Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(moocho @ 2017 04 27, 19:33)
liida, apie ka tu cia?

campa, jokiu budu nieko nemokek. Juk cia hakeriai. Visa ta info gali ir toliau kazkur kitur parduoti. Gi neatsius tau irodymo, kad viska istryne smile.gif ka reiskia "kazi ar atlaikyciau" - kas baisiausio galetu atsitikti? neteksi darbo, vyro, dar kazko? turbut, kad ne...  4u.gif


Moketi nezadu,cia tik masalas,rytoj bus geriau..
Atsakyti

   Pritariu Moocho, kad nesamone moket hakeriams, nes jokios garantijos kad isims. Antraip, visos kaikarienes ir kaikarytesjau seniai but apsibilietave ir nefiguruotu tam sarase.

 As save irgi radau, nors buvau tik konsultuotis pas juos, vistiek sarasuose. Manau, yra visi kurie ten lankesi konsultacijai kazkada ir net nesvarbu, kad nesioperavo.

 

Atsakyti
Garantijos, kad isims nera, bet tikimybe tokia visgi egzistuoja. Va garantija, kad paviesins tai didele, vien tai jog vakar buvo 35 isviesintos moterys, o siandien jau apie 50...

Vaziuot i klinika...ka jie pasakys? Kad mes viska darom? Negi nematot, kad jie nebezino ko griebtis, jei net "visuomenes pagalbos praso". Neabejoju, kad jie viesint to nenori ir visuomenei garsiai apie tai skelbt irgi nesiverztu, jeigu nebutu visiska sikna...Netikiu, kad "rytoj bus geriau", jeigu butu galimybe tyliai ta sutvarkyti, tai jie taip ir padarytu, bet matyt nesigauna...

Be to kaip supratau is saraso, tai tos kurios paviesintos, jau ikainotos 1000eu. Gal visgi geriau ta simta kita prarast nei po to nagus grauzt ir tukstanti krapstyt.

O ir reaguojame visos skirtingai i ta viesuma- vienoms vienodai rodo, kitoms jautru. Man nemalonu butu zinot, kad galbut bendradarbis, su kuriuo kalbi, yra viska mates, ar bobu kolektyvas, kuriame dirbi tau isejus aptarineja...Uztenka interneto portaluose komentarus pasiskaityt- ten be skrupulu vardija pavardes eiliniu motereliu ir pliekia komentarais. Be to, pasiziurekite lrt siandienos zinias- tie idi**ai zurnalistai tiek stengesi, kad patys paviesino adresa, kur ieskot visos info...
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2017 04 27, 21:00)
<p>   Pritariu Moocho, kad nesamone moket hakeriams, nes jokios garantijos kad isims. Antraip, visos kaikarienes ir kaikarytesjau seniai but apsibilietave ir nefiguruotu tam sarase.
</p><p> As save irgi radau, nors buvau tik konsultuotis pas juos, vistiek sarasuose. Manau, yra visi kurie ten lankesi konsultacijai kazkada ir net nesvarbu, kad nesioperavo.
</p><p></p><p> 
</p>



jau ir taip visi siunta ant klinikos, kaip jum atrodo ar kaikario protingas zingsnis butu istrinti savus, sumokejus uz juos hakeriams? Taigi likusios uzpjautu ... uz jas tai nemokejo, o kazkur skaiciau, kad klinikai tikrai gerokai maziau siule susimoket nei dabar.
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2017 04 27, 22:17)
Garantijos, kad isims nera, bet tikimybe tokia visgi egzistuoja. Va garantija, kad paviesins tai didele, vien tai jog vakar buvo 35 isviesintos moterys, o siandien jau apie 50...

