Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Diwa @ 2017 01 09, 16:08)
Merginos, o kokios tos pirmosios liemeneles turi but po sarvu? Braletes tinka?  Ar per lengvos?. Lyg skaiciau, kad be lankeliu turi but?  g.gif

Jei neseniai po op, tai geriausias variantas - sportinukes. Daugumai nerekomenduojama deveti formuojancias iki puses metu, t.y. su pakietinimais, push-up, taip pat su lankeliais, nes trina randukus smile.gif
Atsakyti
šiandien einu į konsultaciją pas A.J. - baisiai nekantrauju išgirsti ką pasakys...ir kartu kažkodėl savotiškai baisu, nes lyg ir norėtųsi po to sprendimus priiminėti . Įdomu, aš čia viena tokia bailė? biggrin.gif

Beje viešoj erdvėj tikrai mažai atsiliepimų apie jį, tai kol kas kliaunuosi savo pažįstamų bendrais atsiliepimais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 10 sausio 2017 - 07:59
QUOTE(MissFoxy @ 2017 01 09, 18:35)


As cia vel del operacijos...  ax.gif  ar yra rukanciu merginu, kurios daresi operacija jau?... Ir ar metet, kaip kad liepiama?..


Rukiau ir 15min pries operacija, ir 15 min po smile.gif . Gyd sake papams dideles itakos neturi, ten ne taip daug kraujagysliu iskart po oda.

QUOTE(Alexi19 @ 2017 01 09, 20:23)
kaip tik neseniai apie Dubaju kalbejom, noreciau tik apsilankyt, pamatyt. Tikrai vieno karto pakaktu, bet kai pagalvoji apie kelione, kad taip ilgai skristi reiktu, tai man isvis jis atkrenta
MrsNorris, o kodel atsaukineja skrydzius?
Sveikos gyvaciukes  wub.gif baigesi mano atostogos, sveciai issilakste, oras atsalo, prisnigo, fuuuu    cry.gif pats nemegstamiausias laikas nuo sausio iki kovo.. greiciau pavasaris smile.gif ech kaip gera buvo Majamy gulet papulius isvertus  vacation1.gif
Su Naujais Metais visas :*


Laabas, grozi wub.gif

Tikiu, kad fainai paatostogavot - kiek laiko buvot?
Stambule po pusmetri sniego per diena privercia, oro uostai nespeja valyti, o man vienintelis kelias namo (nebent dar lufthansa, bet ten per ilgas skrydis be sustojimo parukymui gaunas). Einu (vel!) krautis daiktu ir bandysiu laime is naujo
Atsakyti
Labas visoms,
atbėgau su klausimėliu. Pirmoj žinutėj neradau, gal praleidau info, neužpykit.
Kur Kaune echoskopuojatės?
Man suėjo metukai jau. Paskambinau į kliniką, kur mane operavo, tai jų echoskopuotojas atostogose dabar ir reikia laukt iki vasario.. unsure.gif .. o man jau norisi greičiau pas gydytoją pasirodyti...
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2017 01 04, 22:57)
visom kurios bijo-nebijokit,vyras skeptiškai žiūrėjo -db atitraukti akių [I]negali biggrin.gif

O mano ir rankų atitraukti negali biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Agiku @ 2017 01 08, 20:55)


Akimirkos jėga
, tu drąsiai į albumą siūlykis, seniai jau bendrauji  mirksiukas.gif

Kur siųsti fotkes?
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2017 01 10, 16:21)
Labas visoms,
atbėgau su klausimėliu. Pirmoj žinutėj neradau, gal praleidau info, neužpykit.
Kur Kaune echoskopuojatės?
Man suėjo metukai jau. Paskambinau į kliniką, kur mane operavo, tai jų echoskopuotojas atostogose dabar ir reikia laukt iki vasario..  unsure.gif .. o man jau norisi greičiau pas gydytoją pasirodyti...

Man atrodo i bet kuria klinika, kur daro krutu didinimo operacijas, paskambink ir paklausk. As dariausi pas TA klinikoj, ten karta per savaite, berods treciadieniais, buna echoskopuotoja.
Atsakyti
Pirmas žingsnis padarytas 4u.gif
Rekomendavo lašo formos Polytech 335 ml (180/66, bazė 12) bet man baisiai dideli pasirodė (.)(.) matuojant. Pasiprašiau mažesnio, davė 290 ml - ir tai jaučiuosi sex bomba biggrin.gif Neturėjau tokiu net nėštumo metu. Nežinau, ar gerai jausiuosi, gal reikia dar su kitu gydytoju pasikonsultuoti?

