Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(KELV'ita @ 2017 04 28, 07:17)
Pritariu, o kokiu budu ta transakcija butu daroma, taip pat bitkoinais? Mano bankas net neleistu tokios padaryti,o jei  pervedus pinigus tokie dar ir tavo asmenine saskaita 'nulauztu'.
O ka padarys advokatas? lieps kreiptis i policija, rasyti pareiskima...Na gerai, tikiu, kad ir pati klinika tikrai zala atlygins. Bet kas is to?  As asmeniskai galvoju, kad tikrai suras. Greitai atkapstys kas. Kad ir koks kietas 'hakeris' butum, atsiras kietesniu. Galu gale teisesauga turi didesniu galiu, nei paprasti 'berniukai'.

Nu super optimiste tu!ryt gryzus rastelsiu apie kas kiek ka zada..geros dienos visoms!
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 28, 07:23)
Va tokio poziurio visai nesuprantu. Advokatai foto neisims, bet yra teisines priemones tokiu duomenu apsaugojimui - nuo puslapio blokavimo valstybes/ es lygiu iki ak keitimo. O tai gaunasi analogiska situacija, jei kazkas pavogtu telefa su visom foto, issisaugotu foto savo kompe, ir prasytu pinigu uz foto neviesinima - tai ar geriau kreiptis i policija, ar kas kelis men vis moketi uz privatuma??? Nes as 100 proc isitikinusi, kad hackeriai turi tu duomenu kopijas. Kuo daugiau zmoniu kreipsis i teisininkus, tuo labiau jie bus motyvuoti rasti nusikaltelius ( ir ju serverius)

Nu taigi vyksta tyrimas, kreiptasi i policija. Juk atstovauja gr ch visus klientus. Dabar isivaizduok esi uzsienyje, ir ka vaziuosi i Lt rasyti pareiskimo? Kreiptis i advokata ir vazinesi kas savaite? As manau 'motyvacijos' yra uztektinai, kad tik greiciau viskas...
Papildyta:
QUOTE(dr. @ 2017 04 28, 07:27)
<p>As cia viena diena susimasciau..</p><p>Konsultacijoj gr.ch buvau balandzio 5d.,</p><p>Ir daktaras rodydamas foto pavyzdziu blaskesi vis lb..poto galiausiai sako cia ne mano kompiuteris, o kolegos , tai as biski cia metausi...</p><p></p><p>Db tik mastau, gal tada jo pc kokiam tyrimui paimtas jau buvo 🤔</p><p></p><p>Va taip gimsta pletkai.bet tiesiog susimasciau smile.gif</p>

Ju kai tu dareisi op, apsauga tikrai buvo sutvarkyta. Nepergyvenk, tau tikrai nebera ko bijoti. Operavaisi jau po visko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 28, 07:23)
Va tokio poziurio visai nesuprantu. Advokatai foto neisims, bet yra teisines priemones tokiu duomenu apsaugojimui - nuo puslapio blokavimo valstybes/ es lygiu iki ak keitimo. O tai gaunasi analogiska situacija, jei kazkas pavogtu telefa su visom foto, issisaugotu foto savo kompe, ir prasytu pinigu uz foto neviesinima - tai ar geriau kreiptis i policija, ar kas kelis men vis moketi uz privatuma??? Nes as 100 proc isitikinusi, kad hackeriai turi tu duomenu kopijas. Kuo daugiau zmoniu kreipsis i teisininkus, tuo labiau jie bus motyvuoti rasti nusikaltelius ( ir ju serverius)

Toks jausmas,kad zinai ka reikia daryti tai patark toms kas nukentejo...Cia tu spelioniu visos turim ir ta pareiskima rasyti man paskutinej vietojka tai pakeis?man atrodo 1000 galima parasyti,bet ateis poniute kokio itakingo vyriuko parase man rods visa ta 1000 verte nuslave ir nieko!tebera fotkes!!!o gyvenant uzsieny skrist pareiskima rasyt!ar pvz susiplanavus atostogas varyt pasa keist kai eiles..nu zodziu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 28 balandžio 2017 - 08:42

Pritariu, o kokiu budu ta transakcija butu daroma, taip pat bitkoinais? Mano bankas net neleistu tokios padaryti,o jei pervedus pinigus tokie dar ir tavo asmenine saskaita 'nulauztu'

As kai papasakojau vyrui sita situacija, tai jis irgi sako "tu tik nesugalvok moket tiems hakeriams, bo nei jokiu garantiju gausi, nei ka.  Tau nera ko gedintis."

As buvau konsultuotis ir uzsirasius op bet manes nera sarase. Tik as kita klaida padariau ziople pervedziau avansa uz op bet neturiu jokio dokumento paprastai surase ant poperiuko rekvizitus ir kur mokejimo paskirtis pasake irasyti varda pavarde. Galiu tik is banko israsa painti apie atlikta pervedima. Ar jums mokant avansa israse kokia isankstine saskaita?

As mokejau iskart po konsultacijos grynais, nes planavau pas kaik.darytis, rezervavau laika op. Bet po to, kai apsigalvojau, paskambinau ir atsaukiau. Avansa grazino be problemu, turejau grynu pinigu paemimo orderi.

