Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 01, 09:50)
Kiba meiluzi isitaisei, kad jau TIEK asmenine kelione  bigsmile.gif  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 05 01, 11:50)
Kiba meiluzi isitaisei, kad jau TIEK asmenine kelione  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Tai žinoma!
Niekad nevėlu meilužį įsitaisyt biggrin.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 01, 11:41)
Tai žinoma!
Niekad nevėlu meilužį įsitaisyt  biggrin.gif  wub.gif  biggrin.gif

Tai mes tave palaikom! Svarbu švyti wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kas nuėjo į fotki ir nuoširdžiai pratrynė komentarus, pavyzdžiui - mano, net jei su parašu buvo?
Man nepatinka, kai trinami komentarai neaišku už ką. Kodėl taip elgiamasi?

Kuri prisiėmė sau redagavimo teises?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agiku: 01 gegužės 2017 - 12:45
Liida, jei savo komentarus dėl kažkokių baimių trini, prie mano prašau nelįsti!
Atsakyti

Del albumo kazkoks darzelis panasu ten.

Viena raso, kita trina, trecia isvis issitrina (aisku cia normalu), bet jei dedamos foto , turimas prisijungimas , ir staiga tu sumanai tame albume nebebuti, mano nuomone turi buti keiciamas slaptazodis ir duodamas tom, kas bendrauja ...

Ziuriu fb ir su veidais panos (.)(.) Deda ir nesuka galvos del "nutekejimo info" 😊

Nu as aisku  ant tiek nedrasi 🙈

Labas rytas :))

Siulus sestadieni istrauke, lipuckas nuklijavo.ryt dvi savaites.mano akim man matosi kur lasas  , kur apvalus.Vyrui tai viskas vienodai..sako nesikabinek :D man jau ir mazi jie:D vyras kreivai ziuri..sako geri tie papai , neprisigalvok :D daktare sake irgi nezinotu, kad nevienodi sudeti, tai nepasakytu..nu nzn nzn...kai gausiu , jei gausiu slaptazodi isikelsiu foto.pasakysit kaip jums ziurisi.jusu akys atidirbtos.😂

Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 01, 12:06)
Liida, jei savo komentarus dėl kažkokių baimių trini, prie mano prašau nelįsti!

Acha as issitryniau.Ir matyt netycia busiu istrynus tavo.,del to atsiprasau!Bet visiskai nematau reikalo tokiu tonu plysauti!as tau ne kokia piemenka,vakar forume atsiradus!Galima adekvaciai,ir ramei paklausti,ir kaip matai gausi ir atsiprasyma!nes kita syk trindama busiu atsargesne.Atrodo bendrauji su zmonem ilgiau nei metus,atvirauji stengies but draugiskas,ir maziausei progai pasitaikius gali susilaukti visiskai nebutino komentaro.Kaip Budri,kad sako gi galima ir ramei.Uz albuma ir as mokejaus,ir turiu teise ten rasyti,ir trinti,bet reikejo pagalvoti,kad gal but zmogus netycia istryne ir ne savo.
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 05 01, 14:38)
Acha as issitryniau.

Pirmas postas buvo, nes aš, lygiai kaip ir tu, esu išgąsdinta pastarųjų dienų įvykių. Išsigandau, kad kažkas svetimas trina iš eilės komentarus be perspėjimo. Galėjai parašyti bent temoje, kad taip darysi..

Antras postas buvo tiesiog prašymas.

-------------------------

Merginos, aš irgi manau, kad teisingiausia, jeigu kas turi priėjimą prie albumo, nepaisant to, mokėjo ar nemokėjo už jį, to nario ir albumas turi būti su bent viena foto. Taip, kalbu ir apie save, prieš porą valandų paskubėjus ištryniau ir savo albumą, išsigandus, kad turim neprašytą svečią.

Kadangi nebūtų tai tik mano sprendimas, pakviesiu pasisakyti čia arba albume, nes iki gegužės vidurio keisiu slaptažodį.

Svarstau (bet čia kol kas tik pasvarstymai), kad gal reiktų albumą perkelti į kitą platformą, kur nebūtų to metinio mokesčio ir kažkas albumą realiai administruotų, nes dabar netgi gali ateiti bet kas ir tiesiog viską nusikopijuoti arba viską ištrinti ir mes net nežinosim, kas tai padarė.
Atsakyti
Dvi naujos pretendentes i albuma - kolkas slaptazodis nebus issiustas, bet po savaites ar dvieju perbalsuosim mirksiukas.gif
Tropic, kalba ejo apie senaji albuma, taves ir daug kitu tai visiskai neliecia mirksiukas.gif
Siaip galit but ramios, jokie vaiku darzeliai albume nevyksta, viskas gerai irnesakyk.gif

Labu dienu 4u.gif
Butri, nuotraukose atrodai super wub.gif As irgi uz poros savaiciu isskrendu trumpu atostogyciu, laukiu nerealiai ax.gif
Atsakyti
Kalbant apie albuma, jei pamanete, jog prasausi i jusiski tai tikrai NE biggrin.gif nereikia man priejimo prie jusu albumo. Kadangi esu senbuve (pirmam puslapy mane sarase galite rasti) ir senais laikais bendraujant irgi turejom savo albuma, tai apie ji ir kalbejau. Prie jusiskio prisijungimo tikrai neturiu ir neturesiu, galit but ramios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 01, 00:19)
Taves prašo prisijungimo prie albumo kažkas?

Taip Campa prase. Kadangi jos nepazistu, pagalvojau, kad bet kas taip manipuliuoti gali ir gal kuri albumo nare atskleis slaptazodi. Todel ir savo albuma istryniau
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 01, 16:09)
Pirmas postas buvo, nes aš, lygiai kaip ir tu, esu išgąsdinta pastarųjų dienų įvykių. Išsigandau, kad kažkas svetimas trina iš eilės komentarus be perspėjimo. Galėjai parašyti bent temoje, kad taip darysi..

Antras postas buvo tiesiog prašymas.

-------------------------



Neistryniau as ten visu is eiles,neperdek.Pasikartosiu,bet visada!galima ramei viska suzinoti,ir isspresti.Kai mano pacios net albuma be atsiklausimo istryne,nekeliau jokiu bangu.Ir kai kazkas "pasistates"mane kaip paaugle aukles,tai sureguosiu.Cia pakankamai suaugusios visos esam,tad nereikia jaustis mamomis,ir uzsinorejus paaukleti.Juo lab,kai supratai,kad tai as istryniau galejei tiesiog paklausti,o kam tavo istryniau irgi..nors ir taip bent jau man aisku,buvo,kad netycia.Gerai,nera prasmes manau plestis cia,tik reiktu svelniau,bent jau su tom su kuriom cia esi jau pakankamai ilga laika!ir budamos cia jau senai viena kitai blogo tikrai nenorim.Gyvenkime draugiskai!

Per ta laika kiek as cia nepamenu,kad kas darytusi antra korekcija ax.gif ar buvo tokiu?ar pamenat?

Del albumo man tas pats,esu ten todel,kad uzsibuvau sioje temoje.Kaip nuspres dauguma taip tegu ir buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 01 gegužės 2017 - 19:44