid="71608050" data-time="1493841436"><div><p>Na taip, man tai pamoka kaip pildyti nuoširdžiai visus laukelius su asmens kodais, telefonais, adresais. Anksčiau tretiems asmenims būtų užtekę tiek duomenų gauti greitam kreditui.</p></div></blockquote><p>Bet argi turėjai pasirinkimą nepildyt? Prieš op.pvz. 🤔 Taigi jie turi turet asmens duomenis, net dokumentą pateikt reikia.</p><p></p>

Paprasti mirtingieji visus duomenis suvedę, o, kadangi hackeriai nepatingėjo, suklasifikavo garsenybes, kas antras iš tų įžymybių nei adreso, nei asmens kodo nenurodęs. Vadinasi, įmanomas toks variantas.

KELV'ita, taip ištrynė iš sąrašo.
Realiai, tik už tai ir susimoki, jie duomenų neduoda, tik galimybę save išsitrinti.

Šiandien vėl naujas straipsnis 15min, kad žurnalistams pavyko susisiekti http://www.15min.lt/...slas-663-792036
Atsakyti
Agiku, gal nedek nuorodu , tiesiog kad maziau sklaidos butu, hmm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2017 05 03, 23:11)
Atsiprasau, isiterpsiu ax.gif  Man labai idomu, koks jum skirtumas ir kodel cia visi taip pergyvena? Tegul viesina, kam tai idomu?

Na, jei klinika iš anksto pasakytų: mes darome operaciją, bet jūsų duomenys bus visiems viešai prieinami. Ar sutiktum?

čia tik klausimas į klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 04, 07:03)
Na, jei klinika iš anksto pasakytų: mes darome operaciją, bet jūsų duomenys bus visiems viešai prieinami. Ar sutiktum?

čia tik klausimas į klausimą.

Nelabai vykes klausimas i klausima, nes du skirtingi dalykai ;) O jei tesiant diskusija, tai kas cia jau tokio atsitiko? Idomus jusu tie papai kazkam? biggrin.gif
Is klinikos puses tai negrazu, kad nepasirupina duomenu apsauga, bet cia jau kita tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi19 @ 2017 05 01, 17:18)
Butri, nuotraukose atrodai super wub.gif As irgi uz poros savaiciu isskrendu trumpu atostogyciu, laukiu nerealiai ax.gif


Aciu wub.gif pailsek mergaite 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu masine psichoze ir sita tema apemus del tu pavogtu duomenu. Net nebeskanu komentarus skaityt, visos labai sujautrejusios, baisu ir berasyt ka. Aisku lengva toms sneket kuriu asmeniniai duomenys nepaviesinti.

Nu as arba durna, ar man atrodo, kad cia burbulas per didelis ispustas. Normaliems zmonems nei idomu nei jie eis ten po tuos puslapius kazkieno vardu ieskot, kas antra tas pkastines vos ne operacijas daros, ot tai stebuklas papus pasitvarke motera...

Fb uztat tik visos papais naujais dziaugias be jokio negatyvo...
Peace merginos! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2017 05 04, 10:17)
Nelabai vykes klausimas i klausima, nes du skirtingi dalykai ;) O jei tesiant diskusija, tai kas cia jau tokio atsitiko? Idomus jusu tie papai kazkam? biggrin.gif
Is klinikos puses tai negrazu, kad nepasirupina duomenu apsauga, bet cia jau kita tema 4u.gif

O tave asmeniškai palietė šis skandalas?
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2017 05 04, 10:09)
Ziuriu masine psichoze ir sita tema apemus del tu pavogtu duomenu.




O kur yra ta "kita"tema?

Sotus alkano niekada nesupras.Nereikia cia stebetis, kam psichoze,kam visiskai dzin.Kiekvienam savo.Nesvarbu kokio dydzio tas burbulas,vistiek jis vienaip ar kitaip slykstus.Ir pasimetimo daug.Man noretus,rasti tema kur visos iki vienos to paliestos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 04 gegužės 2017 - 11:41
QUOTE(liida @ 2017 05 04, 10:32)
O kur yra ta "kita"tema?

Sotus alkano niekada nesupras.Nereikia cia stebetis, kam psichoze,kam visiskai dzin.Kiekvienam savo.Nesvarbu kokio dydzio tas burbulas,vistiek jis vienaip ar kitaip slykstus.Ir pasimetimo daug.Man noretus,rasti tema kur visos iki vienos to paliestos.


Liida, aisku, labai lengva man komentuot, kai manes tai asmeniskai nepaliete, bet as kai zinau save, man atvirai nei silta nei salta butu (na gal kazkiek silta del to, kad daug asmeniniu duomenu paviesinta, bet velgi – esu gal per daug naivi ir patikli, nu bet kam tie mano duomenys tokie jau idomus, vagisiams?, tiesiog atsargumo priemoniu kazkokiu tuo metu paciam imtis ir nurims tas skandalas)

Ne, nera jokios kito temos Liida, siaip pagal spaudos ispustus burbulus ir tu straipsniu tampyma pastovu komentuoju. Abejoju ar tokia tema vien nukentejusiu yra, bet galiu ir klyst…

Kaip pati po korekcijos jauties? Suprantu, kad nelabai nori cia temoj viesintis, bet uzmaciau vistiek posta tavo apie antra korekcija, tikrai nuosirdziai tikiuos ir viliuos, kad susitvarkysi galu gale taip kaip nori viska…. 4u.gif

Atsakyti