Lida, tai tu ant tu paciu karsciausiu ivykiu patekai operuotis? ot, klausyk, sutapimas. Galvoju, kiek itampos ir nervu tiems gydytojams dabar, kaip jiems dirbt. O operacijos tai suplanuotos.

Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 28, 09:38)
Toks jausmas,kad zinai ka reikia daryti tai patark toms kas nukentejo...Cia tu spelioniu visos turim ir ta pareiskima rasyti man paskutinej vietij,ka tai pakeis?man atrodo 1000 galima parasyti,bet atejys poniute kokio itakingo vyriuko parase man rods visa ta 1000 verte nuslave ir nieko!tebeta fotkes!!!o gyvenant uzsieny skrist pareiskima rasyt!ar pvz susiplanavus atostogas varyt pasa keist kai eiles..nu zodziu..


Nei as zinau, nei ka - tiesiog parasiau savo nuomone. Nu man tikrai atrodo nesamone moket pinigus, jau vakar albume rasiau apie galimas pasekmes. O galvoti, kad ai nerasysiu pareiskimo, nes policija kreipia demesi tik i zinomus zmones, ar kad reikia vaziuot i LT, man irgi biski keista - ne akmens amzius gi, kai mano namuose Vilniuje apsilanke vagys, as tiek su policija, tiek su draudimu viska per atstuma sutvarkiau. Internetu ir registruotu pastu. Pasa irgi per diena pakeicia. Zo, reikia tik noro ir atkaklumo, viskas imanoma.
Ir dar - nemanau, kad suras nusikaltelius greitai. Biski pasidomekit, kaip veikia tor puslapiai, ju neatseksi tiesiog paziurejes i ip, lieka tiketis, kad hackeriai lauzdami sistema paliko trace, kuri galima atpazinti. Bet velgi, kuo daugiau policija gaus pranesimu, tuo labiau bus motyvuoti tu pedsaku ieskoti ( ar net idarbinti zmones tirti tokio pobudzio nusikaltimus, jei ju neturi).

Ai, parasiau, ka galvoju. Galit dabar uzmetyt akmenim, jei nepatinka.
Atsakyti

Ner ko tuos akmenis metyt, tu viska labai gerai patari, MrsNoris. Dirbai su IT kad zinai tuos terminus ir kaip kas veikia?

nes man tai tamsusu miskas tie visi issireiskimai :huh2: :D

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 28, 07:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="KELV'ita" data-cid="71596930" data-time="1493360271"><div><p>Pritariu, o kokiu budu ta transakcija butu daroma, taip pat bitkoinais? Mano bankas net neleistu tokios padaryti,o jei pervedus pinigus tokie dar ir tavo asmenine saskaita 'nulauztu'
</p></div></blockquote><p></p><p>As kai papasakojau vyrui sita situacija, tai jis irgi sako "tu tik nesugalvok moket tiems hakeriams, bo nei jokiu garantiju gausi, nei ka.  Tau nera ko gedintis."
</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Vitasam" data-cid="71596720" data-time="1493345619"><div><p>As buvau konsultuotis ir uzsirasius op bet manes nera sarase. Tik as kita klaida padariau ziople pervedziau avansa uz op bet neturiu jokio dokumento paprastai surase ant poperiuko rekvizitus ir kur mokejimo paskirtis pasake irasyti varda pavarde. Galiu tik is banko israsa painti apie atlikta pervedima. Ar jums mokant avansa israse kokia isankstine saskaita?
</p></div></blockquote><p>As mokejau iskart po konsultacijos grynais, nes planavau pas kaik.darytis, rezervavau laika op. Bet po to, kai apsigalvojau, paskambinau ir atsaukiau. Avansa grazino be problemu, turejau grynu pinigu paemimo orderi.
</p><p></p><p>Lida, tai tu ant tu paciu karsciausiu ivykiu patekai operuotis? ot, klausyk, sutapimas. Galvoju, kiek itampos ir nervu tiems gydytojams dabar, kaip jiems dirbt. O operacijos tai suplanuotos.
</p>

Jo deja patekau,ir kaip sakau man nuo pat tada kai maza sniego gniuzte ritas ir ritas.Buciau zinojus,buciau atkelus korekcija!
Papildyta:
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 28, 08:00)
Nei as zinau, nei ka - tiesiog parasiau savo nuomone. Nu man tikrai atrodo nesamone moket pinigus, jau vakar albume rasiau apie galimas pasekmes. O galvoti, kad ai nerasysiu pareiskimo, nes policija kreipia demesi tik i zinomus zmones, ar kad reikia vaziuot i LT, man irgi biski keista - ne akmens amzius gi, kai mano namuose Vilniuje apsilanke vagys, as tiek su policija, tiek su draudimu viska per atstuma sutvarkiau. Internetu ir registruotu pastu. Pasa irgi per diena pakeicia. Zo, reikia tik noro ir atkaklumo, viskas imanoma.
Ir dar - nemanau, kad suras nusikaltelius greitai. Biski pasidomekit, kaip veikia tor puslapiai, ju neatseksi tiesiog paziurejes i ip, lieka tiketis, kad hackeriai lauzdami sistema paliko trace, kuri galima atpazinti. Bet velgi, kuo daugiau policija gaus pranesimu, tuo labiau bus motyvuoti tu pedsaku ieskoti ( ar net idarbinti zmones tirti tokio pobudzio nusikaltimus, jei ju neturi).

