Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(joli84 @ 2017 04 27, 13:37)
Aa, supratau smile.gif tada tikrai taip smile.gif
Papildyta:

Ir man idomu, negi isties visoms taip visiskai vienodai sviecia ir nieko nedaro, nes nemato problemos, jog kas nors pamatys ju papuku foto? Bet ten ir asmenines info yra! Ar kuri nors kreipesi kurnors? I klinika, advokatus? Gal kuri jau susimokejo pati uz savo info?

Nu kai nieks nezinojo apie op malonumas mazas kai pamatys,tokiu budu...Suauges zmogus esu,nieks nenukryziuos uz tai,bet man negeriau visai kai kitoms nieko tokio del viso to.O kur dar duomenys!kaip ant delno.Kad as daugiau kur nors ka bepildyciau!
Papildyta:
QUOTE(Pinot'e @ 2017 04 27, 13:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="liida" data-cid="71595730" data-time="1493295733"><div><p>Neskausminga visai!

Klausykit panos sendien tikrai man kuliminacija nuo visko jau!nera prasmes cia slepti kad sarasai ilgio neuzmatomo..ka daryt visai nezinau,net supykino kai save pamaciau..pasimetus visai esu.Ar diskutuija zmones gal kokiam forume?ka daro zmones?negi nieko tik skandala..</p></div></blockquote><p>Kur jus randat sarasus?</p>

O tu gr chr dareisi?
Atsakyti

ka daro zmones?negi nieko tik skandala..

Niekur  nieko  neuzmaciau, kad kazkas skelbtusi , jog kazkas eina ir ruosia ieskinius.

Kaip nesmagu, kad papuolei...

Gal reiktu susirasti advokata ir eiti konsultacijos sia tema, turetu suteikti  tinkamos informacijos.

Atsakyti

Kitas varijantas.tik tuo turi matyt kazkas uzsiimti, susisiekti su zmonemis, kuriu duomenys paviesintinir siulyti jungtis..keliauti pas tikrai gera advokata ir kelt byla.

Skandalo tesinys vistiek bus..

O as susimasciau...as juk savo (.)(.) Foto irgi jiem siunciau emeilu, nes is uzsienio... bet asm.kodo nezinojo dar jie.tik tel nr. ir sali..nu ir varda su pavarde, nes emeilas aiskus...nu ok.tikiuos nepapulsiu...

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 27, 18:04)
<p>Kitas varijantas.tik tuo turi matyt kazkas uzsiimti, susisiekti su zmonemis, kuriu duomenys paviesintinir siulyti jungtis..keliauti pas tikrai gera advokata ir kelt byla.</p><p>Skandalo tesinys vistiek bus..</p><p></p><p>O as susimasciau...as juk savo (.)(.) Foto irgi jiem siunciau emeilu, nes is uzsienio... bet asm.kodo nezinojo dar jie.tik tel nr. ir sali..nu ir varda su pavarde, nes emeilas aiskus...nu ok.tikiuos nepapulsiu...</p>

Pasitikrink dėl viso ko. 4u.gif
Atsakyti

Pasitikrink dėl viso ko. 4u.gif

Nu tikrinaus vakar...snd...bet jie raso kasdien ilges.. o iki birzelio 30 laiko dar dafiga ir biski...

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 27, 18:37)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nu tikrinaus vakar...snd...bet jie raso kasdien ilges.. o iki birzelio 30 laiko dar dafiga ir biski...</p>

Jus tikrinkite ne ta 50ties moteru sarasa pagrindiniame psl, o kur visu keliu tukstanciu klienciu sarasas
Atsakyti
QUOTE(Chocolatea @ 2017 04 26, 14:42)
NEATIDARINĖKIT!!!!


Sveikutes. O kodel neadidarineti? Kur tada pasitikrinti? Nes as jau op uzsirasius ir avansas sumoketas.
Atsakyti
QUOTE(Vitasam @ 2017 04 27, 19:30)
Sveikutes. O kodel neadidarineti? Kur tada pasitikrinti? Nes as jau op uzsirasius ir avansas sumoketas.

Aš pradžioi atidarius per tel man metė kažkokia lentelę net neskaičiau kas ten yra, o pas mane tel yra apsauga nuo virusu tai ir pagalvojau, kad kažkokia nesamonė su virusu, bet paskui atidariau dar karta perskaičiau ta lentelę ir supratau, kad nieko blogo ten. Tai nekreipkit dėmesio y ta mano žinutę. 4u.gif eikit pasitikrinkit tada savo varda pavardę.🙂
Atsakyti
Sveikos,

ar kuri nors bandete issipirkineti nuotraukas? Kaip vyksta ta procedura? Mastau apie tai, nezinau ar atlaikyciau toki akibroksta kai visi laisvai prieitu prie asmeniniu duomenu ir nuotrauku...
Atsakyti
QUOTE(campa @ 2017 04 27, 18:38)
Sveikos,

ar kuri nors bandete issipirkineti nuotraukas? Kaip vyksta ta procedura? Mastau apie tai, nezinau ar atlaikyciau toki akibroksta kai visi laisvai prieitu prie asmeniniu duomenu ir nuotrauku...

Man atrodo kaip tik dabar ir yra tas momentas,kad sitam forume butu kuo daugiau info apie tai.Ar vizita pas advokata ar pan.Ta info tikrai nepakenktu,jei merginos nukentejusios nenori cia diskutuoti,tai nors i az parasytu.Tokeis atvejeis i kruva buna jungiamasi.Neverta cia prasineti nuorodu i kazka smalsuolems!Jei esate kitos klinikos pacientes nesuprantu kam jums to reikia.
Atsakyti
liida, apie ka tu cia?

campa, jokiu budu nieko nemokek. Juk cia hakeriai. Visa ta info gali ir toliau kazkur kitur parduoti. Gi neatsius tau irodymo, kad viska istryne smile.gif ka reiskia "kazi ar atlaikyciau" - kas baisiausio galetu atsitikti? neteksi darbo, vyro, dar kazko? turbut, kad ne... 4u.gif
Atsakyti
Nu bet jūs ir keistos sėdi mamyčiu klube diskutuoja draskosi kaa bus, kas butu ka daryt ir pan. Aš jau tiesiai į klinika važiuočiau aptarti šito reikalo jug kalbama apie jusu asmenine informacija, o ne sedėt forumuose ir klausinėt ka daryt ir dar sugalvot moket pinigus kad ale ištrintu viska, Nors niekas neužtikrina kad bus ištrinta... Nu išvis...
Atsakyti