Šiaip buvo jausmas, kad gydytojas profesionalus, bet iš to pasitikėjimo savim mažai šnekėjo, reikėjo traukti žodžius, man lyg trūko detalesnės info. Gal kad "paglostytų" biggrin.gif Nors iš pokalbio toks jausmas, kad be reikalo aš čia jaudinuosi, viskas easy.
Papildyta:
Dar klausimas kilo - o striju neatsiranda nuo kruties istempimo idejus implantus? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 10 sausio 2017 - 19:12
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 10, 08:13)
Stambule po pusmetri sniego per diena privercia, oro uostai nespeja valyti, o man vienintelis kelias namo (nebent dar lufthansa, bet ten per ilgas skrydis be sustojimo parukymui gaunas).
be sustojimo parukymui biggrin.gif nu tu nemirtinga smile.gif su Lufthansa tik is dideles bedos rizikuociau skristi, nes jie paskutiniu metu dazniau streikuoja, nei skraido. Bet pazejau, yra is Frankfurto koks tai "Gulf Air" tiesioginis? nu arba su visokiais Emirates pro Dubaju etc, ne geriau butu, nei pro visokias Turkijas/Maskvas skrist?


QUOTE(Kosmita @ 2017 01 10, 18:22)
Dar klausimas kilo - o striju neatsiranda nuo kruties istempimo idejus implantus?  unsure.gif
labai retas atvejis, temoj isvis tik kazkada seniau bebuvo.. 4u.gif as labai to bijojau, nes na juk nieko neturejau, tai mano gyd. rekomendavo naudoti kokosu alieju.
Dydzio taip nebijok, nepamirsk, kad 20-30% jie tau "pasisleps", nes deda po raumeniu. Jei tiksliai nupasakojai savo dr ko nori, tai pasitikek jo patarimu del dydzio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 01 11, 08:58)
su Lufthansa tik is dideles bedos rizikuociau skristi, nes jie paskutiniu metu dazniau streikuoja, nei skraido. Bet pazejau, yra is Frankfurto koks tai "Gulf Air" tiesioginis? nu arba su visokiais Emirates pro Dubaju etc, ne geriau butu, nei pro visokias Turkijas/Maskvas skrist?



Kad man patinka su turkais skraidyti, oro linijoms jokiu priekaistu neturiu, ir per 12 val nuo vienu namu iki kitu nusigaunu smile.gif. Per dubaju niekaip, nes jis i priesinga puse, plius tada minimum 2 persedimai, beveik para susigaistu - as kazkada skridau per abu dhabi ir ryga, 26 val keliones doh.gif . Galiu nebent per frankfurta su gulf/lufthansa arba per amsterdama su klm, bet velgi ta parukymo pertraukele kisa koja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 01 11, 09:47)
Kad man patinka su turkais skraidyti, oro linijoms jokiu priekaistu neturiu, ir per 12 val nuo vienu namu iki kitu nusigaunu smile.gif. Per dubaju niekaip, nes jis i priesinga puse, plius tada minimum 2 persedimai, beveik para susigaistu - as kazkada skridau per abu dhabi ir ryga, 26 val keliones doh.gif . Galiu nebent per frankfurta su gulf/lufthansa arba per amsterdama su klm, bet velgi ta parukymo pertraukele kisa koja smile.gif

Stambule pasninga daugiau ar mažiau, bet kiekvienais metais.
Vienais metais man teko savaitei strigt Stambule dėl didelių pusnų...
Nesuprantu, šitokie nuostoliai dėl atidėtų skrydžių, bet jiems sniegas kiekvienas metais - kaip pirmą kartą gyvenime.

Kosmita, 180 ūgis su 335 tikrai neatrodysi sex bomba niekaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 01 11, 08:18)
Stambule pasninga daugiau ar mažiau, bet kiekvienais metais.
Vienais metais man teko savaitei strigt Stambule dėl didelių pusnų...
Nesuprantu, šitokie nuostoliai dėl atidėtų skrydžių, bet jiems sniegas kiekvienas metais - kaip pirmą kartą gyvenime.

Kosmita, 180 ūgis su 335 tikrai neatrodysi sex bomba niekaip  mirksiukas.gif

Neverta stebetis tuom,nes net Lietuvoje atsiranda tokiu savivaldybiu kuriu keliu tarnybos supanikuoja pasnigus ar greit salant orams biggrin.gif

Su Naujais metais!

Metu pabaiga nebuvo tokia kokios tikejaus,pavirto i kosmara kuris panasu,kad baiginejasi.Daugiau savo noru i Lietuva ziema nevaziuosiu..

Grei susitikimas su VK o as pasidengus sluoksniu nemazu tokiu..po svenciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 01 11, 12:14)
Neverta stebetis tuom,nes net Lietuvoje atsiranda tokiu savivaldybiu kuriu keliu tarnybos supanikuoja pasnigus ar greit salant orams biggrin.gif

Su Naujais metais!

Metu pabaiga nebuvo tokia kokios tikejaus,pavirto i kosmara kuris panasu,kad baiginejasi.Daugiau savo noru i Lietuva ziema nevaziuosiu..

Grei susitikimas su VK o as pasidengus sluoksniu nemazu tokiu..po svenciu  unsure.gif

Na, pagrindinis šalies oro uotas, kur milijardai plaukia, tikrai ne tokios pat reikšmės, kaip savivaldybės nenuvalytas kelias. Nors aš su nevalytais keliais nesusidūriau, kiek esu kaime gyvenus, kiek sostinėj, bet per visą Lietuvą visko gali būti.

Siaubas, vargšiuke, kas nutiko taip baisaus?...
Nors man metų pabaiga irgi buvo labai sunki..
Atsakyti