Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Blueta @ 2017 04 26, 17:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="KELV'ita" data-cid="71593960" data-time="1493224853"><div><p>Bet tai, kad pats VK visoms pasakoja, kad zmona operavo ir kad skundesi, kad per didele krutine 'idejo'. Arba cia gandai...</p></div></blockquote><p></p><p> Gandus ir aš girdėjau. Tiesiai iš jo tai ne. Bet kakoj skirtum, mes gi kiekviena, su tuo susidūrus, "atmušę akį". Nereik nei sakyt, matosi 😃</p><p> Ir kas gi čia tokio???   Ot kriminalas 😊</p><p></p><p>Va, tas duomenų paviešinimas, tai reikalas rimtas.</p>

Taip, tas neigimas, kai akivaizdu, tai tikrai labai juokingas, ypac kai moteris jau ne pirmoje jaunysteje. Tai susitvarkyti krutine, na kokia cia paslaptis, ar 'dyvas' ypac kai akivaizdu. Natalija uztat saunuole,'taip, pasidariau, pries 5m' 😀ir viskas niekam net nebeidomu!
Atsakyti
ka..... na nebutina cia mane linksniuoti biggrin.gif kas pirmam puslapy yra, belekas gali paskaityti rolleyes.gif
siaip cia pirma tokia didele duomenu vagyste LT, kaip suprantu. Galbut bent kiti pasimokys (ir nebutinai plastikos chirurgai, bet apskritai visi, kas saugo pas save duomenis...). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 04 26, 17:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="KELV'ita" data-cid="71593960" data-time="1493224853"><div><p>Bet tai, kad pats VK visoms pasakoja, kad zmona operavo ir kad skundesi, kad per didele krutine 'idejo'. Arba cia gandai...</p></div></blockquote><p></p><p> Gandus ir aš girdėjau. Tiesiai iš jo tai ne. Bet kakoj skirtum, mes gi kiekviena, su tuo susidūrus, "atmušę akį". Nereik nei sakyt, matosi 😃</p><p> Ir kas gi čia tokio???   Ot kriminalas 😊</p><p></p><p>Va, tas duomenų paviešinimas, tai reikalas rimtas.</p>

Zinok buvo jos interviu,dabar nepamenu lyg tv.3 naujo sezono pristatymas,ten ji buvo su pakankamai atvira ir persvieciama suknele,tai atsisukau keleta kartu perziuret,ir zinok nepatiko man krutines vaizdas..dar pagalvojau,kad jei pasigrazinus tai keistai atrodo.Nes labai jau naturalei,net perdaug ax.gif buvo ji tada be liemeneles.Man tada pasirode,kad nepagrazinta jos ta krutine...Seip labai grazi man ji moteryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 26 balandžio 2017 - 19:36
QUOTE(moocho @ 2017 04 26, 20:32)
ka..... na nebutina cia mane linksniuoti biggrin.gif kas pirmam puslapy yra, belekas gali paskaityti rolleyes.gif
siaip cia pirma tokia didele duomenu vagyste LT, kaip suprantu. Galbut bent kiti pasimokys (ir nebutinai plastikos chirurgai, bet apskritai visi, kas saugo pas save duomenis...).  4u.gif

Netyčia apsirikau ir apsiskaičiau.😀 Sry. 4u.gif

Atsakyti

O man snd 9 diena po op.vis geryn.

Sestadieni siulus trauks. Neskauda ? 🤔🙈 niekad neturejus.

Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 27, 13:31)
Sestadieni siulus trauks. Neskauda ? 🤔🙈



Ne. Tas pats, kaip auskara issiverti ;)
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 27, 14:26)
Ne. Tas pats, kaip auskara issiverti ;)

Man auskaro verimas buvo skausmingesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2017 04 27, 15:06)
Man auskaro verimas buvo skausmingesnis smile.gif


biggrin.gif Nu as turejau omeny, kai siaip auskarus issiimti, o ne prasidurti ausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2017 04 27, 11:31)
<p>O man snd 9 diena po op.vis geryn.</p><p>Sestadieni siulus trauks. Neskauda ? 🤔🙈 niekad neturejus.</p>

Neskausminga visai!

Klausykit panos sendien tikrai man kuliminacija nuo visko jau!nera prasmes cia slepti kad sarasai ilgio neuzmatomo..ka daryt visai nezinau,net supykino kai save pamaciau..pasimetus visai esu.Ar diskutuija zmones gal kokiam forume?ka daro zmones?negi nieko tik skandala..
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 04 27, 15:17)
biggrin.gif Nu as turejau omeny, kai siaip auskarus issiimti, o ne prasidurti ausis smile.gif

Aa, supratau smile.gif tada tikrai taip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liida @ 2017 04 27, 15:22)
Klausykit panos sendien tikrai man kuliminacija nuo visko jau!nera prasmes cia slepti kad sarasai ilgio neuzmatomo..ka daryt visai nezinau,net supykino kai save pamaciau..pasimetus visai esu.Ar diskutuija zmones gal kokiam forume?ka daro zmones?negi nieko tik skandala..

Ir man idomu, negi isties visoms taip visiskai vienodai sviecia ir nieko nedaro, nes nemato problemos, jog kas nors pamatys ju papuku foto? Bet ten ir asmenines info yra! Ar kuri nors kreipesi kurnors? I klinika, advokatus? Gal kuri jau susimokejo pati uz savo info?
Atsakyti

O man snd 9 diena po op.vis geryn.

Sestadieni siulus trauks. Neskauda ? 🤔🙈 niekad neturejus.

👍🏻🌺 neturi skaudeti. Randas aptirpes buna, nejautrus. Todel nesijaucia nieko.

Atsakyti

Neskausminga visai!

Klausykit panos sendien tikrai man kuliminacija nuo visko jau!nera prasmes cia slepti kad sarasai ilgio neuzmatomo..ka daryt visai nezinau,net supykino kai save pamaciau..pasimetus visai esu.Ar diskutuija zmones gal kokiam forume?ka daro zmones?negi nieko tik skandala..

Kur jus randat sarasus?

Atsakyti