Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Man irgi fotki neatsidaro unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Tikrai nemaloni situacija ivyko,tikiuosi greit viska teisesauga sutvarkys ir nieko rimto nebus 4u.gif Mane vis kankina klausimas ar cia tik su GCh klinika taip atsitiko ar ir kitos klinikos nukentejo?
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 04 29, 16:29)
Grįžtu sau ramiausiai po šiltos kelionės ir še tau
sveika 4u.gif kur buvai? wub.gif jo..labai nesmagu.. unsure.gif


QUOTE(campa @ 2017 04 29, 16:33)
Beje del albumelio, ar galiu gauti prisijungima, jeigu mano folderis su nuotraukomis ten dar yra?
hmm kad taves nera? Ar tu kazkokia sena nare - koks buvo tavo nickas?

QUOTE(atena @ 2017 04 29, 18:07)
Mane vis kankina klausimas ar cia tik su GCh klinika taip atsitiko ar ir kitos klinikos nukentejo?
na kolkas zinoma tik apie GCh, o kaip kitos - arba buvo (kolkas) niekam neidomios, arba geriau pasirupino saugumu. smile.gif
Atsakyti
campa, tu galbut kalbi apie senaji albuma. Tai jame jau seniai niekas nevyksta..yra sukurtas naujas.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 04 30, 13:33)
campa, tu galbut kalbi apie senaji albuma. Tai jame jau seniai niekas nevyksta..yra sukurtas naujas.


op dariau pries 3 ar 4 metus, matyt kad bus senasis albumas. O tai prie jo prisijungimo irgi neturite? Po visko noretusi isvis visas foto pasalinti...
Atsakyti
as tau parasiau az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Kai tokie dalykai darosi istryniau savo folderi is fotki. man prisijungti eina
Papildyta:
Ir man asmeniskai nepatinka, kai kazkas i privata raso pasakyti prisijungimus i albuma.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2017 04 30, 16:08)
as tau parasiau az 4u.gif


aciu 4u.gif atsakiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tropic @ 2017 04 30, 20:40)
Sveikos. Kai tokie dalykai darosi istryniau savo folderi is fotki. man prisijungti eina
Papildyta:
Ir man asmeniskai nepatinka, kai kazkas i privata raso pasakyti prisijungimus i albuma.

Taves prašo prisijungimo prie albumo kažkas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chocolatea: 30 balandžio 2017 - 23:19
QUOTE(Chocolatea @ 2017 05 01, 00:19)
Taves prašo prisijungimo prie albumo kažkas?

Anksčiau buvo toks senbuvių albumas. Jame turėjo patekimą moocho ir, kaip suprantu, campa.

Mūsų albumas yra kitas, nes į tą senąjį albumą patekimas buvo gerokai komplikuotesnis.

Taigi, Campa paprašė Moocho senojo albumo slaptažodžio, o Tropic nepatinka, kad kažkas prašo slaptažodžio (kaip jai atrodė, į mūsų naująjį).

Į mūsų albumą niekam nedalijami paswordai per AŽ!
Nebent tai būtų to albumo narė arba naujokė, užsitarnavusi pasitikėjimą.

Moocho, buvau asmeninėj kelionėj, tiek asmeninėj, kad net nėr kaip girtis, bet bent fantastišku oru ir maistu pasidžiaugiau. Tas šaltas pavasaris baigia varyti į neviltį...

O įdomu, kur Moulin Rouge dingo?
Bendravo pradžioje, į albumą pakvietėm, o dabar dingo su visam....
Atsakyti
QUOTE(Agiku @ 2017 05 01, 11:04)
buvau asmeninėj kelionėj, tiek asmeninėj, kad net nėr kaip girtis, bet bent fantastišku oru ir maistu pasidžiaugiau. Tas šaltas pavasaris baigia varyti į neviltį...




Kiba meiluzi isitaisei, kad jau TIEK asmenine kelione bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labuka mergaites smile.gif as grizau po atostogu, ikeliau pora foto ax.gif ziuriu cia pykciai vyksta, ramiai nemokat biggrin.gif

Toms kuriu info viesa balionas 4u.gif nemalonu tikrai...
Atsakyti