Vaziuot i klinika...ka jie pasakys? Kad mes viska darom? Negi nematot, kad jie nebezino ko griebtis, jei net "visuomenes pagalbos praso". Neabejoju, kad jie viesint to nenori ir visuomenei garsiai apie tai skelbt irgi nesiverztu, jeigu nebutu visiska sikna...Netikiu, kad "rytoj bus geriau", jeigu butu galimybe tyliai ta sutvarkyti, tai jie taip ir padarytu, bet matyt nesigauna...

Be to kaip supratau is saraso, tai tos kurios paviesintos, jau ikainotos 1000eu. Gal visgi geriau ta simta kita prarast nei po to nagus grauzt ir tukstanti krapstyt.

O ir reaguojame visos skirtingai i ta viesuma- vienoms vienodai rodo, kitoms jautru. Man nemalonu butu zinot, kad galbut bendradarbis, su kuriuo kalbi, yra viska mates, ar bobu kolektyvas, kuriame dirbi tau isejus aptarineja...Uztenka interneto portaluose komentarus pasiskaityt- ten be skrupulu vardija pavardes eiliniu motereliu ir pliekia komentarais. Be to, pasiziurekite lrt siandienos zinias- tie idi**ai zurnalistai tiek stengesi, kad patys paviesino adresa, kur ieskot visos info...
Papildyta:
jau ir taip visi siunta ant klinikos, kaip jum atrodo ar kaikario protingas zingsnis butu istrinti savus, sumokejus uz juos hakeriams? Taigi likusios uzpjautu ... uz jas tai nemokejo, o kazkur skaiciau, kad klinikai tikrai gerokai maziau siule susimoket nei dabar.

Nu tai ka tada daryt? Sedėt nosy krapštyt? Tai jau geriau eit pas advokata ir jis manau pasakys kaip ka galima daryt ir pan... moket jam pinigus nei kad kažkokiem haleriam kur dar net nežinai ištrins ar ne viska...
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 27, 21:30)
Nu tai ka tada daryt? Sedėt nosy krapštyt? Tai jau geriau eit pas advokata ir jis manau pasakys kaip ka galima daryt ir pan... moket jam pinigus nei kad kažkokiem haleriam kur dar net nežinai ištrins ar ne viska...



o ka advokatas? nuotrauku gi neisims. I teisma nieko padavineti nezadu, draskytis nenoriu, tenoriu, kad visa info butu pasalinta- tyliai, ramiai, be draskymusi, kaltinimu ir tt.

Uztad ir klausiu ar kas mokejo, nes neisivaizduoju nei kas tie bitkoinai nei kaip su jais elgtis nei kaip tas nuotrauku issipirkimas vyksta. Tikiu, kad yra ir issipirkusiu, noretusi daugiau info.
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 27, 22:00)
<p>   Pritariu Moocho, kad nesamone moket hakeriams, nes jokios garantijos kad isims. Antraip, visos kaikarienes ir kaikarytesjau seniai but apsibilietave ir nefiguruotu tam sarase.
</p><p> As save irgi radau, nors buvau tik konsultuotis pas juos, vistiek sarasuose. Manau, yra visi kurie ten lankesi konsultacijai kazkada ir net nesvarbu, kad nesioperavo.
</p><p></p><p> 
</p>


As buvau konsultuotis ir uzsirasius op bet manes nera sarase. Tik as kita klaida padariau ziople pervedziau avansa uz op bet neturiu jokio dokumento paprastai surase ant poperiuko rekvizitus ir kur mokejimo paskirtis pasake irasyti varda pavarde. Galiu tik is banko israsa painti apie atlikta pervedima. Ar jums mokant avansa israse kokia isankstine saskaita?
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 04 28, 05:13)
As buvau konsultuotis ir uzsirasius op bet manes nera sarase. Tik as kita klaida padariau ziople pervedziau avansa uz op bet neturiu jokio dokumento paprastai surase ant poperiuko rekvizitus ir kur mokejimo paskirtis pasake irasyti varda pavarde. Galiu tik is banko israsa painti apie atlikta pervedima. Ar jums mokant avansa israse kokia isankstine saskaita?