Ai, parasiau, ka galvoju. Galit dabar uzmetyt akmenim, jei nepatinka.

Kam metyti.Jei zinai ka rasai.Bet ne tie terminai svarbiausia,o kad atsirastu tie kas ras kaip visa tai isimti is interneto.Dabar internetas skesta protu bokstu juroj visi girdi varpus,bet nezino is kurios puses jie skamba.Labai tikiuos,kad tu klysti,kad greit ju neras 4u.gif
Atsakyti

Jo deja patekau,ir kaip sakau man nuo pat tada kai maza sniego gniuzte ritas ir ritas.Buciau zinojus,buciau atkelus korekcija!

Tai iš kur čia ką žmogus žinosi, žinotum kad krisi tai pagalvę pasidėtum.

nepergyvenk tu taip del tų duomenų, nu ot kriminalas, kad moteris po gimdymų susitvarkė krūtinę ir pilvą, pamanykit. Pfff. Ko čia gėdytis? Nu suprantu, nemalonu, jei paviešins, bet tikrai ne pasaulio pabaiga. Man pvz.absol neįdomu kas ten ką operavosi ir neinu žiūrėt tų nuhakintų nuotraukų.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 28, 10:05)
<p>Ner ko tuos akmenis metyt, tu viska labai gerai patari, MrsNoris. Dirbai su IT kad zinai tuos terminus ir kaip kas veikia?
</p><p>nes man tai tamsusu miskas tie visi issireiskimai huh.gif biggrin.gif
</p>


Biski dirbau, bet as daugiau is tu zmoniu, kurie turi per daug laisvo laiko ir yra neimanomai smalsus smile.gif . Kai kazkada pirmakart perskaiciau Girl with a Dragon Tattoo, taip susidomejau, kad gal penkis hackinimo "vadovelius" vienu prisedimu surijau. Lygiai kaip dabar kindle reading list'e be grozines literaturos laukia 2,5 knygos apie ISIS atsiradima, keli straipsniai apie astrofizika ir klimato kaita, ir dzino gerimo kulturos istorija UK - don't ask me why, bet idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2017 04 28, 07:28)
Nu super optimiste tu!ryt gryzus rastelsiu apie kas kiek ka zada..geros dienos visoms!

Greitai baigsis tas santazas. Mums tik atrodo, kad niekas nevyksta. Tikrai dirba, iesko. Juk yra taip vadinama ta 'cyber' policija. Sustabdys, ras...
as manau, siuo metu tikslingiausia kreiptis i ju atstova. Yra duotas jo tel nr. Ir klausti ka daryti, jei labai neramu 4u.gif

Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
Grįžtu sau ramiausiai po šiltos kelionės ir še tau, kokie stebuklai, mano visa info: adresas, asmens kodas laisvai prieinami. Bl****t

Ir fotki jau nulaužtas, kad patekti neina?
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 28, 08:23)
Va tokio poziurio visai nesuprantu. Advokatai foto neisims, bet yra teisines priemones tokiu duomenu apsaugojimui - nuo puslapio blokavimo valstybes/ es lygiu iki ak keitimo. O tai gaunasi analogiska situacija, jei kazkas pavogtu telefa su visom foto, issisaugotu foto savo kompe, ir prasytu pinigu uz foto neviesinima - tai ar geriau kreiptis i policija, ar kas kelis men vis moketi uz privatuma??? Nes as 100 proc isitikinusi, kad hackeriai turi tu duomenu kopijas. Kuo daugiau zmoniu kreipsis i teisininkus, tuo labiau jie bus motyvuoti rasti nusikaltelius ( ir ju serverius)


tai uzblokavo ta puslapi, bet greitai atsirado kitas, su pakeista galune smile.gif viena viltis, kad juos greit ras ir kad zurnalistai nustos pusti burbula ir skatinti smalsuma, kas tiems nusikalteliams naudinga. Jeigu visa informacija tuo klausimu butu nutildyta, nei hakeriai begautu naudos, nei zmonems tiek nervu butu- gi pasimirstu viskas ir niekam nebebutu idomu...

Beje del albumelio, ar galiu gauti prisijungima, jeigu mano folderis su nuotraukomis ten dar yra?
Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agiku @ 2017 04 29, 16:29)
Grįžtu sau ramiausiai po šiltos kelionės ir še tau, kokie stebuklai, mano visa info: adresas, asmens kodas laisvai prieinami. Bl****t

Ir fotki jau nulaužtas, kad patekti neina?



labai jus uzjauciu...mano siu dienu kosmaras yra sulaukti tokio momento, guostis galima nebent tuo, kad tai musu visu nelaime ir galime viena kitas palaikyti 4u.gif
Atsakyti