Nieko neišrašė.
Atsakyti
Bet žiauru su tais sąrašais, bet jau nieko nepakeisi, ir netikiu kad savanoriškai hakeriai ištrintų ax.gif Man atrodo, kad vieną kartą sumokėjus kas mėn pradėtų gręžti, nes parodytum kad tau tikrai svarbu ax.gif

Alexi19 kaip su tuo albumu?
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 27, 20:00)
<p>   Pritariu Moocho, kad nesamone moket hakeriams, nes jokios garantijos kad isims. Antraip, visos kaikarienes ir kaikarytesjau seniai but apsibilietave ir nefiguruotu tam sarase.
</p><p> As save irgi radau, nors buvau tik konsultuotis pas juos, vistiek sarasuose. Manau, yra visi kurie ten lankesi konsultacijai kazkada ir net nesvarbu, kad nesioperavo.
</p><p></p><p> 
</p>

Pritariu, o kokiu budu ta transakcija butu daroma, taip pat bitkoinais? Mano bankas net neleistu tokios padaryti,o jei pervedus pinigus tokie dar ir tavo asmenine saskaita 'nulauztu'.
O ka padarys advokatas? lieps kreiptis i policija, rasyti pareiskima...Na gerai, tikiu, kad ir pati klinika tikrai zala atlygins. Bet kas is to? As asmeniskai galvoju, kad tikrai suras. Greitai atkapstys kas. Kad ir koks kietas 'hakeris' butum, atsiras kietesniu. Galu gale teisesauga turi didesniu galiu, nei paprasti 'berniukai'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KELV'ita: 28 balandžio 2017 - 08:22

Nu neradau saves..nors tiek...kolkas...

Gal nebesipildys.

Panasu neuzvede man bylos , kol neatvykau i klinika ..emeilo foto nesukele..o jau nakti sapnavau..

Nepavydetina situacija tukstanciams.ir panasu gr.ch.bejegiai kazka padaryt..

Snd 10d. Po OP., speneliai jautrus pasidare..net lb . Kiek pamenu daugeliui taip buvo. 🌼🌼

Atsakyti
QUOTE(campa @ 2017 04 27, 22:35)
o ka advokatas? nuotrauku gi neisims. I teisma nieko padavineti nezadu, draskytis nenoriu, tenoriu, kad visa info butu pasalinta- tyliai, ramiai, be draskymusi, kaltinimu ir tt.

Uztad ir klausiu ar kas mokejo, nes neisivaizduoju nei kas tie bitkoinai nei kaip su jais elgtis nei kaip tas nuotrauku issipirkimas vyksta. Tikiu, kad yra ir issipirkusiu, noretusi daugiau info.


Va tokio poziurio visai nesuprantu. Advokatai foto neisims, bet yra teisines priemones tokiu duomenu apsaugojimui - nuo puslapio blokavimo valstybes/ es lygiu iki ak keitimo. O tai gaunasi analogiska situacija, jei kazkas pavogtu telefa su visom foto, issisaugotu foto savo kompe, ir prasytu pinigu uz foto neviesinima - tai ar geriau kreiptis i policija, ar kas kelis men vis moketi uz privatuma??? Nes as 100 proc isitikinusi, kad hackeriai turi tu duomenu kopijas. Kuo daugiau zmoniu kreipsis i teisininkus, tuo labiau jie bus motyvuoti rasti nusikaltelius ( ir ju serverius)
Atsakyti

As cia viena diena susimasciau..

Konsultacijoj gr.ch buvau balandzio 5d.,

Ir daktaras rodydamas foto pavyzdziu blaskesi vis lb..poto galiausiai sako cia ne mano kompiuteris, o kolegos , tai as biski cia metausi...

Db tik mastau, gal tada jo pc kokiam tyrimui paimtas jau buvo 🤔

Va taip gimsta pletkai.bet tiesiog susimasciau :)

Atsakyti